Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:00

rasaNori promiň, já nějak špatně pochopila, že nedáváš ráno, protože nejí máslo a přes den už si ne vzpomeneš.

Takhle to totiž bylo u nás, po druhém roce jsem přestala dávat večer před spaním a jak jsem ztratila přes léto tu rutinu, už jsem si na to skoro nikdy nevzpomnela ani následující podzim. 

Teď chci něco pro sebe i dítě. Já na ty virozy hodně trpím, syn ve školce. To bude pernej podzim. 

Offline Aranel
Avatar
4506 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:03

Sweet Potato To bych já musela být taky Tvoje dcera a mně maminka žádnou Kanadu neslibovala, ergo kladívko...

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:08

Aranel Tak ale teď jsem se regulérně vyděsila, protože ergo kladívko a tři tečky jsem tam původně napsala taky!

Koukej mazat domů!

Offline Aranel
Avatar
4506 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:09
Online Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:09
Reakce na Kokoska:

​pod vlivem 1.odstavce jsem chvili premyslela, jake "děcko" od revitalu a co tim asi myslis

A teda taky mi spadla celist, nejak jsem si myslela, ze tvoje druhe ma tak 3-4 mesice.

​no jo, píšu hrozně, ale jak to mydlím  z mobilu, jsem líná psát háčky a čárky...

Online continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:12
Reakce na Malenge:

viktorka_od splavu Mně to nešťastné nepřijde, právě naopak jako super způsob, jak do dítěte dostat léky. Samozřejmě za dodržení bezpečnostních opatření, syn od začátku striktně rozlišuje, co je sladkost a co je vitaminový bonbon, to jsme si vysvětlili hned, že lentilky a gumídci se mohou víc, lék jen jeden a od mámy/táty/babi. No a nemá k nim přístup, stejně jako k lékárničce.

​No to jsem si taky myslela. A taky jsem byla přesvědčena, že nám se to už nemůže stát. No tak může. 

Hele jsou to vitaminy až na dvě věci to zas takový malér nebyl, ale příště bych se tomu radši vyhla. 

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:34

Gatita vsak ja je z mobilu a tabletu taky nepisu. Mozek si pak obcas dosadi blbinu, zvlast muj mozek

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:34

continuity u nás teda taky léky vypadají jako léky a ne jako bonbony. Právě z toho důvodu, aby se vědělo, že to má různé použití, dávkování a tak. Ale já mám teda děti, kterým chutnají i léky. Jednou mi pediatra říkala: to vás teda lituju, tyhle antibiotika chutnají příšerně. Tak jsem to dítěti dala, že teda uvidím, jak moc ho budu muset nutit. A dítě povídá: ještě.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:55

Tady se pohrda plysakama a já nestačím Růžence kupovat..

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:58

rasaNori 

Ale ten vigantol je olej, proč je pak potřeba další tuk?

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 18:21

rasaNori Ríša po ukončení kojení v 11 měsících odmítl jakékoliv mléčné výrobky, kromě kakaového Lipánka a Lučiny na chlebu. Trvalo to do dvou let. A co jsem dělala? Nic. Užírala jsem se, že jsem matka na hovno, ale to bylo tak všechno, co se s tím dalo dělat. Jogurty nejí doteď, mlíko taky nepije.

Offline JankaM
Avatar
2395 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 18:54

Já dávám dětem tohle z DM a jeste vitamíny medvidky, hlásí se o ně ráno pravidelně

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 19:22

MaeGandal continuity taky se mi léky a vitamíny v podobě bonbónů nelíbí. A to mám dítě, které léky dobrovolně nepozře. 

Déčko dávám, Vigantol, mám ho předepsaný z endokrinologie s mrknutímn od lékařky, ať ho dávám celé rodině.

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 19:45
Reakce na žluťásek:

betsey prej i dospělí by přes zimu měli. Když si vzpomeneš, určitě dávej. Já jsem loni skončila u toho, že jsem ty kapky koupila 

​A teď je máme my, děkujeme velmi pěkně! U nás doma máme my dospělí rybí tuk Mollers, ten citronový, je moc dobrý, ani zapijet ho nemusím, a pes má svůj lososový olej. Ale my jsme celá rodina ujetá na ryby, to uznávám. 

Offline JankaM
Avatar
2395 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 20:00

V kolik chodí děti ze školy a ze školky? Ještě nejsou doma . To tak po 16hod. vyzvednu synka ze školky, o půl  páté dceru vedle z družiny, pak jdeme na hřiště protože tam jsou známé děti, v šest jdeme tedy domů. Hned pod domem máme hospodu se zahrádkou, tam jsou tatinci s dalšími známými dětmi, nechám tam tedy i ty naše a jdu domů, děti kontroluju z okna. Před sedmou přijíždí sambo, povozí všechny děti na kole, s tatinky si dá pivo a je osm. A jsou tam ještě všichni .

Ale výhody to má, jsem sama doma

Online continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 20:05

JankaM hele, za chvíli bude v pět tma. Pokud mají hotovo do školy, zas to tak nehrotim. Když v té hospodě dostanou i večeři, je to ideální situace. 

Offline letfenixa
Avatar
7971 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 20:07

Včera sme museli prezliecť periny, takže si synak upratal posteľ, plyšová megaovca bola vyhostena a nachystal si miesto, že tam bude spať. Raz môžete hádať, či to tak bolo.

Offline moora
Avatar
7536 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 20:09

letfenixa kde je tučňák?!

Offline JankaM
Avatar
2395 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 20:12

continuity ještě doma nebyli, takže úkoly taky ještě nejsou. Večeře možná tak křupky nebo utopenec

Offline letfenixa
Avatar
7971 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 20:19

moora ten spí osobne v náručí