Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 10:30

tv 711990

my furt u ty roztomilosti a sedi to!!!

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 10:40

711990 já jsem slabý kus, takže u obou dětí jsem zůstala ušetřena, že něco roste jsem zjistila, až když jsem se podívala do pusy.

Online Pinot Noir
Avatar
24497 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 10:53

tv u Ríši rostly zuby spíš nepozorovaně, ale u Viktorka je to na "Přineste mi víno." od prvního zubu a ještě pořád nekončíme.

Online dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 10:59

711990

My už čekáme akorát na to, až to nebude prdel a radši se zastřelíme. 

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 11:01

dzizisketa zavidim

tv jako u Tondy to zatim(tuk tuk) neni takova hruza....ale vim o tom rozhodne:D

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 11:05

Tlapkam všechny. Přejde to. A pak přijde ještě něco horšího. Nějaké takové heslo tady bylo, ne?

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 11:52

mnum toto sa u nás nestáva, ale zasa sa večer stava: dieťa sa navečeria a ja sa ho päťkrát spýtam, či ešte niečo chce. Odpoveď je: nie už som najedena. Tak poctivo umyjeme zuby a dve minúty na to: ja chcem ešte jogurtiiik 

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 11:59

mnum asi tak. alebo pred rokmi ked sme este obcas zasli do restauracie tak sme este ani na zastavku nedosli a uz hladal podnik kam by zasiel podotykam ze vzdialenost zastavok bola cca 10 minut peso

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 12:29

Lamicka vzala jsem o dvě čísla větší než obvykle.

Navíc mezi 29 a 30 je rozdíl 0.5cm a mezi 30 a 31 skoro jeden centimetr.

No ale bohužel, jsou jen růžové, bez obrázků (nejlepší by prý byli motýlci), Takže očekávám zklamání.

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 12:46
Reakce na mnum:

Taky potrebuji vase deti curat do 15 minut pote co opustite barak? Hlavne ze doma pred odchodem: nee, nepotrebuji a nepujdu to ani zkusit! 

​Adéla je držák, ale Oliver je jak průtokovej ohřívač. Ono by to ani tak nevadilo, co se už nenavlíkaj moc... ale největší problém mám s vypreparováním inkriminovaného nástroje. Než to stihnu, většinou dostanu první nálož do ruky. Jako i včera. Strašný moc

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 12:50

barbucha jezis

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 12:59

711990 

Na druhou stranu jsem se aspoň poveselila trochu, protože jsme přišli domů a pan otec, svlékaje potomky, zjistil kapičku ve spodkách... ihned zahájil výslech kdy se to stalo, jak je v tom jeho syn a dědic dlouho! No co jsem mu na to měla říct než to, že k nehodě došlo bezprostředně po opuštění domova někdy před dvěma hodinama... bohužel, jak se tak nadechoval že začne ječet, přistih mě jak se trochu dusím... škoda no

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 13:00

Gatita Jee, no vidíš to, já si od první chůze slibují veeelikanskou proměnu dítěte. Které přestanu nosit, přestane doma 90procent bdělé doby řvát a tak:-D. Já se zas naopak nevěnují vůbec té starší, ta mě zná podle mě jako ,,tu, co má ségru v ruce,,. Jsem na to zvědavá. Už si radši nedávám žádné milníky či mezníky. Jinak my musíme pořád někam, holky se doma rezou, ta malá hrozně brečíva, venku nebo mezi dětmi jsou úplně milionový. Jenže já už nevím kam, já jsem z toho někdy tak zoufalá, tím přemítáním, kam je vytáhnu další den:-D. 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 13:04

Gatita My tady totiž nemáme pořádně hřiště, jen takovej ausus, s třema prolejzackama. To se nedá, já jsem tam z toho vždycky deprimován, když tam jsem, jakože děti ve vsi asi milion, školka, škola a hřiště 0. Ve městě jsou hřiště spíš tak jako u sídlišť, to je mi blbý tam jezdit. A na nějaké delší trasy se mi s nimi moc nechce, to si v autě vždycky vymluvim pusu,aby byly v těch sedačkách v klidu, ale taky docela jezdime. Kamaráda tu máme jednoho, a ti jsou často full a u těch sester nemůžu zas být nakyblovana věčně, ale jsem no;-). 

