Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:04

Jo a kamosce se dva roky po cisari objevily nepekny srusty, nejak vnitrni nebo co. Hodne dlouho trvalo klidne pul roku, nez se zjistilo, z ceho ty bolesti v podbrisku a zadech ma, ted to velice bolestive rehabilituje. Proste nejde rict nikdy dopredu, co je vyhra a co ne;-)

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:07

tenzie to je jeste docela maly, neco se mu da uz vysvetlit, ale ne vsechno. Nekde jsem cetla, ze u takhle malych deti je fajn, kdyz je chvili doma otec, aby si mohl mezi kojenimi prebrat mimino a matka se mohla chvili zabyvat tim starsim (delat neco jen spolu), ze to pak lip vstreba.hrabeci rady, no:)

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:10

Mutziputzi 

Kdybych vybírala v Praze, zkusila bych Podolí, na mě působí, že jsou tam k tomu nakloněni, aspoň někteří jejich doktoři, zapátrej na internetu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:14

dynda právě že si pamatuju rozhovor s jedním tamním doktorem co v rozhovoru prohlásil, že být žena, volí císaře, vyvolalo to docela poprask, už nevím jestli zde nebo na MP, tak mi to tam je hned sympatický

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:16

Mutziputzi 

Hele, hodně to dítě vykrm, vysokej věk + velký váhový odhad a nemusíš nikoho prosit, sami budou škemrat, abys nechtěla rodit.

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:17

tenzie Gratuluji! Moje dcera to asi hodne orve, je na nas hodne vazana, vic teda na tatinka....mne taky rika ,,tata,,.:-D:-D Ten se na to mimino asi ani nepodiva, kdyz je doma, tak je to legracni, jde on kamkoliv a metr za nim dcera. Kdyz u nas byla kamaradka, tak.jsme sly my holky s detma ven a muj partner zustal doma, dcera se maximalne sekla, ona proste nezna, ze by nekam sla a tata zustaval doma, bud je proste mimo domov nebo s ni. Tak nevim, jestli tahle zavislost bude ulehceni ci prace navic....

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:18

Mutziputzi Ten tlak je taky dobra vec, neumis si ho nejak na mereni zvysit?:-D:-D

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:18

Mutziputzi já bych se na sekci vykašlala. Měla jsem s císařem srovnatelnou jizvu po mimoděložním těhotenství a bylo to docela peklo. Minimálně 4 týdny jsem byla nepoužitelná a představa, že bych se u toho ještě starala o mimino 3,91 kg.. no fuj. Naopak přirozený porod mi přišel jako fakt zajímavý zážitek, doktoři mě kvůli vysokému věku chtěli automaticky poslat na sekci, já jsem se šprajcla, že ne a za tři hodiny bylo po všem. Týden se mi blbě sedělo, ale jinak za mě dobrý. Tělo je líp stavěný na tu regeneraci po přirozeným porodu než po invazivním zákroku. A fakt jsem na sebe byla pyšná, že jsem to tak dobře zvládla i přes doporučení lékařů. 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:20

Mutziputzi 

Byl to nějaký urogynokolog. Oni ty různý inkontinence taky jsou indikací, takže doktor z takovýho oboru podle mě nemůže říct nic jinýho.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:21

tenzie gratuluju :)

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:23

Mutziputzi jako je to tvoje volba a i diky tomu ze ses stara:) ti ho nejspis v klidu udelaj. Prirozenej porod, pokud je bez komplikaci, je uplne v pohode. Sedela jsem hned po porodu, nic me nebolelo a ty dva stehy nebyly vubec citit. Ale je to nepredvidatelny a nemas to pod kontrolou  a nikde neni zaruka, ze to tak bude. U toho cisare tu bolest a jizvu ocekavas, tak je to snazsi. Bude to ok, uvidis. 

Jenom neni uz pozde na vyber porodnice? To se musi ve 14+0 ne?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:26

711990za pár dnů

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:29

bram Když to máš těžký, já rodila přirozeně, sedět jsem nemohla, do týdne jsem byla zpátky, v celkové anestezii mi přešívali jizvu po nástřihu, dítě mi ovšem nechtěli přijmout i když bylo plně kojené. Bolí mě to občas ještě teď. Myslím, že to bylo horší než po sekci...prostě si nevybereš, vždycky se může něco podělat...

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:29

Mutziputzi tak si to osefuj, at ti nekdo pomuze s tou online prihlaskou, je to prej naky narocny to stihnout naklikat. A mela bych hned pripravenou jeste zalozni variantu...Vinohrady a Motol registrujou osobne. Vinohrady rano v 8 myslim, Motol nejak ve 2 odpoledne. Ty klikacky probihaj taky nejak rano...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:31

711990 jak pomůže? to je taková divočina?

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:33

711990 Mutziputzi Ano,prej se stahne nejaka aplikace/program ci co, ktera to sama vyplni...protoze jde pry o sekundy. Kdyz se to vyplnuje normalne, tak se to pry moc neda stihnout.

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:34

Mutziputzi Hele kamaradka setim v 8:00 prihlasila, hned zacala vyplnovat a nevesla se. Kolegyni stahnul manzel nejakej program, pochopila jsem, ze se tim automaticky vyplni a ty nemusis vyplnovat uz svoje udaje rucne, proste se to tam nahraje a fertig, ty jen odesilas.

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:37

Mutziputzi Karja ono se to dá připravit nějak den předem a ráno to tam vpálit, jinak prý než se všechno vyplní až ráno, je pozdě.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:38

Garfie já vím, je to kus od kusu, stát se může cokoliv v obou variantách. Kamarádka zas po sekci chytla infekci do jizvy, musela zůstat měsíc v porodnici, protože se to nedařilo vyléčit, syna dali na novorozenecké a celý měsíc ho viděla jen chvilku jednou denně. Díkybohu za můj easy porod, přála bych ho každé.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 13:38

Karja  To je jak z toho videa jak se zeny vomlouvaj, poprosim manzela at mi neco stahne