Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline letfenixa
Avatar
7973 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 20:24

A aby ste si náhodou nemysleli, že to sú vsetci nasi plysaci

Offline moora
Avatar
7539 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 20:25
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 20:49
Reakce na Garfie:

dynda Mám tě uklidnit historkou, jak jsem uklízela u syna v pokoji a vyhodila jeho asi rok staré výtvarné dílo (do té doby na něj padal prach nahoře na skříni, přísahám, že z žádného úhlu nebylo vidět) nazvané Pán ok, taková plastika z montážní pěny či čeho....no když si večer v posteli liboval, že už dlouho neviděl Pána ok a musím mu ho zítra sundat, aby si ho zase jednou prohlédl....nenašla jsem dost síly se přiznat a manžel ho v noci s baterkou vytahoval z popelnice!!

A mega medvěda dostal syn zhruba v sedmi letech, ale od té doby s ním spává v posteli, normálně se k němu tulí, objímá ho, spí na něm a dost prudce se snížil počet nocí, kdy chodil za nám, takže úplně bych ty megaplyšáky nazavrhovala!! Ale musí to být pochopitelně něco hebkého a měkého, ne nějaká tvrdá potvora! 

​Idem kúpiť megamedveďa :D 

Offline Sweet Potato
Avatar
34830 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 20:56

Zítra vám vyfotím našeho megamedvěda. Od popelnice.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 21:07

Vigantol jsem přestala kapsy někdy ještě před prvnima narozeninama a už jsem se k němu nevracela. Teď jsem teda samozřejmě jak ovce dneska hned agilne koupila Dcko pro dítě i pro sebe. Si říkám kdy jindy, když ne letos

Jo s ještě jsem si vzpomnela, jestli má Pinot Noir porad problém s dítětem, či nechce do vody ... tak v DMku mají takové různé srandy do vody - barevné sumici tablety, perličku, bublinky a další blbosti do koupele, jestli by to třeba nezabralo?

Online Pinot Noir
Avatar
24472 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 21:11

MP Meri moc se koupat nechce, dere se z vany ven, ale už to není ta strašná hysterie a dokážu ho tam na rychlé opláchnutí udržet, i sama. Takže asi dobrý ;) Ale díky, jestli půjdu kolem, mrknu. Minimálně Ríša by to ocenil

Offline Karja
Avatar
35852 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 21:11

JankaM Bohuzel tak to bylo dnes i s tou nasi dvouletou. Kdyz vsak.usinala v perinach v tom celodennim obleceni ve kterym se vyvalela v kazdym brajglu, dobre z toho mym nervum nebylo teda! Vecerela opavie a mliko. To je jeden z duvodu proc se na brzke stmivani i tesim, zacina se nam to s koncem leta nejak zvrhavat ta kultura domaci!!!

Online Pinot Noir
Avatar
24472 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 21:14

Karja Ríša dnes taky spí ve školkovém oblečení. A v nově povlečených peřinách. Našich samozřejmě. Nějak nám ta večerní uspávací logistika hapruje!

Offline Karja
Avatar
35852 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 21:16

Pinot Noir Ja jsem rada, ze mam ty periny svoje!!!

Online rasaNori
Avatar
7722 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 21:37

Pinot Noir Karja my se taky dnes zdrzeli na zahradce, ja si svoje dite pekne oplachla, nez jsem ji vrazila do postele, za to starsi v tom v cem vymetla kazdy kout jeste vlezla jak do svoji, tak i do nasi postele nez ji muz odchytil

Offline Karja
Avatar
35852 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 21:54

rasaNori A koukam, ze taky mate ,,tvoje,, a ,,moje,, dite:-D

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 22:07

A my máme dnes v našem minibyte na noc 3 děti. O půl desáté přitáhli z hospody i s holčičkou od sousedů

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 22:11

Karja to je ještě ta lepší varianta,  my byli u kamarádů a opět to bylo v duchu "moje dítě" a "dítě o který se stará kdokoliv jiný než tatínek "

JankaM

Offline Karja
Avatar
35852 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 22:13

Sairon Aha, vase dite neumi rikat ,,neee nemuzes, to tata/mama udela..?,,

Online rasaNori
Avatar
7722 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 07:42

Sairon tak u nas to je stejne, nemysli si. Ale doma mu nic jineho nezbyva. Toci me to ovsem desne... 

Offline Gatita
Avatar
7150 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 07:48

JankaM ty jo, tri az ctyri deti na noc...

Nase dite je takove zvaci, porad by chodil nekam na navstevy (sam se pozve...), nebo sezve pul skolky k nam, coz deti rady a nas dum se mezi mistnimi detmi stava oblibenou destinaci kazde prochazky. Ja uz se normalne kolikrat doma i zapiram. No a jedna maminka mi ted povidala, ze deti miluji, kdyz mohou u nekoho prespat a ze jeji chlapecek doma vykladal, ze by nejradeji u nas. No tak jsem zaryte mlcela

Online continuity
Avatar
33685 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 07:56

Gatita jednou byli tyto prespavky u nás hodně in. Ale spis az ve škole. Nakonec to trochu utla až karanténa. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 08:00

Neznášam tu bezmocnosť pri nočných desoch a po dnešnej noci by som najradšej niekam odložila hlavu čo ma bolí z plaču a nevyspatia. A ako bonus rannú rev cestou do jaslí, akonáhle som mu pridala, že mi táto dá lentilky, rev ustal. Je to herec...

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 08:58

Karja jo, toto je najväčšia výhoda toho, že som začala chodiť do práce. Do konca augusta bolo, že všetko musím len ja. A teraz je to nie, mama preč, chcem tatinka

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 09:24

Karja to je dobrý ale u nás asi nepoužitelný.

rasaNori i nás nejde ani o nějaký starani se, ale kamarádi mají stejně starého chlapečka a on je povahově dost nekompatibilní s příšerkou, což se zhoršilo ještě teď jak se narodil malej a příšerka má "to je moje" období. Takže 90% času je potřeba aby na ně někdo dohlížel a zasahoval při jejich konfliktech, což je strašně otravny a já se občas divím kamarádce že je pořád ještě ochotná to za nás suplovat