Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 28. července 2018 17:08

Luna aha, to jsem asi špatně pochopila! Tak ať najdeš!

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 28. července 2018 17:14

Potrefenáhusa Díky, já hlavně už nechci dělat to, co předtím, o to to bude horší. Ale beru to jako nový začátek. Nějaké plány mám.

Stará Stanová Kůže No na úklid já rozhodně nikoho mít nebudu, já zas nevyžaduju kdovíjak blyštivé kachličky, prostě taková normálka, co zvládnu já a manžel, on je naštěstí docela pořádný. Spíš to vyzvedávání ze školky, zatím to samozřejmě pošéfuju, ale časem to asi budu muset řešit. 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 28. července 2018 17:20

Stará Stanová Kůže Tajnou pani na uklid mela kamaradka. Pak zacala tchyne neco sondovat, jako proc jsou otevrena okna atp. A nakonec zila v domneni, ze ma syn milenku:-D.

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 28. července 2018 17:28

Karja A ten syn to věděl, že tam chodí ta paní na úklid? Nebo to tajili jen před tchýní, aby blbě nepindala?

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 28. července 2018 17:36

Stará Stanová Kůže Šmajrá, co ty to máš kolem sebe za lidi, komentujou podlahu v dětském pokoji, paní na úklid? 

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 28. července 2018 17:52
Reakce na dynda:

tv 

Vajgl je ještě dobrej, by se mohl chytit i něčeho horšího. Nedopalek už jsi zkusila? 

 Já to dočítám se strašným  zpožděním, ale tomuhle se směju nahlas. Moje kamarádka totiž měla tchýni, která byla hrozná dáma ve všech aspektech toho slova. V jádru skvělá ženská, ale typická městská babička-ta by přesně takto zareagovala a to ještě takovým kultivovaným projevem :-) 

Její dcera měla nějaké problémy ve školce, byla na vyšetření u psychologa a ten to potom rodičům shrnul "všechno v pohodě, lehce nadprůměrná inteligence...ale prosím vás, kdo ji vychovává?"  Ukázalo se, že ta malinká, asi čtyř až pětiletá holčička, na otázku, co je to vězení odpověděla "babička mi vysvětlila, že je to takový ústav, kam se zavírají nebezpeční lidé, kteří by mohli nějakým způsobem škodit většinové společnosti" 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 28. července 2018 18:01

Sweet Potato Tak mne by pani na uklid taky komentovali, o pani na hlidani ani nemluvim. To prece maji jen bohaty manazerky a herecky!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. července 2018 18:21

Stará Stanová Kůže Bydlíš někde u Prahy ne? Tady někdo komentuje takový věci jo?

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 28. července 2018 18:23

Luna A kdo by komentoval? Sousedky, co na to nemají? Ty vaše babičky, co ti nepomůžou? Nebo známé, co mají deset funkčních babiček a dědečků? 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 28. července 2018 18:42

Sweet Potato Jojo, tak nejak to bude.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. července 2018 18:46

Luna To bych si najala hned dvě báby na úklid a tři chůvy

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 28. července 2018 19:19

Mutziputzi k sousedum co maji velky dum a male deti jezdi kazdy tyden parta uklizecek s dodavkou:-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 28. července 2018 19:35
Reakce na Karja:

barbucha No takze pro holku pizza ze stanku a ty si budes uzivat. No ten Stockholm ti zavidim, jela bych hned, I varit:-D:-D.

​Jen jeď, brouku, a užij si to. My jsme aktuálně v Chorvatsku  Zřítelnici mi poslali jak balík do Prahy, vyzvedla jsem, podepsala převzetí a frčely jsme dále...

Naštěstí je tady dobrá pizzerie, už jsme vyzkoušely a prošla, uf.

Co se užívání týče - nevim kterej čerchmant mi nakukal dámskou jízdu. Jsem jak votrok, naposled jsem takhle skotačila asi v pátý třídě. Jestli si zřítelnice ihned nenajde nějaký parťáky, jsem vyřízená.

slniecko 

Máš pravdu - nesmí se to dotýkat! Na předkládání porcí totiž existují přísná pravidla, bohužel však do prvního nezdaru tajná 

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 28. července 2018 19:45

Luna Hele, paní na úklid měla moje babička (městečko), mají ji moji rodiče (vesnice) a nezdá se, že by to komukoliv trhalo žíly, obzvlášť ne sousedům. A co vím, tak ta rodičů uklízečka neuklízí v nějakých hogofogo familiích, prostě u normálních lidí. Není to nic divného.

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 28. července 2018 20:42

Mutziputzi Jo, asi jako ty, někde u Prahy.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 28. července 2018 21:11

Mutziputzi  jojo a budu je navigovat po telefonu z Karibiku. 

brrr no vsak to divny neni, ale jsou lidi, co by z toho trefil slak.

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 28. července 2018 21:18

Luna U nás ve školce a ve čtvrti jsem za paničku už třeba proto, že dítě vyzvedávám vždy už po obědě jako jediná, co není v důchodu nebo na mateřské. Tak vyzvídali, jak je to možné, pak následovaly řeči, jak si to oni nemohou dovolit... Jsem si připadala skoro provinile.

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 28. července 2018 21:51

Stará Stanová Kůže 

Už to tu píšeš poněkolikáté - co je ten robot na okna? Nejsem si jistá, jestli to nepotřebuju...

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 28. července 2018 22:06

dynda Tak to se omlouvám, neuvědomila jsem si, že jsem o tom psala tak často.

Je to třeba toto

(stačí tak od 27. sekundy).

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 28. července 2018 22:27

Garfie 

To je strašně milý, já mám tohle prolínání světa dospělých a dětí hrozně ráda.