Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 09:25

A udělal mi dneska velkou radost příchod do školky. Při zaparkovani před skolkou bylo trochu slzicek, i při přezouvání ,ale když jsem odcházela, tak už se smála a běžela honem pro panenky

Offline rasaNori
Avatar
7719 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 09:47

Sairon to je mojevcera jsme byli v zoo a starsi si vzala funny wheel motorku. A vsechny deti kdyz ji nekde odlozila se na ni sapaly. Ta byla uplne ricna:D 

Offline Malenge
Avatar
4255 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:23

Opakovaně tu někdo něco o ovečkách, takže hlásím, že jsem dnes v Lidlu zakoupila ten sanytol odstraňovač a běda už nevím komu , jestli ta body a pyžama nebudou zářit, však to znáte, bílá bělejší atd. Jak to bylo s tím patláním na staré fleky?

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:25

Malenge prej před pranim napatlat a chvíli šudlat. Může za to ta s papouškama a číslama. Nějaký sedmičky, jedničky a devítky v nevím jakým pořadí

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:38

Mam se stydet, kdyz obcas beru mimino na verejnost v bodyckach se zapranymi neodstranitelnymi fleky? Me to sudlani a vanišovani po kazde svacince nejak neto, nebavi. A ted narovinu - je to fakt spolecensky neunosne? Nebo tak napul, zhruba na urovni neoholenych nohou v sukni? Ze bych teda taky zacala sudlat, abyste me nepomluvily

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:43

Gatita

Já v některých situacích vypoustim dítě ve flekatych body záměrně, třeba na odpoledne v lese a u rybníka, na pískovišti, protože v takovém prostředí se fleky tvoří neustále. Aspoň na mém exemplari. 

Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:43

Gatita Mne vcera rekla na hristi jedenactileta holcicka, proc ma to miminko tak spinavy ponozky. A ze ony kdyz se segrou maj bily ponozky, tak jejich mamka vezme mydlo a kartacek a dlouho to v umyvadle drhne a pak to hodi do pracky a pak se to vypere....To jen kdybys nevedela jak na to;-)

Offline Pinot Noir
Avatar
24468 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:43

Gatita prvního jsem měla jak že žurnàlu, ale tady ten chudák šmudla je venku občas flekatý, i s dírou sem tam! Skvrny neodstraňuju, když jsou moc, věc vyhodím, když je to jen takový ten mastný, tak v tom prostě chodí. I ven.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:45

JankaM Se mi ten tvůj životní styl začíná dost líbit!!!  Jediný blbý jsou v tom školní úkoly, ale tak jako matka dcery, která si v pěti letech v předškolní výuce napsala domácí úkol ve hodině mi to úplně žíly netrhá....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:47

Karja tjo ja jsem tak stastna ze uz pominula moda bilych ponozek dcera je mela bily jen zvrchu, slapky od prvniho obuti cerny, zejmena kdyz noseni papuci do skoly bylo pod jeji uroven:P

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:48

Garfie  deti se maji ucit ve skole a kdyz to v hodine nestihnou, maji jeste prestavku

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:49

Karja


Já se pořád snažím ty fleky drbat, ale popravdě na jinejch dětech si toho ani nevšimnu nebo je mi to úplně fuk, rozhodně nesoudim matku, že je šmudla. Za léto syn vyrobil jen dvě neodstranitelně flekatý trika, nechala jsem je na malování vodovkama. Škoda ničit barvama jiný.

Offline Malenge
Avatar
4255 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:53

žluťásek No jo, papouščí královna, pravdu máš  a jak dopadla ta tvá pyžama, už jsi to zkoušela?

Gatita co k tomu říct, já doteď na vše kašlala, ale když už tu někdo (ehm) ten sanytol tak vychválil, jaký je to zázrak a dnes jsem ho při nákupu zcela náhodně potkala, usoudila jsem, že za zkoušku nic nedám, páč malý má pár věcí, které se mi hodně líbí, ovšem ty fleky např od čokoládové zmrzliny už míň. On to všechno nosí, na válení se v trávě a lese je mi to fuk, když jdeme třeba někam na oběd, vybírám něco bez mega fleků. Aby si tam hned nějaké vyrobil  takže asi tak.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:55

viktorka_od splavu Karja Hele, tohle je jedna z japonských záhad!! Tam se hrozně nosí bílé ponožky, vlastně ke kimonu výhradně-a jsou úplně zářivě bílé, což vůbec nechápu, jak jde v těch jejich bubnových pračkách na studenou vodu dosáhnout! Podle mě maj ponožky na jedno použití, jinak to není možný! 

Offline Malenge
Avatar
4255 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:55

Karja Jako některý děti jsou fakt hustý, prej kartáček

Offline letfenixa
Avatar
7971 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:10

V synovych dvoch rokoch sme boli na 3- týždňovom pobyte a na raňajky som mu úmyselne dávala špinavé tričko od večera, pretože síce nič nezjedol, ale zaprasil seba, mňa, obrus, podlahu, ...

Offline letfenixa
Avatar
7971 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:11

A nesudlam nič, max na to striekam niečo proti skvrnam.

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:19

Trochu jste me uklidnily. Osobne bych v nicem flekatem nikam nesla, nenosila bych to asi ani doma. Ale deti v tom celkem bez uzardeni ukazuji svetu, tam mam tu latku dost nizko. K doktorovi nebo na nejake vetsi rodinne seslosti si to trochu hlidam, to obcas v panice pred terminem nabehnu nekam do pepca pro  neco nezasudlaneho, ale jinak moc ne.  No a ponozky, to vubec, to me doposud nenapadlo resit vic, nez ze se to nasype do pracky.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:20

Gatita Neboj, nikoho normálního nenapadlo řešit ponožky!!! 

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:25

Garfie A nevyrábí se ty japonské ponožky z nějakých hi-tech nešpinivých materiálů? Já takhle nosím na hřiště takové kalhoty, co se z nich všechny skvrny hned po tom, co vstanu ze země, jaksi zázračně sami opráší ;o)

Gatita U dětí se fleky ztratí... většinou pod nějakýma novýma flekama ;o)