Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 15:43

Pinot Noir na vás dva fakt myslím od rána, tak zatím skvělé a snad teda zítra půjde...

Offline Myrtila
Avatar
3050 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 16:42

Aranel Podobna vytvarka byla u nas na ZUS, zadny tlak, jenom podnetne prostredi, i tak odsud kazdy rok sel nekdo na umeleckou skolu, a i kdyz jsem patrila spis k prumeru, mela jsem to tam moc rada a chodila jsem tam celkem 11 let

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 16:43

Malenge kamaradky si chvali rousky z CaA, maji je u pokladny, ale sama jsem je nezkousela

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 16:48

Pinot Noir to je na dobre ceste :) myslela jsem na vas od rana. ono se to muze zmenit jeste 1000x, nas do skolky stridave rad chodil a nechodil. Nejvetsi hysteraky mival, kdyz byl po delsi dochazce unaveny, asi sam citil, ze by potreboval byt doma. Tak kdyz to slo, tak jsem ho bud stahla nebo na den dva poslala k nasim.  

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 16:50

INCOM1 Tak mne to cviceni a zpevneni stredu tela hodne pomohlo s bolestma zad, kterymi jsem po porodu trpela. Cvicila jsem hlavne rano kdyz jeste muz byl doma, mimino bud jeste spalo anebo ji na tech 15 minut zabavil on. S tim sladkym to bylo tezsi, ale jen prvni asi tyden, pak jsem uz ani nemela tolik chute. No samozrejme po asi pulroce jsem polevila a s ukoncenim kojeni a pozdeji s navratem do prace a tim padem s mene cvicenim se nejake to kilo navic na mne prilepilo... zrovna kdyz jsem si loni v prosinci nasla vyhovujici fitko a zajistila hlidani pro dceru, zjistila jsem ze jsem opet tehotna, tak nic, hubnuti na rok odlozeno

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 17:14

Lamicka Super, díky, omrknu.

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 17:16

No a mladší si právě ze samého šílení, že se mu brácha vrátil ze školky, uštípl dva zuby  mě švihne, fakt!!!

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 17:23

Malenge starsi nam dnes volali ze skolky ze ma 38,5 a mame si prijet. Ja mam mit tenhle vikend bezdetny... Tak asi kulove! 

Offline letfenixa
Avatar
8071 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 17:45

Pinot Noir teším sa!

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 01. zaří 2020 18:06

Tak ja vas vsechny trumfnu, mam termin za chvilku a jsem cca +30...strasny. Cely zivot jsem mohla snist, co jsem chtela a mela jsem kolem 60 max, pak prislo uceni na atestaci cca 5kg a vzapeti tehotenstvi a telo se zblaznilo a je ze me tank. Mamka taky pribrala 30, ale snad za dva mesice byla zase hubena, tak tady poreferuju .

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. zaří 2020 18:17

Jos já pokaždé přibrala stejně jako husa cca těch 20. Nijak zvlášť jsem se nepřejídala, vyjma prvního trimestru teda;) Poprvé jsem asi 15kg nechala už v porodnici, další 3 šli dolů asi 3 měsíce, pak už nic moc. Podruhé jsem si myslela, že to bude stejné, ale šlo to pomaleji. Ale do toho 8m to bylo opět pryč. Podle mě je prostě moje tělo takhle nastavené, můžeš to mít podobně. Pár kilo navíc mi oproti předdětné době zůstalo, ale hlavně odešly svaly.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. zaří 2020 18:20

rasaNori lituju tě moc. 

Ale zajímalo by mě, jak se to řeší, když to zjistili ve školce? Budou chtít test nebo ji tam prostě přivedeš, až bude zdravá? Když bys to zjistila doma, tak prostě počkáš, až se uzdraví, ale jak se k tomu staví ta instituce?

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 18:24

Ja v prvnim pribrala 10, protoze jsem mela tehot.cukrovku a musela dodrzovat jidelnicek, v druhem 12, bylo mi pulku tehotenstvi zle. V prvnim jsem mela navic jen bricho a do 5.mesice nosila normalni kalhoty, v druhem jsem mela obleceni o 3 velikosti vetsi a bricho mi narostlo s pozitivnim testem pritom startovaci vaha byla u obou tehot. stejna.

Offline Karja
Avatar
36019 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 18:36

Pinot Noir Taky jsem na vas myslela! No u vas je to ztizeny tim, ze vy jste vlastne vsichni doma a Risa to moc dobre vi. Tak drzim palce a vydrzte!

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 18:55

Evaeva v pohode, nijak to neresi a test nevyzaduji. Az bude zdrava tak ji privedu. Mam dat vedet do patku jestli je to viroza nebo neco jineho (kdyby se osypala nebo se pridal krk a tak). 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. zaří 2020 19:26

rasaNori to je super, doufám, že stejný přístup budou mít všude

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 19:54

Tak mala ma asi sestou nemoc a Vojta byl dneska ve skolce. On ji teda kolem toho prvniho roku mel taky, ale zajimalo by me, zda muze fungovat jako potencialni prenasec

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 20:02

tina když on ji uz mel a neonemocni tak ne. 

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 01. zaří 2020 20:06

continuity stopro ji prodelal. Takze ho muzu zase do te skolky poslat? Nerada bych ho zbytecne hned vytrhla z noveho kolektivu, ale nechci ani zadelat na problemy jinym...

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. zaří 2020 20:07

tina mě teda dětská říkala, že na pátou a šestou nemoc se trvalá imunita nebuduje, ale onemocnět by měli jen děti zhruba do dvou let. Takže bych řekla, že to bude v pohodě.