Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:49

Karja já mu je chtěla koupit na příští rok, ale nenarazila jsem na žádnou slevu.

Celoročky jsem teď kupovala kotníkové, jestli bude teplejší zima, budou fajn. Na jaře už mu určitě zase nebudou nebo dokoupím nějaké plátěnky.

Offline Mrakoplas
Avatar
8769 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:51

betsey prosim ta aky kurz účtovníctva si si robila? Kamoska nad tým akurát uvazuje ale ja mam pocit, ze z jedneho kurzu sa nemoze vela naucit. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:52

Mrakoplas napíšem ss

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:52

Mrakoplas máme protetika dany.

Na ty problémy pohybového aparátu je lepší nějaké fyzio, poradí cviky a celkově co s tím.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:53

betsey hodně štěstí v nové práci

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:55

Karja ja som tiež ešte ani na minútu neoľutovala, že som to odmietla. Viem, že by som to veľmi ťažko niesla, a naviac to bola práca vzdialená 35 km, čiže keď by som k tomu zarátala ešte aj cestu, s malou by som pomaly ani nebola a bolo by mi to veľmi ľúto.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:55

Evaeva ďakujem

Offline Mrakoplas
Avatar
8769 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:56

betsey dik a drzim palce v praci! Mala bude doma ci v jasliach?

Offline Mrakoplas
Avatar
8769 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 14:00

Evaeva super, na tie tiez pozeram ale asi nebudu vhodne aj na teplu jesen? Potrebujem daco uz teraz na september. Aj keď pred par dnami sme stretli synovho kamarata z ihriska, syn v sandaloch a ten Risko vo vysokych hrubych clenkovych topankach! Asi tiez stihol zo všetkých topanok vyrast

Offline Karja
Avatar
35710 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 14:01

betsey 

Ano, ja si taky myslim, ze by to bylo pro celou rodinu prilis narocne' Ale nechtela jsem to sem tehdy psat a ovlivnovat te;-). Tak ti drzim palce! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. srpna 2020 14:09

Mrakoplas dneska jsem mu je dala:) on má takové ty sandály s plnou špičkou, nosí je s ponožkou, to je skoro jako plátěnky. Tyhle nejsou vyteplené, vevnitř je látka, myslím, že okolo těch 15, 17 stupňů už půjdou. Ono už asi moc teplo nebude, předpokládám.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 14:11

Mrakoplas doma s manželom

Offline Sairon
Avatar
1853 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 14:20

Mrakoplas super mi přišli Protetika alix, ale příšerka po 3 měsících na odrazedle zničila tu pogumovanou špičku i patu ale tak jsou i normálnější děti

Fili končí, už nebude vyrábět nové modely, ale paní v obchodě s obuví mi dneska říkala že už se místo nich chystá jiná značka která bude sedět na úzkou nohu a měla by být prý i cenově příznivější a ty modely na jaro prý vypadají dobře.

Edit. Jo a na úzkou nohu ještě Jonap 

Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 15:18
Reakce na betsey:

continuity na polovičný úväzok asi 3 km od domu :-) Ale bola to tá, o ktorú som najviac stála, resp. získam tam prax v účtovníctve, ktoré by som chcela robiť v budúcnosti.

Tá, o ktorej som sa tu radila na ten plný úväzok, tú som odmietla. Bola som tam ešte druhý deň na diagnostiku, a uvedomila som si, že mi vlastne nesedí ani prostredie, ani môj nadriadený a nakoniec ani tá práca. 

​Tak to je super, nejlepší je fakt dat na intuici. 

Offline tv
Avatar
3527 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 15:28

Prosím pěkně, dejte mi tip na spolehlivě merici teploměr.

My jsme ten náš ztratili někde v koupelně.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 17:29

dzizisketa 

Hlidacky.cz znáš? Na pražském sídlišti je dost velká pravděpodobnost, že najdeš někoho v sousedství, že by to nebylo úplně anonymní. 

Offline MaeGandal
Avatar
1600 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 18:02

miuu na krvácení z nosu trpěla dcera kolegyně. Doktorka jim tehdy poradila dávat vitamin C. Už si nepamatuji, jestli jí ho dávala pořád nebo nějakou dobu, když jí teklo z nosu, ale vím, že to pomohlo.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 18:32

tak som bola dnes kupit tie topanky. v protetika predajni bolo tolko ludi ze sme stali na cakacke vonku asi 30 minut aby sme mohli vojst dnu - max pocet bol totiz 10 ludi. povodne som chcela model dany navy ale viac mu sedel teniskovy model don. nebyt toho ze od zajtra ma byt 18 stupnov a on nema co obut tak sa na to vybodnem

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 18:33

Hodím jen takový dotaz, spíš možná anketu: Syn má 7 let a chceme ho zkusit dát do ZUŠ na nějaký nástroj. Samozřejmě jsme chtěli klavír, ale prý je tam hrozný nával a on rozhodně není typ, co by tam předváděl zpěv a ťukání dřívkama do rytmu u těch příjimaček. Bez těchto šaškeců prý berou na akordeon. Když jsem mu to říkala, tak se pro to najednou strašně nadchnul, že bude hrát na harmoniku jako děda. Manžel si myslí, že jsme na hlavu, že jestli jako si ho bude s sebou brát do hospody a budou žebrat do kelímku... Chci podpořit, že akordeon není zas tak hroznej. Já nevím...Dá se na to v pubertě sbalit holka? Co myslíte?

Offline Pinot Noir
Avatar
24387 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 18:36

eless u nás se musí člověk do dětské obuvi objednat předem online, jaký je tam teď nával. Vzdala jsem to, do školky dostane staré tvrdé papuče Befado a do fronty půjdu, až jestli tu školku opravdu zvládne. Ty, co jsem koupila do školky loni, jsou totiž zcela nenošené v krabici. Další takové nepotřebuju