VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 19. června 2019 17:28
Reakce na Jiná Realita:

a viděla jsem fotku petry němcové a vzpomněla jsem si na rachel, která je o myslím víc než deset let starší a tedy petra z toho vychází o dost hůř.

​uka

Offline milacka
Avatar
5482 příspěvků moje polička 19. června 2019 17:30

60-tnika ani pri mojich 55 rokoch, 70-tnika ani za svet. 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 19. června 2019 17:32

0zero7ale tam,kde vypadaj dobre chlapi po cryricitce, je nejaka kultura, takze tam bude i hodne hezkych bab, ne?

Tady, jak na to kaslem vsichni, aspon neni takova konkurence

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:20

0zero7 mně se nelíbí všichni šedesátiletý, líbí se mi různý muži, ale potkala sem i starší, který by za to stáli. Ale teda nikdy to nebyl nějakej extra fešák, ty muži měli tak nějak kouzlo (pro mě), prostě zajímavý, no.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:42

Lamicka no jako má asi i vlastní, ale u tohoto jsem si poměrně jistá, že to je paruka.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:43

Gatita Zeny jsou tady hezky taky, stejne jak muzi je to kus od kusu, ale spis potkas holku v leginach neupravenou nez chlapa v teplakach. Pro me je markantni rozdil ve vizualu, kdyz se vratim sem z Ceska, hlavne v chlapech. Nemyslim ted Prahu teda, tam jsem delsi dobu nebyla. 

Proste chlap v dzinach a tricku vypada vetsinou dobre, jsou zvykli pecovat o vlasy a vousy atd. Samo jsou tady i hipici co vetsinou chodi na tury a podle toho vypadaji. Nechci to generalizovat, jen obecne ten vizual je proste jinej. Potvrdila mi to i kamoska co tu nezije. 

Ounz JJ, ja jsem to tak pochopila a souhlasim, ze se najdou i charizmaticti starsi, akorat je to podle me zkusenosti fakt vyjimka. Randila jsem za celej zivot se dvema co byli starsi vic nez o 10. Mam vysoky naroky dost teda no

Hezouni se mi taky nelibi, jak pises, ze prvoplanovej fesak. kdyby to nebylo blby tak ti toho jednoho sem prasknu, dobrej byl :)

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:43

Ounz Co bys dělala s šedesátníkem? To vůbec .

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:45

0zero7 můžeš myslím vzít skoro jakoukoli fotku. na to, že je petra o dekádu mladší, tak vrásek má viditelně víc. klidně by mohly být vrstevnice a nedivila bych se.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:45
Reakce na milacka:

60-tnika ani pri mojich 55 rokoch, 70-tnika ani za svet. 

​Manželovi je třicet?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:47

0zero7 

petra nemá ani 40.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:48

0zero7 škoda, koukla bych se  Myslíš, že ten věkovej rozdíl vadí v komunikaci? 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:51

999 no, to co s jakymkoli jinym (jinak starým), předpokládám, že bysme spolu byli, že bysme si rozuměli, mam pocit, že na tom věku - pro mě osobně - tolik nezáleží. Konec konců, když bych měla bejt upřímná, on by u mě taky musel akceptovat jistý věci, který třeba já změnit nemůžu, proč bych se měla omezovat věkem od do?

Offline MP Marge
Avatar
5832 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:58
Reakce na Ounz:

0zero7 škoda, koukla bych se  Myslíš, že ten věkovej rozdíl vadí v komunikaci? 

​Mne treba nikdy nevadil

Soucasny pritel je o dvacet let mladsi, ale pred nim jsem chodila s panem, ktery byl pro zmenu o dvacet let starsi - tech sedesat uz mu skoro bylo. (Aspon me nikdo nemuze obvinit z nejake uchylky na zajicky ). Skvelej chlap! Byvalej dustojnik americkeho namornictva, cerny pasek v tae kwon do, vek by na nem nikdo nepoznal. Mel lepsi fyzicku nez ja! 

S komunikaci jsem nemela problem ani v jednom pripade. Biologickej vek fakt NENI vsechno...

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 19. června 2019 19:14

MP Marge neni no..

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. června 2019 19:18

MP Marge jak kdy, jak u koho.

chodila jsi s ním do šedesáti. možná kdybys ještě vydržela, tak tobě bylo 50 a jemu 70 a měla bys najednou doma vlastního otce. stačil by nějaký menší úraz.

tohle jsem už několikrát viděla a ani tam nemusel být žádný velký věkový rozdíl. chlap plný sil, protože mladá žena a dobrá psychika ho držely, sportovec. pak spadnul z kola, něco si zlomil a věk najednou přestal být číslo. sedmdesátileý chlap je prostě už důchodce, zatímco padesátiletá žena je pořád žena středního věku, a pokud se udržuje, tak to může být rachel nebo halle berry. platí to samozřejmě i při opačných pohlavích.

samozřejmě i při rozumném věkovém rozdílu se tohle může stát, jen při tom velkém je to mnohem pravděpodobnější.

já bych takováhle vzletná prohlášení pronášela, až by mi bylo 75 a mému příteli 55 a neměl by tendenci najít si nějakou, která ještě bude mít sílu jezdit na cyklovýlety, lozit po skalách, lyžovat, chodit tančit, a podobně. protože on bude, ona už téměř jistě, až na velké výjimky, ne.  

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 19. června 2019 19:25

Ounz ti ho sem lipnu na chvili, na te fotce ma myslim 50? Chodili jsme spolu to uz je dyl, je to sportovec, kitesurfing atd. 

Vekovy rozdil myslim, ze v kominukaci az tolik nevadi, spis zalezi od jedince, on pak muze vadit i ten smerem dolu, pokud je nekdo sarmantni a chytrej, tak jestli je mu 29 nebo 49 je jedno, co se schopnosti komunikovat tyce. Vekem bych to nepodminovala. Ale teda 60 nedavam no... 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 19. června 2019 19:27

MP Marge ty jo 20 min bych asi taky nedala

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 19. června 2019 19:28

0zero7 no každej to má nějak, já tu šedesátku (respektive ten věk o dvacet víc) nemám jako podmínku toho aby vztah byl, jen to pro mě není argument, že vztah nebude. Jestli to teda píšu srozumitelně. 

Díky za foto, ráda sem se podívala :)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. června 2019 19:29

teď si pořád představuju, jak chodí brad pitt s helen mirren (a to ani není dvacet let).

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 19. června 2019 19:29

Jiná Realita podle me 10 plus a 10 minus je cajk v zavislosti na jedinci, vic uz vyjimka spis. Aspon pro me osobne a dle me zkusenosti :)