Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:24

Malenge vždyť tam můžou být věci, které se spotřebuji. Větší problém je teda s tím vymýšlením a je s tím mnohem víc práce, než koupit čokoládovy ( ale například moje děti čokoládu vůbec neji) a taky to není nic levného.

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:27

Evaeva přesně tak, listky do divadla tam byly, výlet na Vánoční trhy s poukazem na trdelník ( který bych tam stejně koupila), zanesení lojových kouli pro zvířátka nebo vyrobit dárek. To se dělá i s malýma dětma nebo ne?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 20:31

continuity já si myslím, že ti moji by z toho ještě nic neměli, mladší rozhodně ne, ale asi ani ten starší, možná tak z těch lístků, ale nějaké úkoly by ho nezaujali. Navíc na těch pytlíčkách nemáme čísla a je mi jasné, že to letos vyřešit nezvládnu.

Offline tv
Avatar
3535 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:32
Reakce na continuity:

tv lego city je pořád za 400 stovky?

Musíš ale na eshopy. 

​Lego city měli loni.

Offline Malenge
Avatar
4237 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:40

continuity jak to popisuješ, Tak se mi to líbí, ale pro kluky to proste ještě není, pro malého vůbec, větší by se asi někde chytil, ale spis výjimečně. Možná časem, až budou větší. Takové věci jako slunecnici do krmitka dáváme denně, den před Stedrym dnem nosime mrkev, kaštany apod zviratkum do krmelce a tak různě, momentálně nejsem schopna vymyslet tolik činnosti, které by je zaujaly, když výzdobu, stromeček, výlet na trhy, řetězy na dům apod plus to shora děláme běžně, podle mě by vůbec nepochopili, proč to je najednou v nějakém okénku v kalendáři.

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:40

tv každý rok je trochu jiný. 

Offline tv
Avatar
3535 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:43
Reakce na continuity:

tv každý rok je trochu jiný. 

​Ty jo, máš pravdu! Já viděla  Santu na obalu a automaticky jsem počítala s tím, ze je stejný jako minulý rok. Díky!

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:44

Malenge tak nemusí tam byť 24 úkolů, ani ja to nedělám. Ty úkoly jsou teda víc vyčerpávající než dárky. Takže to nějak namixuji a když už jsem nevěděla coby, byl tam prostě bonbonek. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 20:45

Malenge podle mě to má smysl až u těch větších dětí. Já si teda nepředstavuju, že tam budou mít na každý den činnost, spíš občas, třeba o víkendu, že se vypíchne nějaká věc, na kterou se opravdu těší.

Offline Malenge
Avatar
4237 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:48

Evaeva  ty jsi můj člověk! Za par let třeba budeme sdílet tipy

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 20:50

Malenge já si myslím, že třeba za dva roky už to mít smysl bude. Docela se na to těším. Letos holt zůstaneme u jídla a pár drobností:)

Offline žluťásek
Avatar
7599 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:56

Souhlasím taky, že 4lety mi na to pořád přijde malý. Že nepochopí, že dárek je ten zážitek. Ze zážitku jako takového určitě bude mít radost, ale že ráno najde v pytlíku, že večer budeme péct pernicky, to mi přijde ještě takový neuchopitelny. 

Já pořád váhám jak s tím naložit, ale asi letos ještě zůstaneme u kostičky čokolády. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 21:03

žluťásek syn by asi radost měl, kdyby zjistil, že jde do divadla nebo k babičce péct, ale přihodila bych tam ještě třeba aspoň bonbón. On má radost teda i z kapsičky, kterou by stejně venku dostal:) V kombinaci 4+2 roky mi to přijde brzy, až budou 6 +4, bude to jiné

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 24. října 2021 21:32

Co máte pro děti za polštáře na spaní? Syn má ještě ten placatý do dětské postýlky, ale už by rád něco tlustšího a já vůbec nevím, kde hledat. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 21:47

dynda my koupili synovi z ikei (to máme i my), ten nejplacatější, ale nechce ho (stejně jako peřinu, problém nebude v polštáři)

Offline Pinot Noir
Avatar
24416 příspěvků moje polička 24. října 2021 22:01

dynda obyč pro dospělé z Jysku, vybrala jsem něco placatějšího. Evaeva kluci přikrývky taky nevedou, ale polštáře jo, starší normálním způsobem, mladší na něm spí celým tělem, a úplně nejradši na tom, na kterém mám já hlavu.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 22:33

Pinot Noir mladší spí pořád ve spacím pytli, točí se po celé postýlce (má 160x70), peřinu s polštářem dostane asi na jaře

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 24. října 2021 23:39

Pinot Noir 

Tam se zrovna chystám, tak snad uspěju. Spoléhala jsem na Ikeu, ale při průletu oddělením polštářů jsem nic nevybrala. Syn má taky jeden polštář, který zalehává celým tělem, jako když se tulí.

Offline 711990
Avatar
17107 příspěvků moje polička 25. října 2021 04:12

dynda z Jysku mam takovej detskej tvarovanej, ale spi na normalnim placatym z ikea.

Offline Karja
Avatar
35784 příspěvků moje polička 25. října 2021 05:50
Reakce na Pinot Noir:

dynda obyč pro dospělé z Jysku, vybrala jsem něco placatějšího. Evaeva kluci přikrývky taky nevedou, ale polštáře jo, starší normálním způsobem, mladší na něm spí celým tělem, a úplně nejradši na tom, na kterém mám já hlavu.

Moje děti spí taky odkryté, občas se te starší nepovede se odkrýt. Ale jako premejslim nad tím, zvlášť když jsou teď nemocné, jestli jim jako není zima. Já bych tak spat nemohla. Hlavně my jak topime dřevem, nám se teplota v noci dost změní. Té menší dávám body a flasouve pyžamo,ale dneska večer ji zkusím nějak utemovat aby se neodkopala:-D. I kdoví jestli proto nevstáva tak brzo. Aktuálně ve čtvrt na 6! Moc se těším na posun času, vstávat ve 4 byl vždycky můj sen:-D.