Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline letfenixa
Avatar
7988 příspěvků moje polička 08. června 2019 02:14

betsey tak nech mu je dopriate! 

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 08. června 2019 12:51

Bojím se druhé sekce mnohem víc než poprvé. Vlastně se bojím strašně

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 08. června 2019 13:02

betsey Jojo, ja si vzdycky jen povzdychnu, ze asi dlouho nemuzeme jit do restaurace:-D. Ale treba by se tam jedla nappak sporadane, kdovi;-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 08. června 2019 13:08
Reakce na Pinot Noir:

Bojím se druhé sekce mnohem víc než poprvé. Vlastně se bojím strašně

​Prosimtě proč?! Máš už přece důkaz, že je to bezpečný!

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 08. června 2019 14:08

Pinot Noir kdy te to ceka? Jako urcite je neprijemny jit na neco, o cem uz vis, jak to posledne bolelo. Ale mrnous #2 ti to vynahradi a ten hormonovej koktejl taky:) 

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 08. června 2019 15:34

Pinot Noir protoze uz mas dite? Ja se druheho porodu bala strasne, protoze jsem se po narozeni prvniho zacala o sebe vic bat. Ze se budu bat o deti jsem vedela, ale necekala jsem, ze se zacnu bat o sebe.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. června 2019 16:36

Pinot Noir neboj,to bude dobry!

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 08. června 2019 16:54

Lamicka na tom neco je. Kamaradka prestala jezdit na motorce a neni to jen tim, ze ma min volneho casu. 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 08. června 2019 18:31

Pinot Noir 

Neboj, je to jen jedna hodina života. Zatni zuby a dej to, teď už to nejde vrátit a ven kluk musí. 

Offline tv
Avatar
3542 příspěvků moje polička 08. června 2019 18:41

Pinot Noir Pinotku, to bude dobry, uvidis.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 08. června 2019 19:00

Pinot Noir neboj sa, všetko bude dobré, zvládneš to :)

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 08. června 2019 19:24

Pinot Noir držím ti moc palce. Já se bojím předem a to ani ještě nejsem podruhé těhotná. Ale zase si vezmi, že takhle je to celé pod kontrolou...

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 08. června 2019 19:55

barbucha 711990 Lamicka Zarinya dynda tv DrowRanger Mohučanka Děkuju, zvládnout to musím, ven musí, to je fakt.

Nebojím se bolesti, tam je spíš výhoda vědět, co mě čeká, ale nedělá mi dobře být při vědomí při operaci. Už poprvé mě trochu chytala panika, když mi začal padat tlak a začala jsem se ztrácet, řekla jsem si, že tohle už nechci zažít. To, že se ve mně hrabou při vědomí, z toho mám hrůzu. Nevýhody narkózy jsou velké, do toho se mi taky moc nechce, ale bojím se, že mě panika úplně ochromí.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. června 2019 19:58

Pinot Noir jo taaak, ty to mas epiduralne.....tak do toho bych nesla.Myslela sem si,ze sem silna,ze takove veci jsou v pohode,ale po operaci ruky pred rokem uz si tim tak jista nejsem.

Ale i tak to u tebe bude dobry.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 08. června 2019 20:13

Pinot Noir to padanie tlaku nebolo veľmi príjemné, ale zas ber to tak, že môžeš pokecať s anesteziológom ;) Ale nie, veď to bude maximálne hodinka, aspoň budeš hneď vidieť malého a predsa len je epi menší zásah pre telo ako celková. A teda, neviem kedy máš naplánovaný termín, ale netreba zabudnúť na ten pocit, že človek praskne ak už neporodí, to ti podľa mňa tiež zo strachu uberie. Havne na to teraz skús nemyslieť, veď ono to bude za tebou aninebudeš vedieť ako.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 08. června 2019 20:14

Lamicka Gatita tak presne nad týmto som dnes rozmýšľala. Boli sme liezť na skalách, a ja som sa strašne bála, išla som iba do ľahkých ciest a aj to som premyslela trikrát každý krok. Je to zvláštne, nikdy by mi nenapadlo, že s dieťaťom sa začnem báť aj o seba.

Offline dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 08. června 2019 20:44

Pinot Noir

NNeboj, bude to dobrý, s tou nejlepší odměnou na konci. 

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 08. června 2019 21:08

Pinot Noir chapu, spinal je fakt divna vec. jak o vsem vis (vcetne blbych kecu operujici doktorky...). Bude to dobre. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 08. června 2019 21:12

Pinot Noir drzim palce. Ake aspon vies kedy a co presne ta caka. Mna zas ubija ta neistota - kedy to pride, stihnem to do vybranej porodnice, bude doma babka na strazenie syna, bude to zas taky masaker jak pri prvom, nenarazim zas na otrasnu sestricku atd atd. Hlavne ten pocit, ze mi zas moze kedykoľvek prasknut voda a rychlo zobrat veci a utekať.. No, tesim sa, ze toto bude ( snad) moj posledny porod a potom si odfuknem

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 08. června 2019 21:40

Pinot Noir neboj to zvladnes

pokud mas na vyber, rozhodne bych do celkove aneztezie u porodu nesla. Nejdu zabihat do detailu, at tady nestrasim, ale je to horsi pro vsechny zucastnene. ale kdyz dal nas deda totalku kolene 2x a to jina rasovina, tak toto zvladnes (ja mam za sebou akorat ruku a klidne znova, bylo to akorat divne). 

Kdyz tak je popros, at jsou ohleduplni, co se tyce reci, ze mas strach.