Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online rasaNori
Avatar
7742 příspěvků moje polička 25. října 2019 08:31

Pinot Noir ale vytahl se ne? Starsi tohle mela v roce a v 18 mesicich, dokonce mela nizsi vahu, jenze porostla o nejakych 8 cm ale dr nic nerikala a je furt v norme. Ted je zas tlustoucka coz znamena ze budu za chvili kupovat novy obleceni:) 

Offline Gatita
Avatar
7174 příspěvků moje polička 25. října 2019 08:36

Pinot Noir ja taky jeden cas nebyla schopna vzorek zajistit.prazdnou zkumavku jsem nosila v kabelce tak dlouho, az jsem ji nekde ztratila... ale bylo to jen nejake ne moc dulezite vysetreni, tak to pak nejak vysumelo. Ale u dr.nejsme asi zapsani moc dobre:)

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 25. října 2019 08:40

Pinot Noir ja si vzdy spomeniem na Riska a ake nervy z toho mas ty. Lenze ten moj dovtedy priberal normalne. Zmena nastala ked sme vymenili nutrilon za obyc. kravske mlieko a zaroven mi zacal odmietat domacu stravu. Ten by stale iba sladke jedol (banan, ovocne pyre domace/kupovane, sladkosti, krupicu, termix) a z nesladkeho je ochotny zjest kusok chleba s natierkou, kukuricne chrumky, biely jogurt a kupovane flaskove prikrmy. Kedysi zjedol aj tie hotovky v tanierikoch ale aj to mi zacal odmietat. Naucil sa ujedat hranolky a cipsy (restauracia/navsteva)

Nas bude mat 3 az v aprili a neverim ze tych 13 nabere. Pozerala som orientacne tabulky a minimalna hmotnost pre 3-rocne dieta je 12kg. Priemer 15 a maximum 19.

Offline Gatita
Avatar
7174 příspěvků moje polička 25. října 2019 08:43

Tohle je spis priznani - vzala jsem si dnes jen tak den dovolene, abych ji stihla do materske vycerpat. Mela jsem velke plany, jak si pujdu zaplavat a jak se objednam na nejakou zkraslujici proceduru..No takze objednat jsem se zapomnela a ted se valim doma a nechce se mi ani do toho bazenu

Online Pinot Noir
Avatar
24574 příspěvků moje polička 25. října 2019 09:06

eless On taky jedl do roka ukázkově, menší množství asi, ale všechno, co jsem mu nabídla (teda jen domácí, ze skleniček se poblil). Do kopru to začalo jít, jak jsem přestala kojit, protože jsem ho nedokázala přimět vypít jakékoliv mléko. rasaNori Právě že ani moc nerostl, mezi 1,5 a 2,5 nevyrostl podle mě skoro vůbec. Až teď trochu, má 93 cm, takže už to není taková tragédie. Ještě v srpnu jsem myslela, že to nedotáhne do tří let ani na těch 12 kg, už jsem si představovala, jak mě s ním začnou honit po vyšetřeních. Nakonec jsem asi ráda, že není v té školce, protože si myslím, že tam by nepřibral. Těch sotva 13 kg je totiž díky mému neustálému pobízení, nabízení a krmení, sám od sebe by vůbec nejedl.

Online Pinot Noir
Avatar
24574 příspěvků moje polička 25. října 2019 09:08

Gatita Můžeš se plně věnovat mé oblíbené činnosti, kterou už jsem vypilovala téměř k dokonalosti - čumění.

Offline JankaM
Avatar
2398 příspěvků moje polička 25. října 2019 09:20

Jsem matka naprd, ale porad tomu nerozumim. Syn mel pred 3.narozeninami taky 12 kg a 92 cm, doktorka to povazovala za uplne normalni a nijak se nad tim nepozastavovala. Pri narozeni mel pres 4 kg. Ji tedy tak nejak normalne.

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 25. října 2019 09:20

eless Pinot Noir 15 kg myslím nemá ani náš 4,5 letý, je nějak těsně pod.

Online Pinot Noir
Avatar
24574 příspěvků moje polička 25. října 2019 09:27

JankaM Moje doktorka by 12 kg ve třech letech určitě řešit chtěla. I těch slabých 13 se určitě neobejde bez přednášky.

Offline Gatita
Avatar
7174 příspěvků moje polička 25. října 2019 09:29

Pinot Noir uz piluju!ne, vazne-mela jsem zaminku-cekani na PPLTo uz prijelo, uz i ty saty jsem si peclive vyzkousela (plesove tehotenske saty z asosu za akcni cenu 18e - byla jsem fakt napnuta, co mi prijde za nadheru). A prekvapive dobre!

