Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 17:44

betsey určitě to zvládneš! Jestli Alice usíná sama, máš vyhráno, ty ostatní věci zvládneš i s miminkem. A. je už docela velká holka a chvilku kdyžtak počká. Akorát bych začala dřív, případně využila spánku malinké.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 17:47

Modelínu já kupuju i jinou než play dooh, akorát se dívám, jestli je pro 2+. Teď máme třeba nějakou maped a je v pohodě. Ke skladování mi přijde důležité kromě dobrého uzavření, aby ta modelína co nejvíc vyplňovala ten kelímek.

Offline tv
Avatar
3542 příspěvků moje polička 24. října 2021 18:25

Jak to letos vypadá s adventním kalendářem, máte nějaké tipy? Chtěla jsem koupit lego kalendář, ale přijde mi to letos moc drahé. Co nějaký znovu plnitelny, máte a můžete doporučit?

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 24. října 2021 18:50

tv člověče, to jsi zaspala, to je vyřešený od srpna!

Online Ginger
Avatar
1098 příspěvků moje polička 24. října 2021 18:52

711990 diky moc. Prozkoumam to.

Offline tv
Avatar
3542 příspěvků moje polička 24. října 2021 19:02
Reakce na Pinot Noir:

tv člověče, to jsi zaspala, to je vyřešený od srpna!

. Já za to nemůžu, pár dní sem nejdu a je tady dvacet nových stránek s příspěvky, vy tady prostě jedete! A já už to nemám šanci nikdy dočíst.

Nemůžeš mi to shrnout?

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 24. října 2021 19:11

tv 

Hele normálka, vytáhneš plnicí adventní kalendář z loňska, předloňska a předpředloňska, oprášíš.  Vymyslíš a pořídíš 24 drobných dárečků, naplníš, a pokud máš dvě děti, tak si to vynásob Když se ti dárečky do zásobníku nevejdou, že jsou zrovna o kousíček větší, uděláš to jako continuity a do zásobníku dáš jen bojovku na papírku, s jejíž pomocí děti objeví dáreček na nějakém vykutáleném místě

Jako když si to takhle shrnu, vychází mi z toho, že jsem úplně blbá, že tohle dělám, ale když oni jsou tak roztomilí, když každý den běží k pytlíčkům, co přinesl čert komínem!

Offline tv
Avatar
3542 příspěvků moje polička 24. října 2021 19:15

dynda no já ten plnící právě nemám, zatím. Dívala jsem se v Lidlu, jestli nemají a jediné, co na mě vypadlo, bylo tohle

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 24. října 2021 19:21

tv 

Nakonec to Lego asi není tak blbej nápad, ono to určitě vyjde i levněji, než to, čím to doma naplním... Love Christmas ale není plnicí, ten už je naplněnej, hledej dál. Kdybys byla pořádná tvořilka, měla bys ho už dávno vyrobený!

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 24. října 2021 19:21
Reakce na Pinot Noir:

Karja ještě si schovej to plastové platíčko z toho nejlevnějšího "jako čokoládového" adventního kalendáře. Jednu dobu Ríšu bavilo do těch tvarů cpát plastelínu a dělat "bonbonky".

​jooo a jeste lip to jde s tim kinetickým piskem..! Teda my meli nejakou pred variantu, jeste se to tak nejmenovalo, ale fungovalo to podobne.  

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 24. října 2021 19:28

tv shrnutí nemám, přeskakovala jsem, existenci něčeho takového nehodlám dětem vůbec vyjevit!

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 24. října 2021 19:30

tv

No a jestli nejsi tvořilka, my máme pytlíky z tchiba, ty jsou na šňůře, což se mi hodí, protože to můžu šikovně zavěsit, ale letos je tam nevidím. Ikea mívá malinký taštičky, ty jsou zase dobrý, když třeba potřebuješ vytáhnout jenom tu jednu na každý den, když máš moc čmuchavý děti nebo nestíháš. Ono toho bude teď všude dost. Druhá možnost je, že už to bude všude vyprodaný. 

Online continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 24. října 2021 19:34

tv dávala jsem sem odkaz na takové suflicky tusim z Agátina světa. 

Offline tv
Avatar
3542 příspěvků moje polička 24. října 2021 19:52

dynda Tvorilka, tak teď jsi má fakt rozesmála.

Pinot Noir  a dobře děláš!

Offline tv
Avatar
3542 příspěvků moje polička 24. října 2021 19:54

dynda continuity díky za tipy, podívám se. Loni jsem kupovala ten lego kalendář, pro dva za 800,-, ale letos mi to přijde už neunosne, pro dva za 1200,- minimálně.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 24. října 2021 19:58

Ja viděla za pár korun v Kiku nějaké kolicky jako adventní kalendář a za to se prostě něco zakolickuje no, asi nějakej pytlík igelitovej třeba. 

Já do toho jdu jako Pinot Noir , akorát další záminka pro případné rvačky a dotazy:-D

Offline Malenge
Avatar
4268 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:00

Pinot Noir  u nás kluci dostanou s nějakou sladkosti. Loni měli s gumovymi medvidky, ovšem ty bonbóny se nijak nelišily, proste pytlicek minimedvidku, tak to byl propadák. Takže asi skoncime u čokolády. Ze by každý mohli dostat ještě před vlastními svátky kopec autíček, hopiku a nevím čeho, z toho mě jima hrůza!!  Na nějaké úkoly ala tvorba svíček jsou ještě mali a o existenci lega apod se doufam ještě hodně let nedozví.

Online continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:17

tv lego city je pořád za 400 stovky?

Musíš ale na eshopy. 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:18

Malenge 

Já jim tam dva roky po sobě dávala plastovà zvířátka, nafukovací balonky, kousky lego duplo, sem tam malou čoko figurku. Letos zvířátka už došly, asi bude víc balónků. A dostanou tam lístky na vláček v obchoďáku, ty stejně musím kupovat...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 20:19

Malenge my to chceme letos s mamkou nějak nakombinovat, pár drobností, třeba jako ty modelíny, pár sladkostí, kapsičky. Pytlíčky máme už od mého dětství. Mě se na tom líbí, že nedostanou kupu sladkého najednou, ale mají to dávkované a já nemusím vysvětlovat, proč nemůžou sníst všechno naráz. Na úkoly jsou ještě malí, ale docela se mi to líbí, v budoucnu něco vymyslím. Ale zase ne na každý den. Ale letos (dá-li covid) máme na každý adventní víkend neplánovanou nějakou kulturu, takže v budoucnu by obsahem mohli být třeba lístky do divadla.