Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:08

Pinot Noir Kokoska asi jak to rezou hodne dole, tak se to neda srovnavat s jinou brisni operaci, kde verim, ze to boli jako cert. Znama ted byla na operaci diastazy a rikala, ze to bylo 1000x horsi nez sekce. 

Online Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:11

Lamicka to nedokážu posoudit, neabsolvovala jsem ani jedno. 

Offline tenzie
Avatar
294 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:16

Jinak k tomu podoli. Pred tydnem jsem tam rodila a jak tady probehla zkušenost nějaky matky, podle ktery tam bylo všechno hrozný, tak za sebe musim rict, že bylo všechno super. Všichni byli milí (od poradny pres příjem, porodní asistentku, oddělení sestinedeli), nic nebyl problem. A to manzel stihnul jen asi posledních deset minut porodu, takže jsem tam byla vetsinu akce sama. Nevyšel na me nadstandard, ale pokoje už maj rekonstruovaný, tak se to dalo bez problemu. Byl to muj druhej porod tam a ani jednou nemam nic, na co bych si mohla stezovat. Teda az na to jídlo, to se jim fakt nedaří. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:17

tenzie Gratuluju!

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:22

tenzie velka gratulace!!:)

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:24

tenzie gratuluji :)

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:25

tenzie gratuluji!

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:25

Mutziputzi tak v zákulisí se proslýchá, že k přáním žen tohoto směru jsou v Podolí velmi vstřícní, taky v těch statistikách sekcí dost vedou, mířila bych tedy tam. 
tenzie gratuluji, hodně zdraví oběma!

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:29

tenzie Jé, tak gratuluju a přeju klidné miminko ;)

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:39

Mutziputzi primlouvam se za tehotenske kalhoty, vypada to normalne a jak to ma ten naplet, tak nepotrebujes kosilku;)

Jen teda se blbe vybiraj, kdyz ses mala a hubena. Treba v c&a mi 34 skinny sedi jako volnejsi kalhoty. Naopak v hm maji zas ultra uzke, v tom si zas pripadam jako v puncochacich...

Ja si v nejakem zachvatu koupila par kusu na asosu, ale vubec to nenosim, vyhozene penize. Osvedcily se mi bezne formalni saty z manga, meli tam takove midi, takze je s tim brichem nemam pod zadek a da se v tom dustojne do prace. 

Offline tenzie
Avatar
294 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:43

Diky vsem :) mimino je hodny, tam uz clovek vi co a jak. Ale z toho staršího kouska nam tu tečou nervy. Ne ze by zlobil nejak vic, ale najednou neni cas resit jeho vylomeniny. Ale ono si to (snad) sedne, doma jsme jen par dni.

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:46

Mutziputzi v podoli sekce na prani nedelaj. Na to doporucuju vinohrady. Tam od ty afery v roce 2013 rezou snad vsechno.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:49

ice já chci Podolí, je to tam hezký...z venkujá teda jsem přesvědčena, že na to mám právo a s tím tam nakráčim - stay tuned!))

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:52

tenzie kolik mu je?  Sama jsem zvedava, jak se ten nas popasuje s tim, ze nebudeme moci behat jen kolem nej.Zatim vyklada, jak se na brachu tesi, ale to z nej mluvi naivita

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:54

Mutziputzi apeluj na svyho doktora. Vzhledem k veku by se podle mne mohl nechat prekecat. Vysokej tlak a tak chapes

Online continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:56

tenzie gratuluji!

s tim Podolim jsem to psala ja, ale taky je to uz hodne let. Jsem rada, ze se to zlepsilo. 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:58

Jinak ja jsem priznivec sekce, kvuli tomu, ze porodni cesty a vagina jsou ve stavu, v jakym po porodu byt nemusi. Ale boli to sakra hodne. A jelikoz moje sekce prisla az behem tlakovych bolesti...musim rict ze porod by pro me byl horsi. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 12:59

Kamaradka s prvním dítětem v 41 byla v podoli úplně jasným adeptem na císaře, proto tam nakonec nesla

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:01

Mutziputzi Hele znama si to nejak zaplatila, tak to nejak muzes vyspekulovat, ona teda mela gynekologa co byl I porodnik no.... Ale ja bych to fakt ,,hrala na to,, , ze jsem stara a proste mam strach, oni se na tebe nevykasllou. Plebejsky mi to na tebe neprislo,naopak jsem uplne videla, jak si v porodnich bolestech dojdes na kafe, pak do porodnice a za dve hodiny hotovo a jeste si prosadis svoji peknou nocni kosili!

Jestli se to moje dite nejak zabejci do cisare, tak to vubec at nad tim nepremejsli....Ja teda nemela ani orgasmickej ani hypnoporod, ale budu na to dlouho vzpominat, partner taky, ona to byla v podstate I docela dost prdel:-D. Proste zazitek s ruznymi druhy emoci, to moc zivotnich situaci neprinasi;-)'

Offline tenzie
Avatar
294 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:02

continuity nn, to byla docela cerstva zkušenost matky z nejakyho odkazu od mutziputzi, myslim.

Gatita budou mu dva. Jako zadny zarleni se nekoná, chce pomáhat, chodí na ni furt sahat, jen je to proste hroznej hukot najednou.