Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online continuity
Avatar
33633 příspěvků moje polička 05. července 2020 21:43

dynda no já nejaké skúsenosti se spaním v zime venku mám, tak jsem si představila sebe...a pořídila péřový spacák.

Ale čepičku jsem v létě po prvních pár dnech už nedávala. Ale bylo léto. Vevnitř nikdy, my měli v garsonce okna na jih, nevím kolik přesně stupnu je v inkubátoru, ale u nás bylo třeba 28-29C. 

Offline Karja
Avatar
35820 příspěvků moje polička 05. července 2020 21:45

Jdu si pro radu, jedna pani vsem mistnim miminkum hackuje backurky, uz x let, jako pozornost k narozeni. Nase druhy ji uteklo, ale ted nas zmercila a pry dostaneme. Chtela bych ji za to neco dat, je to fakt mile, ale co? Jen nejakou drobnost, zas ne nic velkeho, jako idealni by byla treba kytka ze zahradky (ale my jak na potvoru letos zadne nemame), zadne trhy tu nejsou, abych ji koupila, z kvetinarstvi se to nehodi, to je zas moc ,,velka pozornost,,. 

Online dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 05. července 2020 21:46

Evaeva

TTo mi taky říkaly dětské sestry, že studené ručičky nejsou indikátor, prý mám sahat na zátylek, příp. hrudník. 

Offline Karja
Avatar
35820 příspěvků moje polička 05. července 2020 21:46

dynda Jako chces mi rict, ze moje jistota prameni z lepsiho pocasi a ne z matersky zkusenosti jo? 

Online continuity
Avatar
33633 příspěvků moje polička 05. července 2020 21:47

Karja i nějaké plody ze zahrady, vajíčka?

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 05. července 2020 21:49

continuity

Jo, to mám taky, mije děti měly v korbě pod podložkou ještě vyřízlou karimatku. Se synem jsme ale dlouho ven nešli vůbec, byla fakt zima, nějakých -10, -15, tak jsme čekali, až se oteplí. Dcera pořádnou zimu vlastně ještě nezažila.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 05. července 2020 21:51

Karja 

Nevím, mně i tohle přišlo celkem dobrodružný, když jsem se musela rozhodnout večer předem nebo na to ráno byly asi 3 vteřiny před odchodem do školky. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46055 příspěvků moje polička 05. července 2020 21:52

dynda zas to školkový dítě už je celkem životaschopný a přežije i v kraťasech když napadne sníh

Offline Karja
Avatar
35820 příspěvků moje polička 05. července 2020 21:54

continuity Noo, to oni asi slepice budou mit, ale jestli je, tak je to dobrej tip! Musim jim prohlidnout zahradu:-D. No je to fakt mile, na prvni dceru mi poslala jeste do Prahy po pribuznych. Ted jsem ji potkala v sobotu rano v jednote. A ona mi rika ,,jee ty mas mimino, ja to vubec nevim,,. A ja ,,jojo, mame dve holky, takhle rok a pul od sebe,,. A ona ,,no, to se mi zda docela i dost brzo,,. Ja ten den vstavala po mizerny noci uz v 5 rano, do jednoty vyjela se rvoucim kocarkem uz v pul 7 jsem se moc nezmohla na slovo.

Offline brrr
Avatar
10004 příspěvků moje polička 05. července 2020 22:00

Karja Co třeba skleničku domácí marmelády nebo tak? I když, jestli je od vás z vesnice (proč si myslím, že bydlíte na vesnici?) tak asi takových domácích věcí bude mít furu.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. července 2020 22:04

dynda -15 je hodně, ale v běžné zimě jsem dávala syna do obyč. fusaku a někdy mi přišel až přehřátý. Ta korba trochu izoluje, zvlášť pokud je ta bouda zvedlá.

Online continuity
Avatar
33633 příspěvků moje polička 05. července 2020 22:04

brrr no právě domácích věci fůra,ale u nás se to taky různe směňovalo. 

Offline Karja
Avatar
35820 příspěvků moje polička 05. července 2020 22:36

brrr Asi ze jsem takovej buran, tak te to napada. Ano, bydlime na vesnici;-)

Offline 999
Avatar
17554 příspěvků moje polička 05. července 2020 22:40

Karja Já bych jí kytku, marmeládu ani vajíčka nedávala. Až je dostanete, vyfoť malou v těch bačkůrkách, dej fotku do rámečku a dej jí to jako dárek :-).

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 05. července 2020 22:43

Rucicky u novorozencu s malych deti nejsou spravny indikator toho zda je jim teplo nebo zima, obvykle je maji chladnejsi. Bud to nozky- kdyz jsou chladne hned po rozbaleni, tak pridat vrstvu/deku, jinak sahnout na siji/zatylek. Mne se lepe poznava teplota mimina kdyz sahnu kuzi na predlokti, nez rukou. To ale myslim ze kazda mama ma za chvili natrenovane

a jak uz nekdo psal, zahrivani mimina maminkou je nejlepsi

Offline Karja
Avatar
35820 příspěvků moje polička 05. července 2020 22:49

999 Cizi dite do ramecku?:-D Skoda, ze ty prvni jsem uz asi nekomu dala, to bych asi udelala fotku jak je ma malamala a velka mala je dava panence;-). Zkusim neco vymyslet, je to moc mila pani, tak petasedmdesat ji bude, vystupovanim a mluvou jak mlada holka, jeste ma podobnou kamosku, hrozne rada je potkavam. Jsou to takovy pozitivni zensky.

Offline 999
Avatar
17554 příspěvků moje polička 05. července 2020 22:53

Karja Já to myslela nějak vtipně, to s tou panenkou je to hezký nápad :-).

Offline letfenixa
Avatar
7956 příspěvků moje polička 05. července 2020 23:08

Pinot Noir tak sme od vás chytili to vracanie v aute akoze fakt sa nedá nakaziť radšej výhrou v Sportke?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. července 2020 23:10

Karja možná by jí velká malá mohla něco namalovat, jestli teda už něco čmárá. Sice to nejspíš vyhodí, ale mohlo by jí to potěšit, pokud má ráda děti.

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 05. července 2020 23:14

Dítě nemocný, čas zlikvidovat všechny krabice z komory Dneska jsem mu vyrobila zábavu podle jeho gusta, nekonečnou písanku. Je to skvělý, rychle hotový a užije se s tím spousta legrace.