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 13:12
Reakce na barbucha:

​Adéla je držák, ale Oliver je jak průtokovej ohřívač. Ono by to ani tak nevadilo, co se už nenavlíkaj moc... ale největší problém mám s vypreparováním inkriminovaného nástroje. Než to stihnu, většinou dostanu první nálož do ruky. Jako i včera. Strašný moc

 ​ouje jsem rada za holku, kdyz byla mala, podrzela jsem ji v klubicku a od lonskeho leta to uz zvlada sama (sice obcas si pokropi obleceni, ale neva, jelikoz to trenuje denne, tak to za chvili vypiluje )

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 13:13

betsey toto u nas tiez, preto sa jej radsej uz pytam niekolkokrat, ci naozaj uz nic nechce, ze po cisteni zubkov uz nedostane. Ale u nas to byva skor v ramci vecerneho odsuvania odchodu do postele, nez ze by mala skutocne hlad 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 13:16

Ještě si tu trochu odlozim. Včera jsme byli na výletě, bylo to takové hektické, večer taky, jak byly holky znavené, takže se těším, že je uložíme, usnou a sluš. Takže je uspávám o půl 8, jako vždy. Velkamala už si vypráví s tatínkem v posteli, já kojím maloumalou, mám ji v náručí, zavíra ocicka....a najednou se dole otevřou zprudka vstupní dveře a moje máma zahulaka ,,brrrrr, to je venku ale zima,,...oči jako pingpongace..tak houpu houpu, ocicka se zavírají a máma ze zdola volá ,,holky moje,, a zase za minutu ,,no jooo holky moje,,. Kdybych nevyšla z pokoje, a nezeptala se, zda neprijela domu vozrala, tak tam snad pro sebe hulaka do devíti do večera.  No takže jsem ji uspávala pak samozřejmě půl hodiny a bylo těžké, velice těžké, zůstat v klidu, aby to dítě spalo, zkoušela jsem spoustu meditačních technik, nejvíc pomáhá počítání. Jo a samozřejmě nebyla opilá,aby to tak z mého příspěvku nevyznělo, jen babičce nepřišlo nic zvláštního si hulakat, i když je půl 8 a nikdo ji neodpovídá!!!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2021 13:31

No syn za jednu procházku potřebuje čůrat xkrát a to ho teda vždycky před odchodem donutím se vyčůrat. On si zřejmě značkuje území, protože v autě obvykle vydrží. Jsem teda naopak ráda, že je to kluk, bez problémů se vyčůrá i v kombinéze:)

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 13:41

Karja chjo, tlapkam. Treba ji nedoslo ze uz je tolik hodin, ja jsem si zrovna vcera kolem pul osme rikala kolik je svetla, ze jsme jeste nepotrebovali rozsvitit... 

Online Gatita
Avatar
7159 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 14:39

Karja no ono je to asi na tech vesnicich blby. Sice to vypada jakoze priroda, ale neni moc kam jit... ale ani tady zadna hitparada. Ja se hristim trochu vyhybala, byla totiz pekne narvana, tak se mi tam v tehle situaci nechtelo. Jenze pochod bez cile vedle kocarku syna uz nebavi, museli jsme volit cile jako studanka nebo les, kde se da schovat do parezu bonbon, mame tu v okoli sice dva lesiky a udoli, ale je to ut tisickrat ohrany. vydrzeli jsme dlouho, ted ho ale uz pripoustim k detem, neda se nic delat. Ale to uz by fakt mohl do te skolky, tuhle jsme byli venku ve slozeni dobrych 50% synovy skolkove tridy. Jako zadna tragedie, nemusim pracovat, muzu se venovat, ale je to proste smutny a pro me i dost namahavy.