Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 06. července 2020 20:22

žluťásek Tady to dojde ocenení! 

Offline dorota
Avatar
848 příspěvků moje polička 06. července 2020 20:23

žluťásek Je to super, synovi sa to musí páčiť:-).

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 06. července 2020 20:25
Reakce na continuity:

žluťásek

Ta role je super. Na ty geometrické tvary se podívej na dřevo, měli takové jednoduché origami, na které se lepily nálepky. Tam to taky byl trojúhelník, kosoctverec...

​Já ten příspěvek vůbec nechápu můžeš pro blbé ještě jednou?

Offline continuity
Avatar
33638 příspěvků moje polička 06. července 2020 20:25

žluťásek autokorect, už to ctu

Djeco

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 06. července 2020 20:27

žluťásek take se pridavam k obdivovatelum, ja jsem v posledni dobe hrozne lina neco s dcerou tvorit, az mam z toho vycitky. Protoze nyni je jedina doba kdy na to i mam cas, za par tydnu az se narodi miminko, budu rada kdyz se ji zvlast stihnu venovat aspon par minut denne. 

Takze opravdu klobouk dolu za to jak se malemu venujes, ses v tom velmi inspirativni

Offline continuity
Avatar
33638 příspěvků moje polička 06. července 2020 20:29

Třeba tohle

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 06. července 2020 20:30

continuity

Dík. Kouknu

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 06. července 2020 20:33

žluťásek No ja taky cumim, muj nejvetsi pocin za posledni dobu byl nakup razitek. A nic dalsiho ani neumim vymyslet, natoz realizovat.

Offline continuity
Avatar
33638 příspěvků moje polička 06. července 2020 20:35

Razítka jsou náhodou supr. Děti to baví. 

Já třeba dceři nakreslila vánoční stromek a ona razítkama a zdobila. Nebo domeček a ona pridělala zahrádku s kytkama. 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 06. července 2020 20:41

žluťásek to je parádní

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 06. července 2020 20:43

Karja razítka milujem. Akorát teda velký zklamání z obrázkový tiskarnicky po mně, vůbec se neotiskuji tak hezky jako ty dnešní. Obrázky milionkrát hezčí, ale je jich vždycky půlka. 

Offline letfenixa
Avatar
7956 příspěvků moje polička 06. července 2020 20:46

žluťásek wow, si skvelá

Ja sa cítim ako dobrá matka, keď vyrazíme na záhradku

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 06. července 2020 20:47

Tak já vám sem toho budu fotit víc. Mně je to takový blbý, pořád sem cpát blbosti co mu chystám. Ale někdy se to povede hodně a mám z toho radost

Offline Mrakoplas
Avatar
8799 příspěvků moje polička 06. července 2020 21:02

žluťásek davaj, davaj, sa rada inspirujem :)

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 06. července 2020 21:05
Reakce na Karja:

barbucha Je dobra, ze ti trpelive venovala aspon tech par minut!:-D

​Jo jo, ma se mnou trpelivost primo andelskou!

Napriklad i pri nakupovani novejch bot... pro ni, samozrejme, pac tatik me na kolenou prosil at s tim neco udelam, ze taha furt jedny stary a uz to neni unosny ale nemuze s ni hnout. No fakt des, procez jsem s botkama udelala kratkej proces via popelnice... A vypravila se do prilehlyho nakupaku, kde jsou tri kramy s kruskama.

Zritelnice me bez odporu nasledovala, aby v kazdym obchode padla do kresla a ja ji snasela k noham ty modely. Netvarila se nastvane, neprotestovala a ani neobracela oci v sloup. Pouze s ledovym klidem, lec privetivym tonem - jakym mluvime s mentalne znevyhodnenym - odmitla uplne vsechny. S oduvodnenim, ze ji prece zbyly jeste jedny, procez skutecne nevidi duvod (dovetek "ty pako" zustal nevysloven ale chvel se ve vzduchu ), proc kupovat dalsi.

Mozna se zadari zejtra, musime do centra a jeden z ukolu je slibeny tricko Metalliky... asi zkusim citovy vydirani a podminim triko nakupem bot!

Se pominu. Mne nekdo nutit novy boty, jsem u dveri prvni

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 06. července 2020 21:11

Mrakoplas tak ještě taková blbost na minutu. Stačí pruh kuchyňský utěrky a dvě misky s vodou. Konce utěrky se nabarví fixami a ponoří do vody. Jak voda vzlíná, barví utěrku, až se barvy uprostřed setkají.

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 06. července 2020 21:12

barbucha Jezis, merilas ji teplotu? To neni normalni:-D:-D

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 06. července 2020 21:13

žluťásek 

To je dobrý, to prodám jako kouzlo!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 06. července 2020 21:16

Karja u kluků to normální je, tak je asi v nějaké podobné fázi puberty barbucha tady pomůže akorát dát jí na to peníze, ať si koupí sama (já teda proplácím až následně, po schválení, aby to nebyla nějaká blbost:-) když nekoupí, tak asi fakt nepotřebuje

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 06. července 2020 21:18

Karja 

Jdu na to. Neco neni v poradku... 

continuity 

Razitka jsem v pokuseni koupit harantum uz davno, ale bojim se ze me snacha zabije. Dyk budou jak dobytek, a este ji vorazitkujou vsechno... nebo dneska uz jsou nejaky neskodny?