Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:41

dynda vychazim z toho, ze ten toastovy chleb, na ktery jednou za uhersky rok dostaneme chut (na klasicke ranni topinky s marmeladou...), je dost nanicovaty uz zacerstva.  takze kdyz se hodi do topinkovace zmrazeny platek, zas az takovy rozdil to neni. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:57
Reakce na dynda:

Karja 

Plátek chleba nebo jeden kus pečiva, když vytáhneš z mrazáku, ti rozmrzne během pár minut. Než uděláš čaj nebo vyčistíš zuby, je to připravený k jídlu. Základem je podle mě zamrazit dobré čerstvé pečivo a nenechat ho v mrazáku dlouho.

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 15:29

Podle mě se dobrý chleba dá jíst klidně tři, čtyři dny. Mrazit ho a do týdne zase rozmrazit mi moc nedává smysl.

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 15:44

Pinot Noir 

Je to relativní, můj dobrý chleba vydrží dobrý i týden, ale nevyplatí se mi pro něj jezdit každý týden na otočku do pekárny. Co koupím normálně v obchodě, mi moc nejede ani druhý den.

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 15:46

Hodila jsem do mrazáku pár housek a kousek koláče, když jsem věděla, že se budem z dovolené vracet v noci a nestihnem si cestou z letiště nic koupit. Dalo se to jíst, ale muselo se hned po rozmrznutí, za dvě hodiny už to bylo hnusný.

Offline Mrakoplas
Avatar
8810 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 16:10

Tak zalezi hlavne aky chlieb, ze..

Kokoska hej, po rozmrazeni sa uz nepocita s tym, ze sa to bude este tri dni dojedat. Vytiahnut, skonzumovat, presne na pripady po dovolenke idealne.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 16:10
Reakce na Pinot Noir:

Podle mě se dobrý chleba dá jíst klidně tři, čtyři dny. Mrazit ho a do týdne zase rozmrazit mi moc nedává smysl.

​Súhlasím. Chleba z Esky dá v pohode 4 dbi a je dobrý. Dávať chleba do mrazáku je skoro zločin :D

@71

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 16:11

711990 Neviem prečo, ale Eska z Rohliku mi nechutí. Neviem či ju skladujú v chlade alebo čo, ale nemá to úplne dobrý vplyv na ten chlieb. 

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 16:12

Mrakoplas 3 dny me fakt ani nenapadly

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 16:14

Koukám, že rozhodnutí, zda dávat pečivo do mrazáku je úplný světonázor! Podobně jako postoj k frekvenci mytí vlasů

Offline 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 16:16

paktofonikatak to souhlasim, ma uplne jinou kurku! Ale pak se mi to stalo i u bochniku co sem koupila v Kantyne, tak sem si rikala ze asi se minto jen zda...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 16:54

711990 Tak i chlieb v Naše maso chuti trošku ináč ako ten kúpený priamo v Eske, ale je možné, že sa mi to tiež zdá. :) 

Offline Malenge
Avatar
4263 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 17:04

To je zase debata  tak se přidám. Dávám chleba a housky z naší skvělé pekárny do mrazáku z čistě praktických důvodů. Housky u nás jí jen dítě a to ještě zrovna když si vzpomene, někdy chce týden v kuse housku každý den, pak několik dní ani jednu. Chodit do pekárny pro jednu housku, tak na takové blbiny vážně nemám čas. A sušit housku za 6,- Kč pro Králíky mi nedovolí mé spořivé já. Takže koupím 4, jednu sní a 3 jdou rovnou do chladu, odkud je vytahuji na přání. Rozmražená je hned. S chlebem je to podobné, je prostě tak velký, že ho nesníme, i když vydrží několik dní v pohodě. Bytostně nesnáším vyhazovat jídlo, proto to řeším takto. Nějaké chyby v chuti nepozoruji. Mrazit pečivo z běžného supermarketu jsem teda nezkoušela a ani nebudu

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 17:07

Malenge Chyby v chuti znamená, že tam pre teba nie je žiaden rozdiel?

To mne pečivo z mrazáku smrdí mrazom a je také krehké a kruší sa. Rozdiel 100 a 1. Ale je vtipné, že nikto ten rozdiel nepozoruje. :) 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 17:12

Malenge Mražené pečivo ze supermarketu je stejný jako mražené pečivo z mrazáku...teď to nemyslim konkrétně na tebe, ale ta všeobecná vošklíbačka nad pečivem z mraženýho polotovaru je vtipná zase. Můj soukromý tip je, že by rozdíl v pokusném testu který je který poznal tak 1 člověk z pěti

Offline Malenge
Avatar
4263 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 17:15

paktofonika Tak rozdíl tam je, prostě kvalitní čerstvě upečené pečivo je nejlepší, ale rozdíl pro mne rozhodně není takový, aby převážil vše to, co jsem psala výše. Jako mít posluhovačku, co na pokyn do 10 minut v jakoukoli denní dobu dodá křupavou ještě teplou housku, tak nic do mrazáku nestrkám

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 17:17

Vaření, jídlo a nákupy je moje Achillova pata, z této debaty je mi normálně zle, když si ji vztáhnu ke své marnosti v této oblasti

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 17:19

dzizisketa Ty nákupy mi na tom přijdou nejhorsi 

Offline Malenge
Avatar
4263 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 17:22

Mutziputzi Jsme se asi nepochopily, mrazím jen věci, co koupím ještě teplé v našem malém lokálním pekařství. To pečivo je báječné a i po vytažení z mrazáku chuťově zcela ok. Mrazit obyč pečivo z tesca by mě nenapadlo, právě proto, že už jednou mražené bylo. Nad těmi polotovary se ale neošklíbám, mám mezi nimi dva, tři oblíbence, co si občas do auta na zakousnutí cestou z nákupu koupím.

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 17:26