Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 23:57

Karja 

Rok a půl je ještě maličká, ale chodit už umí. Schody za ruku zvládne? Ony jsou nakonec nejhorší takový ty věci jako umístit dítě do sedačky v autě, zvednout ho do kočáru, dostat ho do postýlky a tak. Nějaký nošení se dá dost eliminovat, ale stejně se toho hodně nazvedá. No a pak k tomu budeš mít toho novorozence ve vajíčku... Měla jsem operaci, když synovi byl rok a císaře, když mu byly dva a čtvrt, no nějak jsme to přežili všichni, co se dá dělat. Dokonce asi čtvrt roku po císaři to břicho vydrželo, když jsem v jedné ruce táhla vajíčko s kojencem a na druhé nesla syna. Bylo to tak 200 m a hodně jsem se bála, ale byla to krizovka.

EDIT - k čemu jsem chtěla dojít a zapomněla. Asi je důležitý na začátku s tou jizvou nepřepálit start, nechat to co nejdýl v co největším klidu hojit a pak holt doufat, že až to jinak nepůjde, zvládneš to už sama.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 06:56
Reakce na Karja:

dynda A kazda ji tam na tejden pujdem delat zdarma chuvu:-D:-D

​Ani zadarmo, ještě byste mi přes práh propašovaly zárodky toho vašeho ujetýho boje za rovnoprávnost v objemu odpracovaných hodin v zástěře!

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 07:53

Mutziputzi Prosim te, ti navarim a naklidim, ze zasteru ty ani hospodar ctrnact dni neuvidite! Terminy jsou koukam volny zatim, tak je jeste cas neco vybrat'

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 08:08

Karja Hodim ti do zpráv termíny kdy bys teda mohla, budeme tomu řikat na stáž k nám

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 08:09

Mohučanka neviem, či si to zaslúži obdiv, ale bolo to veľmi zlé. A inak ja všetky tehotné kamarátky utešujem, že určite nebudú mať tak náročné dieťa ako máme my a viac-menej sa to aj plní. A poznám aj hodne takých žien, čo to mali tak ako ty (nepokryte závidím ). 

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 08:45

Boze to staršie dieta spi viac hodin ako mladsie. A to starsi prestal spavat cez den a aj tak naspi dokopy viac ako to babatko

Offline rasaNori
Avatar
7719 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 08:46

DrowRanger prvni taky byla v klidu, vydrzela hodinu lezet pod hrazdickou a byla spokojena. Druha nikoliv. Potrebuje videt a pekne z naruce. Mam ruce jak orangutan a starsi porad neco potrebuje (cti chce pozornost), a fakt to neni lehke vybalancovat... 

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 08:50

Karja Tak se mi zdá, že už začínáš plánovat kariéru po rodičovské.

Cestovní kancelář "Za hranice všedních dnů" - pobytové a poznávací zájezdy pro unavené matky.

Poznejte nová prostředí a nechte se inspirovat!

Na naší stáži se naučíte vyřešit každý problém! ;o)

Offline letfenixa
Avatar
7968 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 08:57

Mrakoplasverím, syn ako bábätko tiež spal menej ako teraz

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 09:00

Karja u me u zpusobu porodu taky rozhodoval porodnik, ne gynekolog. Pokud dite nema pres 5 kg a vse je ok, tak se jim vetsinou stejne nechce delat cisar, vetsinou to zkusi vyvolat. Ty uz prenasis?  

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 09:16
Reakce na Ounz:

Simvás, kdyžtak sc, ne cs. A řežba už vůbec! Karja vidim tě

​To byla zkratka pro císařský šmik

Ne, pardon, moje blbost. Stokrát si to opíšu a už se to nebude opakovat.

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 09:20

Mrakoplas syn taky jako mimino nespal. V pet se probudil, zfialovel a jecel az do sedmi vecer, kdy se unavou odpalil a spokojene usnul. On prave ani moc nepribyval na vaze, musel mit tim revem sileny vydej energie. No uz se tesim za mesic na repete

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 09:23

Pinot Noir My nelatinici jsme opravneni pouzivat CS, ja to necham

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 09:56
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 10:35

Mrakoplas potľapkávam, u nás to bolo rovnako...

rasaNori ja si na druhé absolútne netrúfam. Neviemsi predstaviť,že by som ako tehotná zvládla syna, nespatie, domácnosť a prácu. A dieťa čo chce všetko vidieť zhora pri noseníje strašné, synbol taký istý, dokonca huboval ajv nosiči, lebo tam nemal taký rozhľad . Škoda, že siho neviem uviazať na chrbát tak,aby videl, asi by bol potom spokojný...

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 10:37

Gatita no on je inak spokojne babatko (a teraz to zakriknem) ale tie polhodinove spanky dava uz aj v kociku a rano zacal vstavat v nekrestansku hodinu. To mam za to, ze som sa komusi pochvalila, ze maju decka rano zosynchronizovane vstavanie a spia do osmej

Offline letfenixa
Avatar
7968 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 10:40

Mrakoplas u nas bol budicek 4.44 a 45-minutove spanky (dva za den)

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 10:45

A pak jsou takovy ty dny, kdy se člověk probudí s migrénou jak prase, doma zrovna jako na potvoru nakupenej bordel za několik dní, lednice vymetená, odpoledne musí do práce, takže vypravit dítě na hlídání ... a pomoc v nedohlednu (dokonce jsem i zoufale muži volala, jestli by nemohl ... nemohl). Jako bezdětná bych zavolala do práce, že nedorazím a nechala si dovézt pizzu, jako dětná - no, detaily si ušetřím, ale bylo v tom několik lezení po 4, zvracení, spousta hodin puštěné televize a hromada polotovarů. Ale jako přežili jsme, tak asi dobrý

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 10:56

MP Meri to je hruzostrasny!Tlapkam!

Ja nastesti dostala migreny az kdyz dite bylo dospele,fakt si to s miminem ci batoletem vubec radsi ani nechci predstavovat.Jsi hrdinka,fakt.

Offline rasaNori
Avatar
7719 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 10:58

MP Meri ja takhle volam muzi vzdy kdyz jsou obe na zabiti, jinak uz bychom asi byli bezdetni. Fakt potlapkavam, bez pomoci je to na prd.