Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 21:06

Evaeva No ja to u nej beru spis, ze to zkusime a ze projevil zajem. Jinak ma rad hlavne elektriku a technicky veci a chodi na plavani. Takze tady ta hudba nebude uplne primarni zajem, takze proto jsem to zas tak nebrotila. To spis nesmim prosvihnout i dcery, je ji 5, krasne zpiva a furt se predvadi. Tam ji do te ZUSky snad nejak dostanu vcas.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. srpna 2020 21:12

Luna dobrá zuška mu může otevřít možnosti, může třeba hrát v těch dětských komorních orchestrech a tak. Ale naučit se na nástroj pro zábavu může i jinde. Já letos syna přihlásila na hudební kroužek rodičů a dětí u nás v DDM, má o hudbu hrozný zájem, říká, že až bude velký, bude hrát na všechny nástroje. S manželem si nějak nejsme jistí, jestli z toho máme radost;), nám tenhle svět nic neříká.

Offline Candance
Avatar
5348 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 21:15

Luna ja nutila na akordeon aspon jednu z dcer. No nevyslo mi to. Ani saxofon. Takze jedna kytaru a druha klavir. Ten teda budu kupovat

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 21:15

Luna podle zkušeností od vlastních dětí bych řekla, že je úplně jedno o jaký konkrétní nástroj půjde, pokud se mu líbí a bude ho bavit. důležité bylo, že se naučili úplně přirozeně číst noty, a prostě nějak se v tom světě hudby orientovat. pak když mají ty základy a jsou si jistí, už se můžou věnovat tomu, co se jim zachce.. že se synovi zachtělo zakoupit si staré piano a rozebrat ho v garáži na prvočinitele.. no, já mu fandím:D samozřejmě kdybys chtěla aby koncertoval a udělal v hudbě kariéru bylo by to jiné, to ale asi nechceš

Online Gatita
Avatar
7146 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 21:16

JankaM tak ja prave zjistila, ze nemame pyzamo do skolky. Nejen ze jsem nestihla (nebo spis nemela prilezitost) koupit, ale jeste jsme nekde ztratili stavajici pyzamove kalhoty. Takze skore je 1 pyzamo, ve kterem prave ted spi, a 1 lichy vrsek

Dotaz do plena: co delate s cedulkami vsitymi do svu obleceni? Kdyz se to ustrihne, skrabe to jeste vic. Vyparat to nejde, rozpare se sev (vyzkouseno...). Synovi ty cedulky hrozne vadi a ted tu mam jednu, ktera je tak tvrda, ze mu to i verim. Perete to v nejakem dryjaku nebo jak? Napadla me avivaz, ale nikdy jsem zadnou nemela:)

Offline letfenixa
Avatar
7965 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 21:17

Stíham len čítať, ale všetkým školákom a skolkarom želám, aby zajtra (v Čechách) a v stredu (na Slovensku) vykročili pravou! Tfuj tfuj tfuj 

Offline letfenixa
Avatar
7965 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 21:18

Gatita striham totálne pri sviku, prioritne páram aj za cenu, že potom musím zašiť svik

Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 21:20

letfenixa Děkujeme.

Zrovna jsem si nařídila budíka, ach jo.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 21:20

Gatita aviváž na ty cedulky nepomůže. pokud moc vadí, vypárat a znovu sešít

Offline miuu
Avatar
381 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 21:52

letfenixa Diky,zitra to cela syna poprve! Uf, me konci rajske casy skolky

Offline Malenge
Avatar
4254 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 21:57

letfenixa zrovna sem jdu s přáním, ať všem to jejich velké poprvé dopadne co nejlépe! Moc držím pěsti, ať to děti zvládnou a obavy rodičů se rozplynou.

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 22:27

Gatita Cedulky ustříhávám, ale ne rovně, ale do malinkého obloučku, pak neškrábou.

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 22:28

Nová Rowlingová pro děti i se soutěží pro malé ilustrátory: Ikabog

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 22:55

Luna Akordeon určitě ano, když se k tomu ještě naučí francouzsky, padne mu k nohám každá .

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 23:35

Gatita 

Jako jde to i vystříhat postupně nůžkami s tenkými konci tak, že nerozpářeš šev, jakoby od dírky k dírce a ten tenký cancour, co zbyde pod šitím, taky vypreparovat. Před mnoha lety, když jsem na to měla čas, jsem to na některých svých kouscích dělala. Ale je s tím tolik sr..., že to je fakt snad lepší vypárat a sešít. Jo a znáš ten vtip operuju, operuju a najednou pitvám? To se přitom může stát.

Online Gatita
Avatar
7146 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 07:40

dynda brrr a ostatnim dekuju, no nepotesily jste me, rucni prace nejsou moje parketa. 

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 08:50

Gatita Tak to fakt zkus jen ustřihnout do kulata, když se to mládežníkovi nebude líbit, můžeš se dát do párání :-)

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 08:57

Gatita ja to vzdy striham do obluku. aj na svojom obleceni. dolezite su hlavne tie ostre rohy pri sve aby boli zaoblene. osvedcili sa mi oble manikurove noznicky

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 09:28

Gatita ustrihnu do obloucku a prelepim naplasti bez polstarku:) 

Offline Aranel
Avatar
4506 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 09:30

Luna Pokud to nestojí hroznou raketu, akordeon doma máte a syn se nadchnul, tak už to jsou tři podmínky pro úspěšnost!

Ten pozdní začátek se mi moc nezdá, hudební sluch, cit pro rytmus a tohleto buď má, nebo nemá, to už se teď stejně nevyřeší. Myslím, že jde akorát včas (za nás se v 1. třídě ZŠ chodilo do přípravky, tam jsme si nějaký nástroje zkoušeli, a od 2. tř. = těch 7 let jsme už měli svoje vybraný nástroje + nauku).