Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. října 2021 13:41

DrowRanger ja som kúpila super v tescu, dávala som tu kedysi aj obrázok, ale už fakt neviem ako sa volala. Ale u nás plastelína dlho nevydrží, tak neviem akú mala životnosť. Mňa baví sa o tu plastelínu starať tak dva dni, potom to vzdam

A kedysi som kúpila v lidli také tenke šulčeky, a ta letela z domu po dvoch hodinách. Som myslela, že si vlasy vytrham, ta bola tak mäkká, že nešla zo žiadneho povrchu dole, ani z podlahy 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. října 2021 13:49

A potrebujem trochu povzbudenia. Muž odišiel teraz na poobednú a ja sa dosť desim toho ako to dám sama s nimi dvoma do večera. Hlavne teda ako zorganizujem večeru, uspavanie atď. Alica už stihla dnes Klare hodiť do hlavy plastovú bábiku 

Offline letfenixa
Avatar
7984 příspěvků moje polička 24. října 2021 13:52

Aranel očkovanie proti koronavirusu má nebolelo, ale bola som dva dni odpisana. Tetanovku mám pichnutu v piatok, rameno bolí, miesto vpichu začervenane, je tam kruh s priemerom cca 5 CM, a veľmi to svrbí.

Offline letfenixa
Avatar
7984 příspěvků moje polička 24. října 2021 13:56

betsey drž sa!

Offline Makara
Avatar
2238 příspěvků moje polička 24. října 2021 14:03

betsey neboj. Zvládneš to. Zkus jet večerní režim podle Alice a miminko do toho zapasovat, jestli je aspoň trochu předvídatelne s krmenim a spaním. Ono se to utřepe. 

Online Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 24. října 2021 14:08

betsey to bylo prvni, kdyz prinesli domu Adelku, ze ji bracha zacal nosit hracky. Plysovyho osla ji hezky priplacnul na nos, nez ji stihli vyndat z autosedacky- vajicka.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 24. října 2021 14:31

betsey A jak ti vlastně Alice usíná? Já vždycky musela jednu a pak druhou. Ale tím, že malamala tak rvala ty večery, to stejně u velkémale přebral sambo a zůstalo to do teď. Ale myslím, že to zvládneš dobře a třeba to bude miminko,položím a odejdu:-). Večeři bych si nechystala až na samý poslední čas, spíš čím dřív, tím líp;-). Držím palce a jsem ráda, že už to mám za sebou:-D. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. října 2021 14:54

Pinot Noir 711990 aj túto hneď schovávame a teda prípadne namáčame. Dúfala som v nejakú zázračnú, čo vydrží roky .

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 24. října 2021 14:55

Plastelínu jsme mívali úplně obyč, skladovala jsem v mikrotenovém sáčku a vydržela určitě rok.

Ještě je inteligentní plastelína, ta je úplně super. Používáme ji s kolegou při focení a docela dost si vyhrajem. A nelepí se na ni moc bordel.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. října 2021 14:55

betsey tie šulčeky máme, ak boli v plastových sáčkoch v kelímkoch aj s príslušenstvom. Ona potom trošku stvrdla a pár mesiacov bola super.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. října 2021 14:57

betsey a držím dnes palce, aby si to dobre zvládla, u nás neviem ako to bude prebiehať, syn zaspáva tak, že ležím pri ňom, zvyčajne do 10 minút spí, ale niektoré večery chce kibicovať a mojkať sa...

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. října 2021 15:07

letfenixa skús si to potrieť fenistilom a ak má doma tie detské chladiace náplasti po očkovaní, tak si to prelep. Ja som to mala po očkovaní proti Covidu (má to aj názov COVID arm) a fenistil mi pomohol zmierniť svrbenie a tie náplaste opuch a bolesť.

Offline letfenixa
Avatar
7984 příspěvků moje polička 24. října 2021 15:15

DrowRanger to všetko používam

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. října 2021 15:43

letfenixa tak uz asi len vydrzat, u mna to trvalo skoro 2 tyzdne, dokonca sa to vracalo (po dni bez opuchu a svrbenia to zrazu bolo späť). 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. října 2021 15:49

Karja ona zaspáva sama, ale aj tak tie úkony pred spaním trvajú tak hodinu keď ju nekupem. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. října 2021 15:51

DrowRanger tamto bola iná plastelína, to bolo v krabičke a tie šulčeky boli tenké ako pelendrek

Offline Malenge
Avatar
4267 příspěvků moje polička 24. října 2021 15:59

betsey neboj se, určitě to s holkami zvládnete! Ono si to postupně sedne, vyzkousis a taky se to bude v průběhu času měnit. Já dlouho používala jako nejpohodlnější většího po večeři strčit do vany, malého k němu na zem do vanicky, tak se spolu koupali a pak jsme sli vsichni do postele, malého jsem kojila, u toho četla pohádku a velkého držela za ruku, většinou to proběhlo docela v klidu, velký usnul, já se s malým odplizila (spal se mnou v posteli, on se v noci hodně kojil).

Offline SunEclipse
Avatar
3109 příspěvků moje polička 24. října 2021 16:02

betsey DrowRanger je to teda tematicky do blbých dotazů, prosím, co je to šulček ? Váleček? Strejda Google mi nabídl jen sulc

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 24. října 2021 16:21

betsey 

Nejvíc záleží na tom, jak je Alice šikovná, samostatná, spolupracující a jak usínají obě děti. Můžete to mít úplně v pohodě. Jestli ti třeba Alice ráda pomáhá, tak bych ji zkusila zapojit při přípravě večeře nebo koupání miminka, aby se zabavila a nebyly tlaky. Jestli se ráda dívá na televizi, pomoz si televizí, usnadni si to, jak se dá. Nejdůležitější večer je přežít a dostat všechny do postele. Na ničem jiném nezáleží Pamatuju si, že děti jsem koupala na střídačku. Pak se to nějak zlomilo a byla to docela pohoda, připadala jsem si jako supermáma, když jsme měli pěkné odpoledne s miminkem v kočárku, byli jsme navečeření, děti obě vykoupané a v osm spaly! 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. října 2021 16:55

SunEclipse ano, presne tak, valecek :)