Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 25. července 2018 23:22

Huuuf....som dnes vtipkovala, že už skoro polovica prázdnin a ideme ešte len tretíkrát na pohotovosť a ono to skoro skončilo operáciou v plnej anestéze ....a to prosímpekne blbá trieska!!!

Online continuity
Avatar
33716 příspěvků moje polička 25. července 2018 23:48

slniecko jezisi! a vyriesilo sa to nejak?

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 26. července 2018 10:49

continuity keď už bol hospitalizovaný, tak na oddelení sa na to pozrel ďalší chirurg a riskol si to spraviť hneď v lokálke. Takže normálne konzílium, sála, dvaja chirurgovia to vyťahovali podľa sona ...

Ale ešte v noci mohol domov a nemusel do celkovej, čo si myslím, že je super...

Inak, v živote by ma nenapadlo, že toto môže trieska spraviť. Vyše centimetrová, zarazená tak hlboko, že nebola vôbec vidieť, vyberala mu ju zdravotníčka na pláži, drolilo sa to, ale vyzeralo to už čisté  a doma mu to zrazu večer začalo puchnúť, takže pohotovosť.

Ešte budeme musieť doriešiť tetanovku, lebo predvčera dostal poslednú dávku očkovania proti hepatitíde, tak to nechceli riskovať hneď deň na to, tak to budeme musieť doriešiť u pediatričky.

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 26. července 2018 11:43

slniecko 

Uf, to jsou teda věci! Ať to dobře dopadne. Fakt to zní jako banalita a taková polízanice. Ta tetanovka se přidává nějak preventivně ještě navíc k normálnímu očkování proti tetanu, nebo je syn zrovna ve věku, kdy už je pomalu čas na přeočkování?

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 26. července 2018 11:48

slniecko To je masakr! Včera v noci jsem teda myslela, že jde o tresku - rybu, tak jsem čekala, co se z toho vyvrbí , trieska, koukám, není o nic lepší. Přeju, ať už je to dobré!

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 26. července 2018 12:14

slniecko Uf, člověk by si řekl blbá tříska, a ono toto! 

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 26. července 2018 12:45

dynda mal by byť preočkovaný v septembri, tak že asi radšej skôr.

a ďakujem všetkým. Takže rušíme dovolenku budúci týždeň, lebo musí byť v kľude a potom mu budú vyberať stehy.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 26. července 2018 13:52

slniecko Koukám máte taky veselo. Hlavně, že se to vyřešilo a máte to za sebou. My jsme naštěstí dovolenou měli pojištěnou a vrátili nám skoro vše, ale jinak ty nervy kolem nemocnice, rušení dovolené a táborů, mám ještě živě v paměti. 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 26. července 2018 16:10

slniecko 

Myslela jsem si to, mně píchali narychlo tetanovku před operací. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 26. července 2018 22:58

Bohajeho, vařit pro zřítelnici je úkol pro vraha (nebo pro světce, jak se to veme). 

Včera si přála sýrovou omáčku na špagety. Už při nákupu (kusu goudy) se tvářila divně. Při konzumaci samotný se už netvářila divně, ale rovnou blbě... a chutnou tu krmi odložila s tím, že to neni dobrý, páč se to nedělalo tak, jak se to dělat má.

Vysvitlo, že se to dělat ze sýra, zakoupeného již nastrouhaného. Pročež jsem dnes zakoupila pytlík strouhanýho sýra pochybný kvality a pokusila se znovu - zřítelnice, konečně uspokojena, div nepukla jak se cpala 

A když jsem se začala nahlas těšit, jak budem příští tejden na rybkách, chobotničkách a krevetkách (fisk, bläckfisk, räka), s očima jak talíře mi položila jedinou otázku: Pizza?! 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 27. července 2018 01:48

barbucha No takze pro holku pizza ze stanku a ty si budes uzivat. No ten Stockholm ti zavidim, jela bych hned, I varit:-D:-D.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 27. července 2018 08:30

barbucha vida, jeste se naucis varit!;-)

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 27. července 2018 10:04

barbucha udělám ti rovnou seznam akceptovaných pokrmů, abys další dny netápala: 1. Rybí prsty (nutno zeptat se, jaká  značka!!!) 2. boloňské špagety 3. řízky 4. palačinky, no a pak to celé zase dokola.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 27. července 2018 10:05

Stará Stanová Kůže no ale bacha, boloňské špagety musí být z nějaké konzervy, hlavně se s tím nepatlat podle pohlreicha protože přece ve školní jídelně dělají lepší

(a u rybích prstů to bude ta značka, ve které nejsou žádný ryby ideálně:-)

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 27. července 2018 10:19

Stará Stanová Kůže Kde je smažák??? Nejlíp taky zakoupený jako polotovar.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 27. července 2018 10:21

brrr pokud ovšem Zřítelnice kdy něco takového jedla?

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 27. července 2018 10:21

Stará Stanová Kůže pozor, aby to nebyly jen spagety s kecupem, protoze kazda jina rajcatova omacka je spatna :)

u nas teda jeste frci domaci hamburgery nebo tortila naplnena dle osobniho vkusu konzumenta

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 27. července 2018 10:23

viktorka_od splavu Pokud ne, tak se barbucha otevírají nové možnosti v gastronomii.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 27. července 2018 10:23

baltik jj hamburgry s hranolkama jo, ale hlavně nesmí být moc "domácí" jako třeba s něčím jiným než kečupem ještě je povolenej sýr a slanina, nedejbože aby z toho lezlo něco zelenýho, nebo rajče

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 27. července 2018 10:23

brrr A taky párky nebo buřty. Pozor, často se u toho chybuje v kečupu, ten nesmí být domácí!