VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 20:53
Offline Sweet Potato
Avatar
34886 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 21:01

notna Protože si chceme udělat komunitu pozitivních lidí. 
Ňuňuňu.

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 21:07

barbucha dyt to byla tak hezka holka, na co plastiky?

Online Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 21:48

Sweet Potato Co bere, co bere, co bere? Úplně to vidím jak s holkama skládám lego s tímhle elánem! A veceri jim koupím na šaterrrstoku! 

Edit: Už to čtu, LSD! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 22:01

Kokoska 

No, hezká byla, když si nechala tu a tam něco poopravit. Třeba zuby/čelist.

Ale pak se jí najednou udělal pršáček... troška botoxu k tomu...

přifouknout pysky...

a z tý původní nezbyde nic. Jako nic proti, ale asi to nevydrží věčně.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 22:36

barbucha ty posledni dve fotky v prvnim prispevku o Charlene, to ma byt ona? Uaaa. Dyt je mlada, co to je? 

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 22:45

barbucha charlene mi prijde v posledni dobe fakt pekelna, hlavne tim ucesem. pritom kdyz se brali, tak to byla hezka zenska...

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 23:34

0zero7 razorblade 

Já myslim že jí trošku šiblo. Na svatbě jí to slušelo, tam si byla ještě i skoro podobná

Ale asi si tehdy neuvědomila, do čeho leze. Zajištěnej život s občasnou povinností reprezentace ještě nejsou žádný galeje samozřejmě, zvlášť pro prakticky chudou sice mistryni v plavání, ale bez jakýhokoliv vzdělání a jinejch vyhlídek ... to vypadalo jako dobrá šance. Ale kolem samý krasavice z nejvyšší společnosti, umrlá tchýně takto překrásná filmová hvězda... konkurence prostě veliká. Tak si myslela, že to strhne těma plastikama asi. Akorát by asi bejvala udělala líp, kdyby se místo hadrů a kosmetiky věnovala taky občas třeba aspoň zvládnutí francouzštiny, aby se jí kvůli tomu nepošklebovalo celý Monako... Ale v každým případě byla dospělá a příčetná, když si tlusťocha brala

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 23:43

barbucha Albert je nahododou fajn, tlustochem bych ho nenazyvala, byval olympionik a dohrabal se az na severni pol :)

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 23:44

barbucha nebyly tam kolem ty svatby nebo po svatbe taky nejaky skandaly? Uz si to moc nepamatuju.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 23:54

razorblade 

Tak ale říkaj mu FatAl Nicméně to nebude žádnej nelida a určitě je aspoň slušně vychovanej a sportovec samozřejmě... až teda na ty jeho nemanželský děti resp. soudy to by nepotěšilo žádnou milostivou paní.

Kokoska 

Tam se povídalo, že panna nevěstinka si to nějak na poslední chvíli rozmyslela a chtěla zdrhnout, že ji chytali někde na letišti... ale nakonec se prostě dostavila a radostně absolvovala celej obřad, takže hotovo dvacet. 

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 23:58

barbucha jojo, to bylo vono, ze se nejak cukala.

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 08:19
Reakce na barbucha:

Tak Charlene z Monaca někdy v březnu odcestovala na pohřeb nějakýho africkýho krále... 

A od tý doby se k manželovi a dětičkám tak nějak zapomněla vrátit

Oficiální verze zní, že se z důvodů blíže nespecifikované choroby a léčení nemůže vydat na cestu (přičemž vyvstává otázka proč pro ni multimiliardář nevyšle loď, nemůže-li letět)... neoficiální verze jsou různé, přičemž mně je nejbližší ta, v níž zlí jazykové praví, že se jí - po všech těch plastikách - poněkud rozpadl obličej.

Oficialni verze říká ušni infekce a jeji dlouhodoba lečba

Offline Sweet Potato
Avatar
34886 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 08:50

clothilde Prý cestovat po moři také nemůže.

Mně přijde hrozně zajímavá ta diskuze. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 10:29

clothilde 

No jo, oficiální verze... ale už si toho všímaj i normální média, nejen různý blogísky. A jde jeden hlas, že s tím cestováním to (vzhledem k možnostem manžela) až tak horký resp. nemožný nebude... navíc Charlene dala nedávno rozhovor, kde oznámila že se nevrátí do konce října. Tak se spekuluje, jestli vůbec. V případě rozvodu by o děti stejně přišla... tak je jí to asi fuk, dřív nebo pozdějc... To, že se setrvale už roky tváří jak boží umučení i na veřejnosti (kde by se mohla, podle monackejch občanů, za ty prachy aspoň někdy usmát), o nějaký idylce taky moc nesvědčí...

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 22:22

U Dědka v 7padů je Dara Rolins. Z ní je kočičí žena. Strašný 

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 05:02

notna zvedavost mi nedala a vyhledala jsem si to....nelibila se mi nikdy, krome postavy, plastikovej diblik s culikem, ale toto je desny. A bude hůř. 

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 07:54

notna ted jsem ji videla v nejakem rozhovoru ohledne instagramu, a zrovna si tam stezovala, jak ji vsichni podsouvaji, ze ma milion plastik :)

https://www.youtube.com/watch?v=dpG-DXzqT6w&t=1634s

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 09:03

baltik Rozhovor je dlouhý, to nedám. Netvrdím,cze má plastiku. Jen teda vypadala v té talkshow jak kočičí žena. Třeba si je jen utáhla moc vlasy do culíku :-)

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 09:03

baltik Rozhovor je dlouhý, to nedám. Netvrdím,cze má plastiku. Jen teda vypadala v té talkshow jak kočičí žena. Třeba si je jen utáhla moc vlasy do culíku :-)