Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 06. června 2019 12:24

žluťásek Karja Zlatý kramování! To se dá lehce posbírat nebo aspoň zakopnout pod linku. Nejhorší je drobení, kapání, vylívání a omatlávání všeho, vyrábění bahníčka v pískovišti s následnou nutností přijít mi obalenej mokrým pískem od hlavy až k patě říct něco životně důležitýho do obýváku na koberec (sanitka uvízla, eště vodu, je tam mucha), to všechno v kombinaci s mým stavem, kdy mám sloní nohy, nemůžu popadnout dech a nedokážu se předklonit. Jo a k tomu nácvik života bez plenky, jehož výsledkem je prochcané... všechno a hovno ve vířivce

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 06. června 2019 12:27

Pinot Noir dala bych mu plinky a na to ostatni poridila uklizecku, mezitim nez prijde proste delej ze to nevidis. a prehanim fakt jen malicko

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 06. června 2019 12:29

Pinot Noir Neboj k tomu se dopracujeme, dcera uz ted ji jako cune, obe babicky z toho sili, ale co s tim nadelam a vyliva na sebe piti. Marne jsem shanela flasku ze ktere to nepujdr vycmrndat a kdyz uz mam nevycmrdavaci, tak jsem zjistila, ze ona to schvalne cmrnda z pusy....

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 06. června 2019 12:30

viktorka_od splavu Z poslední uklízečky jsem se ještě nevzpamatovala, to musí zřejmě přemazat hrůzy šestinedělí, abych do toho šla zas 

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 06. června 2019 12:31

Karja Hodná holčička

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 06. června 2019 12:42
Reakce na Allania:

Karja toho se presne desim, protoze zatim mam fakt dite pro zacatecniky. Nakrmim, spi, nakrmim, spi, pak si tu hodinku dve zarve, spi. Obcas se normalne i nudim.

​Blahopřeju! 

Takhle si vzpomínám na mateřskou dovolenou taky! (zrovna teď na srazu jsem se slzou v oku zavzpomínala - zdravím 999 a spol. -  jak jsem si musela vymejšlet činnost, abych se neukousala nudou.

Pročež jsem chodila na japonštinu, na AMU kurzy kreslení aktů (tak nahý chlapi, že jo ), knihkupec mě zdravil hlubokou úklonou... nikdy později jsem se sobě tolik nevěnovala, zlatý časy to byly!

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 06. června 2019 12:43

Syn zas nespí, už asi 4. noc po sebe, to by som ešte nejak prežila ALE on nespí ani cez obed . 30 minút a zobudí sa, vidím aký je strašne uťahaný ale už znovu nezaspí nech robím čokoľvek a večer sa mi ukladá pomaly od piatej, všade polihuje, ťahá si k sebe plienku...A keď ho uložím, zas sa budí v 1,5 hodinových intervaloch.  Aj toto všetko by som zvládla ALE muž je stráááášne unavený, lebo syn plakal do 23:15 (potom som šla k nemu do izby a vypla som vysielačku) a on sa do 6:00 kým mi ho vzal vraj málo vyspal a je nervóznejš ako ženská s PMS. Som v pokušení dnes v noci mu strčiť do ruky UM a nechať ho, nech si syna v noci utešuje sám, ja si strčím o 23:30 štuple do uší a ako prejav dobrej vôle mu syna vezmem od 6:00 do 8:30, aby dospal noc, že ako sa bude cítiť .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 06. června 2019 12:43

Pinot Noir co ti provedla?

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 06. června 2019 12:55

viktorka_od splavu Úklid flákala neskutečně, nedělalo mi dobře pokaždé vytýkat babě o dvacet let starší, že je třeba umýt i záchody a že sprcháč a vanu nestačí jen postříkat sprchou. Počet hodin (byla přes agenturu) si prokazatelně navyšovala, když jsem jí výkaz seškrtala podle toho, kolik skutečně odpracovala, sprostě ho při předání agentuře zase přepsala, takže přišla faktura jak za úklid hradu. Když něco rozbila, schovala to někam mezi věci a nepřiznala se. Prostě hrozný, měla jsem z její přítomnosti husí kůži, navíc za strašný prachy a úklid byl fakt bídnej, vlastně skoro nic neuklidila. Děs. Strašně mě to otrávilo.

Offline 999
Avatar
17585 příspěvků moje polička 06. června 2019 13:00

barbucha Chtěla jsem to taky napsat

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 06. června 2019 13:04

Pinot Noir no ta moje to taky uz trochu šulí, ale porad je to suma sumarum lepsi, nez kdybych musela nastupovat na druhou smenu ja. Ale vyhrady mam taky, uklizi takovym tim hotelovym zpusobem, kdy jsou nablyskane plochy, co jsou nejvic na ocich, ale o kousek dal vlaji pavuciny a klubka prachu

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 06. června 2019 13:42

Pinot Noir moje uklizi dobre, ale ne tak dobre jako ja . Takze generalni uklid delam ja, kdyz jsem jednou za cas doma. Ona to jenom jednou tydne udrzuje, i kdyz jsem si predtim myslela, ze to ma byt obracene... 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 06. června 2019 13:43

barbucha

No to je uz ta skleroza po triceti letech, ze jo. Taky si to tak budu pamatovat. Ne, ale I dnes jsou takove matky, ja uz se jim vyhybam, protoze me pokazde dost naserou:-D

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 06. června 2019 13:44
Reakce na Pinot Noir:

Karja Hodná holčička

​Jo, ale ted pujde na ten prevychovnej vikendovej tabor ke tchyni, tak treba ji naucej zpusobum!

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 06. června 2019 13:47

barbucha 999 ja taky na materskou vzpominam jako na krasne klidnou dobu. Jako nejake problemy (nevyspani, problemy s krmenim) se vyskytly, ale jinak to byly douhotrvajici prazdniny. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 06. června 2019 13:47

Gatita Tak po téhle se teda fakt nic neblýskalo

Lamicka Předtím se u mě střídaly ženy/holky z Ukrajiny, z jedné rodiny, a ty byly super, uklidily líp než já, těm jsem hodiny s radostí zaokrouhlila nahoru. Někdy bylo vidět, že třeba spěchala, ale i tak to bylo pořád dobré. 

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 06. června 2019 13:50

Karja ja si do lonskych prazdnin, kdy si pres tyden brali moji rodice deti k sobe, myslela, ze jsem nejaka rozbita, protoze doma nedokazu udrzet poradek a neustale jsem premyslela, kdy se ze me stal bordelar. Nestal, to decka

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 06. června 2019 13:53

Lamicka Presne, jako u nas katastrofa, taky hodne varime, to dost udela. Ale ja uz se ani nesnazim uklizet, jen kdyz ma prijet nejaka vyznamnejsi navsteva, ale to je potom fakt narocna bojovka, kdy musi byt pritel doma nebo nejlip nekde pryc s ditetem. Nebo si to rozlozim do dvou dnu aspon:-D

Offline 999
Avatar
17585 příspěvků moje polička 06. června 2019 13:55

Karja Já mám teď na očích jednu mladou holku, má dvě děti, dva roky a šest měsíců a teď s nima byla na měsíc na čundru po Sardinii :-).

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 06. června 2019 13:56

Pinot Noir Jako ja si taky nemuzu stezovat, hlavne mi to opravdu hodne pomaha.