Offline JankaM
Avatar
2398 příspěvků moje polička 25. října 2019 09:39

Pinot Noir laxni matka a laxni detska doktorka, co z tech mych deti bude.

Schvalne jsem se divala do prukazu starsi, ta to mela stejne a byla nedonosena. 

Offline Karja
Avatar
35957 příspěvků moje polička 25. října 2019 09:45

Ja si predstavovala, ze dostanu nejakou radu, na vyroby DIY pytliku na moc a ono nic:-D:-D. Nakonec se nepovedlo zadnym zpusobem, ale nevadi, dceri se ta horecka zmenila v prujem, tak neni rozbor nakonec potreba. No ale tech pytliku si v lekarne radsi koupim 10 do zasoby....

Offline 711990
Avatar
17170 příspěvků moje polička 25. října 2019 09:49

Pinot Noir koukla jsem se do zaznamu a bracha mel 87cm a 13kg ve 3 letech:)

Online Pinot Noir
Avatar
24574 příspěvků moje polička 25. října 2019 09:51

711990 A jak je na tom s výškou v dospělosti, mohu-li se zeptat?

Offline 711990
Avatar
17170 příspěvků moje polička 25. října 2019 09:52

Pinot Noir nic extra, ale mrnavej nastesti nezustal. Ma asi 178. Ale moje mamka meri 158 a tata ma podle me min nez 175, takze to jeste vybral docela:))

Online Pinot Noir
Avatar
24574 příspěvků moje polička 25. října 2019 09:55

711990 To je dobrý, vyšší než můj muž ;)

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 25. října 2019 10:41

Pinot Noir tak jestli jste oba drobnější, tak dítě asi žádný obřík nebude, ne? Takhle to mají právě rodiče toho 4 letého vnuka- syn má asi těch 177-8, snacha cca 165 a oba jsou dost hubení. Syn teda trochu posiluje, tak má nějaké svaly, ale jako dítě byl jak panáček z bambusu. To cpaní dětí do tabulek je mor. Jestli je klouček spokojený a zdravý, tak proč ho nutit to jidla. U nás to dítě stejne vždycky vyvrhlo, když jsem ho donutila sníst jen o trochu víc, nez sám chtěl.

Online Pinot Noir
Avatar
24574 příspěvků moje polička 25. října 2019 11:01

Kokoska V létě, když měl těch 11 kilo, tak moc zdravě nevypadal. Modré kruhy pod očima, všechny kosti mu trčely, lidi se mě ptali, jestli je nemocný . A byl pořád unavený. Teď se to dost spravilo. Taky si zrušil denní spánek, je vidět, že jakmile začal líp jíst, nepotřebuje už přes den odpočívat. Mám 172 cm a muž 175, takže průměr, no. Vždyť já si nic jiného než průměr nepřeju ;) Nucení jídla, až dítě blije, to si u nás moc neumím představit. Když nechce, tak prostě neotevře pusu. Ale nabízím, no. 

Online Mulen
Avatar
4278 příspěvků moje polička 25. října 2019 11:06

Když tu řešíte výšku. Dcera má čerstvě 5 let, necelých 15kg a 105 cm. Já 170 a muž 194. Jsem zvědavá, jestli mě doroste, nebo zůstane prcek. Kdyby byla kluk, asi by mě to trápilo víc, u holky to tak nevadí

To syn má teď dvanáct, 162 cm a nohu velkou jak já

Offline Karja
Avatar
35957 příspěvků moje polička 25. října 2019 11:10

Pinot Noir Ja te chapu, kamaradka ma taky syna nejedlika a jako on je sice spokojeny a nebyva ani nemocny, ale je proste hubenoucky a propadly uz na pohled, nechala mu I dlouhe vlasy, protoze on ma I malou hlavicku, takze by vypadal uplne jak nitka, proste je to stresujici ac I dite je presti prospivajici.

Dcera neji nijak pekne, ale ma takovej ten kulatej oblicej a ja vecne posloucham, jaka je pekna, a tuhle mama rikala ,,jezisi ta je poradna, to bricho, ta bude jak xy,, (coz je asi desetileta holcicka s velkou nadvahou....), no tak jednak je to hnusny takhle mluvit a druhak nevim jak se to v roce a pul pozna, hlavne babicka je jedina kdo ji cpe piskotama a dalsima hnusama.