Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:24

Mohučanka Tak přesně to bylo u nás. Ještě jsme se pak bavili tím, jak se ty porce ještě cukají, když se nasolí

Ale měli jsme právě prasata, králíky, táta je rybář a myslivec, takže ta smrt tam byla ve vzduchu furt ;)

Díky všem za zkušenosti, tak nějak jsem si to i myslela, že to děti zas tak neprožívají. Vezmu ho, ale nepůjdeme se teda s kapry nejdříve pomazlit, prostě jdeme kupovat maso ;) A stejně tam budou mít dodávku, vozík nebo aspoň nějaký agregát, takže on si nějakých kaprů ani nevšimne

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:26

Pinot Noir :-D:-D

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:26

Pinot Noir no v rybarne/na sadkach odborne zabityho, jak pise Mohučanka ...mne ty kade s polomrtvejma zoufalejma kaprama prijdou dost blbej napad.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:30

GatitaJeště jsem si teď, když tu muž není, uvědomila, že se skvěle ujmul jedné činnosti - než uspím strašího, uklidí v obýváku ten děsivý kindrbordel. Lego do kýble, knížky a auta do polic, věci, které sestávají z více částí, pěkně zkompletuje, vylije zbytky různých pitíček a vyhodí nakousnutá jabka a rohlíky... Přijdu a na obrazovce už čeká seriál a stole skleničky a vývrtka. Boží. Teď to dělám já

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:34

Ty jo, tak vet to se mnou pry moc nevidi a pravdepodobne mi uz planuje nejakou rezbu! Pry se priste domluvime, ach jo, ja doufam, ze tenhle doktor fakt nevi. Fakt se mi nechce!!! Peoc nejde mit ty deti I nejak bez porodu nebo tak, ja z toho mam letos vetsi trauma jak poprvy, asi jak uz clovek vi do ceho jde. Zitra jdu na vyslap, ale nechce se mi, bolej me zada, jsem unavena, furt bych polehavala, poposedavala, ale to je asi k prdu.... 

Offline Tabea
Avatar
4729 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:35

Pinot Noir Já bych ho klidně vzala a vysvětlila. Vlastním dětem říkám, jaké jedí maso a že se zvířata žerou vzájemně... Taky jsem v tom vyrostla, že se domácí zvířata zabíjely.  

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:36
Reakce na Sweet Potato:

Pinot Noir No s miminem jsem to tak fakt cítila! Společensky se tam vyžívá, na oběd chodí jako člověk, nikdo na něj celé dny nevříská...

​ja taky a zavidela

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:38

711990 Jako upřímně, moc se mi nechce se den před Štědrým dnem někam harcovat. Ti kapři tu budou, a tím, že si ty své dva nekoupím, je stejně nezachráním. Zabíjí je tu stejně, jako to dělal můj táta rybář, tam nevím, jestli to lze nějak humánněji. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:44

Pinot Noir jojo přesně, jde se pro maso, ryba není mazlik:-)

Gatita já taky neumím a nerada "úkoluju" sama jsem to doma taky nesnášela..  jednodušší to mám o to, že jsem docela lenoch a snesu nepořádek, takže je to někdy (rozhodně ne naschvál!) o výdrži.. prostě třeba se nakupí nějak špinavé nádobí na lince a mně se zrovna nechce po jídle něco dělat tak se jdu natáhnout.. dělám něco jinýho.. a muž vidí že má šanci si naskládat myčku podle svého puntičkářského pořádku, tak se do toho pustí:-) když ne, zůstane to tam do večera nebo druhého dne, nebo připomenu dítku že jsme to kdysi stanovili jako povinnost ať jeden nakládá nádobí do myčky tak aby se toho hleděl chopit.. holomek samozřejmě remcá, já mu chvíli vyhrožuju a pak jdu pryč a buď je to hotový až se vrátím nebo to udělám já.. a pak až mu to připomenu (v dobrým, třeba když mu nesu čistý prádlo do skříně), je mu to líto a hledí vypomoct jinak

co se ale tadytím dlouhým povídáním snažím říct, dvě věci: nikdy nepéruju a nevelím "hned", to je hnusný, a považuju za lepší mít ty oblasti odpovědnosti.. a vůbec nečekat že ostatní budou mít stejný level pořádkumilovnosti, třeba kdybych nevynášela koš dvakrát denně tak se to tam našlape a smrdí to tu týden, prostě takový zvyk, já to nerada tak ho vynáším (u nás jsou to asi tři kroky před dům, takže vpoho), tudíž toto nebudu delegovat, ale tu myčku klidně.. špinavý nádobí nechám bez povšimnutí dokud nezmizne, případně když čistý dojde, s povzdechem konstatuju že není v čem vařit tak večeře asi nebude:-))

ale jak tu zdůraznila sice trochu urputně ale i tak trefně dzizisketa, prostě pánové mají jinak poskládané priority, kdybych si tak jako moje maminka/babička/prababička lehla až nebude co na práci, nelehnu si nikdy. chlap si lehne když si chce lehnout - dělám to tedy stejně. prostě mám zrovna chuť se natáhnout a jestli je za rohem něco ve dřezu/plný koš/pípá pračka... noa? se to fakt neposere. pokud si toho mezitím všimne někdo jiný, dobře, pokud ne, počká to a až si odpočinu budu to mít za vteřinu hotový:-)

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:45

Pinot Noir

Tohle mame vlastne taky nejak mlcky ujednane - jeden dela ty manevry kolem koupani a cteni pohadek a ten druhy mezitim sklidi ten kindrbordel. Akorat ten serial chybi. Pak tam hodinu tupe a bezradne projizdime nabidku hbo/ivysilani tak dlouho, dokud jeden z nas neusne

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:46

Pinot Noir chceš říct, že Ríša si nechá uklidit roztahané hračky a vůbec nemá pak ráno záchvat vzteku že už tam nejsou?

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:49

Gatita U nás to tak někdy taky skončí . Tak si rychle pustíme aspoň starý díl Teorie velkého třesku a prokecáme ho.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:49

viktorka_od splavu Ježiš dej pokoj, to se taky může stát?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:52

Pinot Noir už mlčim

Offline Mohučanka
Avatar
6409 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:57

Pinot Noir to takhle dítě vejde ráno do obýváku, rozhlédne se a začne: Kde je, kde je, kdeee jeee, KDEEEE JEEEE....UÁÁÁ...

Nemůže si vzpomenout, co, ale je si 100% jistá, že to tam bylo

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 21:59

Karja polehávala bych a pak si to dala říznout:-)

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 22:05

Mohučanka Tak on taky hledá svoje věci (ví teda aspoň jaké ), ale nemusí být na konkrétním místě. Naštěstí. Zatím. Já blbec jsem mu jednou vymyslela zábavu tak, že jsem rozložila nějakou krabici a pomalovala ji jako že silnici - při okrajích chodník, přejezd, semafory, přechody, kanály, retardéry, všechny jeho oblíbenosti zkrátka. Jako byl to hit, zabavil se dlouho. Ovšem od té doby už máme takových silnic stoh, že se nevejdou pod televizní stolek, a žádná se nesmí vyhodit, má o nich dokonalý přehled! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 22:09

Pinot Noir neboj, on z toho vy.. no vlastně ne, u nás se teď fokusuje na studijní obor dopravní stavby

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 22:11

viktorka_od splavu No ale já před ním musím tajit každou zásilku vína. Dovedeš si představit těch krabic?!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 22:12

Pinot Noir já bych si na tvém místě užívala tu dobu, kdy tajíš krabice a ne ten obsah