Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 11:17

Potrefenáhusa Si mne předběhla!

Online rasaNori
Avatar
7705 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 11:21

Potrefenáhusa jako ze me to bude stvat min ze se v tom patla? Nemyslim. 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 11:44

rasaNori My mame taky nahozenou zed, hlavne kdyz jsem rikala, ze to u stolu vezmeme smyvatelnou, tak prej skoda penez, kdyz mame jeste zbytek te minule. Jsme mohli malovat po trech mesicich znovu;-))

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 12:31

Potrefenáhusa

rasaNori no jak uz tu bylo zmineno, resenim muze byt dat ji najist hned, nez prehladne, snidat v pyzamu snad nicemu nevadi

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 13:38

Jsem dceri naplanovala bozi vylet a ona to zaspi:-D. Uz spi o hodinu a pul dele nez obvykle:-D. V den kdy mam uvareno, uklizeno, sbaleny jidlo, tak ona to prochrape. Fakt pacholci ty deti:-)))))

Online dzizisketa
Avatar
7439 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 15:21

Karja

ZŽe jo dneska! Malý miluje nošení v šátku, normálně chrápe a ani se nebudi kvůli jídlu. Výjimkou je dnešek, kdy jsem musela vyřídit nějaké pochůzky v centru. Po první začal v tramvaji řvát hlady, protože doma přesnídávce moc nedal, spíš po mě házel úsměvy a něco mi povídal. Tedy jsem zapadla do prvního podniku, což byl Starbucks, kde jsem ho nakojila (a aspoň si dala kafe), ale zase tomu moc nedal, protože musel koukat na obrazy na stěně nad náma, on je hrozný milovník obrazů, a zase mi je komentovat. Čili si začal stěžovat v metru cestou domů, a ten kousek že stanice pěšky domů už byl strašný, i kvůli tomu, že tady bylo zataženo, mrholilo a šíleně studeně fucelo. Tak jsem doma zase přiložila a hádej co? Zase si jen cucl a pak se na mě smál, se mi asi líbilo, jak jsem do sebe tlačila svačinu TTakže ho naložím do kočáru a do půl hodiny čekám v lese řev, přesně v místě, kde nebudou žádné lavičky

Online rasaNori
Avatar
7705 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 16:40

viktorka_od splavu jako nemyslim ze 3/4 roku vydrzela prebaleni prevleceni nachystani snidane jen aby ted ji to prestalo bavit cekat a z hladu jidlo rozpatlavat misto jeho kpnzumace... u nas je problem ze posledni dva tydny ji nekrmim ale vyfasuje lzici a nazdar tva mano. Obed veceri i svaciny dava s prehledem, asi ji zmenim typ snidane za neco pevnejsiho. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 18:30

rasaNori 

Nevím, jestli to může být i váš případ, ale syn ty snídsňové položky vždycky po několika měsících obmění, měli jsme bílý jogurt, pak pribináky, teď termix a nic jinýho...

Online rasaNori
Avatar
7705 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 19:49

dynda taky me prijde ze ted po navratu z tabora vyzaduje jiny typ snidane, tam vzdycky splacala vse mozne do kupy, byly tam snidane formou svedskeho stolu a ted ji holt jogurtem s bananem a vlockama neuspokojim:D 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 21:08

dzizisketa Mne dneska dcera spadla do mocuvky a to prebilo vsechno:-D. Desnej smrad, pak jsem se stavovala pro zmrzlinu a lidi se po nas otaceli....:-D.

Offline Sairon
Avatar
1853 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 09:42

nevím už kdo se tu ptal na tu seboreu, ale mě skvěle pomohlo tady toto

https://www.benu.cz/ceumed-cradle-cap-gel-na-mlecnou-krustu-10ml

Offline Pinot Noir
Avatar
24417 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 15:49

Teda, najít v Kobylisích výtah do metra je fakt dobrodružství. A plošině/výtahu ve stanici Nádraží Holešovice se už asi taky radši vyhnu, to je technologie, která zřejmě následovala hned po ručním pohonu

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 17:39

Pinot Noir u nas na Proseku opravujou uz tak dobre pul roku vytah na strane nastupiste smer do mesta. Nevypada to, ze do porodu mi ho spravi, takze budu muset jezdit asi nejdriv na Letnany a pak teprv zmenit smeruz se moc tesim:D 

Online žluťásek
Avatar
7599 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 17:57

Pinot Noir moje dítě miluje ty plošiny. Vždycky nám ujedou nejmíň dvě metra, než sjedeme dolů

Offline Pinot Noir
Avatar
24417 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 17:59

711990 Taky vtipný. Já dnes šla na bus, který měl být nízkopodlažní a samozřejmě nebyl, tak jsem taky jela opačným směrem a tam přesedla na další bus a po půlhodině se na to metro konečně dostala. Je to někdy dobrodružství

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 18:08

Pinot Noirjezisi

Offline DruI
Avatar
3243 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 18:36

Pinot Noir Já myslím, že nejlíp schovanej je výtah na I.P.Pavlova. Tam mě kamarádi, kterým jsem ho ukazovala celou cestu k němu upozorňovali jestli vím, že jdu směrem od metra :o)

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 19:11

Pinot Noir nebylo by jednodušší počkat na ten další na zastávce?

Offline Pinot Noir
Avatar
24417 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 19:53

Kokoska No, s tím sotva tříletým je lepší být v pohybu, byť protisměrném, než se ho snažit udržet na místě - další jel za půl hodiny, to se s takovým čertem líp tráví jízdou a přestupy než zevlováním na zastávce

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 20:02

Pinot Noir Tak to te obdivuji, dcera netravila v kocarku zrovna nejlepsi chvile, dodnes I ve sportaku vydrzi minimalne, takze tohle vubec nevim, jak bych delala, ze by se mi treba cesta protahla o pul hodiny:-D.