VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 09. června 2019 21:24
Reakce na Jiná Realita:

Mrakoplas bratislava.

​Tak Mača som v živote nepočula .....

Ale fakt, to môže byť v rodine, ja zas poznám Adrianu a Dianu (mama s dcérou) ktorým rodina skomolila mená na Adru a Dyňu ...ale inde som to tiež ešte (našťastie) nepočula.

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 10. června 2019 05:32

Rict mi nekdo Terčo tak ho zenu dopryc. Kamaradky mi rikaj Téro, pro mamku jsem jedine Terezka a muz o mne zasadne mluvi jako o Tereze. Pro druhou dceru jsem chtela Zoru a nebo Klaru, ale ted po vikendu s kamaradovic detmi to Klara bude leda pres moji mrtvolu:) asi vyhraje Sara. Tu ma kamaradka a kdyz mala prudi tak ji rika Saurone:D

Offline Kokoska
Avatar
28372 příspěvků moje polička 10. června 2019 08:17

Dadoo Tuhle dámu jsem mívala jako herečku ráda, ale od té doby, co se olizovala se Zemanem, ji nějak nemusím. Nemůžu ji ani cejtit, abych byla přesná.

Offline RoSa
Avatar
8244 příspěvků moje polička 10. června 2019 08:20

rasaNori Sárušáku!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33764 příspěvků moje polička 10. června 2019 09:09

rasaNori nebude trochu splývat Bára a Sára?

Offline Janulik03
Avatar
16711 příspěvků moje polička 10. června 2019 09:12
Reakce na Jiná Realita:

Ounz na slovensku se magdalenám říká mača :) aspoň teda dvě znám.

​kde? Kde? V zivote som to nepocula  vsetky boli Magda. 

Inak ja som Jana a doma som vzdy bola Jana a sestra Ana. Ano nasi nas tak oslovovali, aj kamosi az na strednej nas bolo vela Jan, tak mne prischlo Janulik  potom ked zacali prve internetove prihlasovacie udaje som tuto prezyvku pouzila, lebo mi to nechcelo nic brat a od vtedy vlastne som to nemenila. Naco. 

Offline Vilemina
Avatar
2268 příspěvků moje polička 10. června 2019 09:25

rasaNori Saurondcera je Tereza a říká se jí Terko (a Terinko, Terunko, Terezko) mně jsou zdrobněliny dost fuk,akorát teda nemusím tvar Máťa(Martina)

Offline brrr
Avatar
10040 příspěvků moje polička 10. června 2019 09:43

Vilemina Máťa říká kamarádka svému synovi (Matějovi), taky se mi to nelíbí, ale moje dítko to není a říkat mu tak nemusím.

@rasaNori Oslovovat Terezu Terčo jsem snad nikdy neslyšela, vždycky Terko, případně Ter, Terezo nebo Terezko. Ale líbí se mi Rézi.

Offline Vilemina
Avatar
2268 příspěvků moje polička 10. června 2019 09:50

brrr Rézi je hezký ale to by asi neprošlo

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 10. června 2019 10:03

rasaNori táta mi říká Terčo

Offline Garfie
Avatar
23988 příspěvků moje polička 10. června 2019 10:21

Mně se moje jméno vůbec nelíbí, ale co nadělám :-) Je vcelku běžné, ale když ho slyším v nezměněné podobně, tak taky vždycky automaticky nadskočím, protože doma mi říkali zkráceninou a tak mám přesně ten syndrom "něco jsem provedla". Přitom u jiných se mi líbí jména v původní verzi, nejvíc ta dlouhá typu Magdalena, Vladimír, Viktorie a tak...:-)

Babička byla Karolína a když byla malá, říkali jí Linka. Její bratr Jan byl vždcky "Jan". A pak jsem měla strýce Napíka o kterém jsem se dozvěděla až po smrti, že byl Napoleon!  Stejně jako mě třeba zaskočilo, když jsem dostala svatební oznámení od souseda jménem Vilda a zjistila tak, že je Vilibald! 

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 10. června 2019 10:24

rasaNori Sárosaurus, Tyranosárus

Offline Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 10. června 2019 10:37

Potrefenáhusa ja jsem Alena, segra Helena a na skole nas obe oslovovali Leno. To bylo strasny.

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 10. června 2019 10:39

Inak teda som si uvedomila, počúvajúc pokec dcéry s kamoškami, že s nástupom popularity ázijskej popkultúry sa oslovujú s príponou "čan", takže tu máme v okolí Teri-čan, An-čan, Tili-čan...

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 10. června 2019 10:58

Potrefenáhusa no kdybys vedela jak jsem prijmenim tak bys pochopila proc co nejkratsi jmeno:) a k prijmeni se bude sara hodit. Uvidime. Je pravda ze svagrova ma dva kluky, a maji jmena hodne podobna a pokazde musim hodne uvazovat o kterem se bavime

Nahodou sarosaurus je dobry, to si musim zapamatovat:D

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 10. června 2019 10:59

brrr i takove tendence byli v rodine, jiz nejsou:)

nellielovett no nezavidim

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 10. června 2019 11:01

Já mám dcery Tamaru a Taťánu. Zkráceně byla většinou Tami, nebo Tara. Druhé jméno na -ča nejde, takže dcera byla jednoduše Táňa. Dnes jí její okolí říká Tat.

Akorát lidi nikdy nevěděli, která je která

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33764 příspěvků moje polička 10. června 2019 11:02

rasaNori dlouhý příjmení byla moje záchrana, jinak bych skončila s tou Margittou, mám třináctipísmenný...

Offline brrr
Avatar
10040 příspěvků moje polička 10. června 2019 11:07

rasaNori Ale Barbora je taky dlouhé jméno ne? Bych se délkou neomezovala. I když na druhou stranu je fakt, že 7 + 9 už je taky dost, jeden z důvodů proč se většinou představuju Bára (když teda pominu oficiality).

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 10. června 2019 11:11

brrr dcera je Bara:)