Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline žluťásek
Avatar
7655 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:26

Gatita moje dítě miluje chodit bosky a když je chladno, tak v ponožkách. Vyzouva se i na zahradě ve školce. První den mi ho vracela učitelka že pardon, ponožky špinavý, on se zul. Asi už si zvykly, už to nekomentujou

Offline Malenge
Avatar
4284 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:35

žluťásek spíš si myslím, že pochopily, že jsi normální a nebudeš je prudit kvůli tomu, že dítě se ve školce ušpinilo. Mně to kdysi učitelky taky tak opatrně a s omluvou hlásily, že ho musely převléct, že zahučel do bahna nebo co. Nechápavě jsem koukala, proč se jako omlouvají. Tak prý někteří rodiče jsou schopni jim za špinavé oblečení dětí nadávat  jsem zjistila. 

Offline 711990
Avatar
17186 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:37

Malenge hele garantuju zarivou belotu!

Jinak teda ja nic nedrhnu, to dela moje mama:D ja proste do kazdyho prani pridam tyhlety 3 odmerky a fleky zmizej. Kdyz nezmizej, zmizej priste....

Karja holcicce bych rekla, ze jestli nezmlkne, zlomis ji rucicku

Offline Garfie
Avatar
24042 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:48

DruI Třeba igelit?  Nevím, ale jestli jo, chci je!!

Offline Malenge
Avatar
4284 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:50

711990 Povíme si, povíme  

Offline 711990
Avatar
17186 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:52

Malenge zacinam mit strach

žluťásek a jak dopadly tvoje pyzama?

Online MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:52

Malenge Jo, mně se taky vždycky tak napůl omlouvaj, že ho museli převléknout, že měl nehodu ... taky nechápu, pomalu jak kdyby mu to počůraly samy učitelky. Ale asi mají s rodiči nějakou zkušenost. 

Jinak se cejtim skoro méněcenná, nemáme žádný flekatý trička. Nebo to na nich jen není vidět ? On má teda většinu černých, khaki, zelných a tak, se to možná ztratí. 

Online Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 13:04

711990 No ja verim, za ta by ji zlomila spis me! Jinak je moc mila a holky se vzdycky pekne stara. Proste mi chtela poradit jak na to, ja jsem za neschopnou matku uz i mezi detma:-D. Navic tam s detma chodi vecne sambo, takze ty deti si rikaj, co jak to za lemri matku, pul roku si myslely, ze dcera nema maminku, na to se ptaly samba a ted takovyhle fopa!

Online JankaM
Avatar
2403 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 13:24

Garfie tak náročné je to hlavně pro samba, v neděli 3 piva když jsme se vrátili z kol a známé děti byli dole v hospodě, v pondělí když vyzvedával dceru z cvičení 2 kousky se známým tatínkem, včera 3 ... 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. zaří 2020 13:25

Na fleky na oblečení se mi nejvíc osvědčilo vzorované oblečení;) starší moc ve flekatým nechodil, jednak nechodil na hřiště, dokud nechodil, jednak jedl relativně kulturně. Po mladším tak polovinu věcí vyhazuju, jak jsou špinavé. Držím v podstatě tři kategorie oblečení - na lepší příležitost, na ven a na doma dobrý:) Vzhledem k tomu, že mladší se na hřišti plazí po břiše, je fakt jedno, v čem vyrazí. Nosí i děravé tepláky potom, co dvoje oddělal hned na poprvé. Horší je, že na mě vždycky položí ty zaprasené ručičky, aby si mohl stoupnout, takže i já občas musím vyrazit v něčem lehce zaprášeném, tolik kalhot fakt nemám.

Offline Pinot Noir
Avatar
24616 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 13:29

Evaeva no ty díry na teplácích při prvním použití, ty mě teda fakt derou . U staršího to nebylo, protože jsem mohla řídit, po jakém povrchu bude lézt, ale mladší, ten prostě leze kdekoliv, kde jsme. Např. na chodníku vydrží tepláky bez děr tak deset minut!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. zaří 2020 13:33

Pinot Noir on je zrasil normálně na hřišti, chodník by mě překvapil míň. Ale tak jedou třetí kolo, přičítám to i tomu. Nakoupila jsem nažehlovací záplaty a na zimu koupím návleky na kolena. Starší jak je listopadový a dlouho nelezl tak se, až na pár výjimek, pohyboval jen po trávě. S ním jsem prostě šla na procházku, s mladším musíme na to hřiště.

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 13:35

Pro mě je guru praní  a bělejší než bílé Pinot Noir , plinky od ní mě málem oslepily jak zářily.

Online Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 13:40

Evaeva No a co mu ted budes davat na to plazeni venku, az bude zem chladnejsi a vlhka? Ja furt nevim! Ted jsem objednala v lidlu softshell kombinezu, kdyby aspon lezla, ale ona lezi proste celym telem...

Offline Pinot Noir
Avatar
24616 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 13:40

Ava a to byla původně polovina nebělených a já z nich bílé udělala

Ale to dělá sluníčko, suším venku a bílé věci fakt vybělí. Barevné bohužel taky

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. zaří 2020 13:44

Karja můj taky pořád leží celým tělem. Pokud bude vlhko a zima, dostane buď softchellovou kombinézu nebo pogumovanou kombinézu, od mamky mám ušité softchellové "botičky".  My budeme venku třeba hodinu, tak to vydrží, vy jste asi na zahradě víc. Horší to bude podle mě s rukama, budou ho studit a rukavice asi chtít nebude.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 15:32
Reakce na 711990:

Malenge zacinam mit strach

žluťásek a jak dopadly tvoje pyzama?

​zlutasek ty pyzamka ted hleda v lavoru. Zbyly jen knofliky :)

Offline 711990
Avatar
17186 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 15:33

Candance no ale to znamena, ze zmizely i fleky!!!!

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 15:35

711990 no prave a to je super

Offline Gatita
Avatar
7181 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 15:36

MP Meri no oni nekteri rodice jsou dost drsoni. Ted jsem opakovane pred krouzkem nechtene vyslechla telefonat jedne pani, resi na pokracovani jistou anabazi ve skolce (dle meho nazoru prkotinu) a je teda fakt drsna, vcetne pozenutovys.