VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline barbucha blogger
Avatar
30661 příspěvků moje polička 09. června 2019 13:53

RoSa 

Jak mi to může vadit, když to neznám! 

domenica 

Původní tvar je nejjednodušší a člověk nemusí nic vymejšlet Jen se někdy přizpůsobím, když ten člověk evidentně slyší/je zvyklej na nějakou variantu a sám takový používá...

DruI 

Tak to je něco jinýho, tykání bez vyzvání!

Offline Kokoska
Avatar
28375 příspěvků moje polička 09. června 2019 14:03

Mně nevadí žádná verze mého jména, jen nesnáším dětskou zdrobnělinu, kterou mě tvrdošíjně oslovuje moje máma. Vtipný je, že jako dítěti  mi tak snad ani neříkali, aspoň se nepamatuju.  

Offline brrr
Avatar
10040 příspěvků moje polička 09. června 2019 14:23
Bařeno je v poho, já nemám moc ráda, když mi někdo řekne Baji. Naštěstí se to stává jen vyjímečně
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. června 2019 16:46
Reakce na domenica:

​Přesně, taky snesu všechno, včetně "Mončičáku"... v podstatě . Sama ale oslovuju lidi nejradši jménem v původním tvaru. Většinou se mi líbí zdaleka nejvíc. A prostě ty Mirí a Barů a Gabčo... mně to vlastně ani nějak nejde přirozeně přes pusu. 

​mne taky ne a nepouzivam to. Blbe je, ze nekdy jsou ty Mirí, Eví a Barů typy, co si to blbe vykladaji a pak me maji za namyslenou, odtazitou, tu, co si hraje na neco vic... jako ja to preziju, at si mysli, co chteji. Spis, ze tahle jejich omezenost, nekdy vede k zajimavym zaverum. 

Offline Ounz
Avatar
19845 příspěvků moje polička 09. června 2019 16:49

jinx po mně jednou jedna Magdalena, který sem říkala Magdaleno, chtěla, abych jí říkala Madlo. Vysloveně to vyžadovala a Magdalena se jí nelíbila, no mně ta Madla nějak nejde přes pysk, to už spíš Magda. Vždycky sem si vzpomněla, až když už ze mě vylítla ta Magdalena

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. června 2019 16:57

Ounz nektery lidi jsou fakt vtipny...mne by nikdy nenapadlo nekomu rikat jak mi ma rikat.

zkratka se predstavim normalnim nezdrobnelim jmenem a pak je to na nem.Nektery zdrobneliny se mi libi vic nektery min,ale nemam problem s zadnou.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 09. června 2019 17:01

Ounz na slovensku se magdalenám říká mača :) aspoň teda dvě znám.

Offline Ounz
Avatar
19845 příspěvků moje polička 09. června 2019 17:05

Zarinya no jako já nikomu nic nevyčtu, když mě osloví i zdrobělinou, ovšem tu koncovku -ča fakt nemusim. 

Jiná Realita Mača jo? Tyjo..

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. června 2019 17:36

Ounz moje jmeno na ča nejde.

Offline dorota
Avatar
851 příspěvků moje polička 09. června 2019 17:49

Jiná Realita nikdy som meno Mača nepočula a to som poznala či poznám viaceré Magdalény, obyčajne ich však oslovujú Magda, Magduška, Magdalénka, Majda, príp. Lena, Lenka. Stretla som sa aj s formou Megie u mladej generácie.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 09. června 2019 17:58

Jiná Realita fíha, to som ešte nepočula. Poznám len jednu Magdalénu, a tej sa hovorí Magduška. Marcelám sa hovorí Maca

Inak mne moje meno nevadí v akejkoľvek forme v podstate, tiež počujem na všetko, ale najviac sa mi páčilo ako mi babka hovorila Karinka. Vždy sa predstavujem oficiálnou verziou mena, a už nechám na druhej strane, nech ma oslovuje ako chce

Offline Ounz
Avatar
19845 příspěvků moje polička 09. června 2019 17:58

Zarinya máš štěstí

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 09. června 2019 18:54

Jiná Realita Mača som tiez nikdy nepocula a to mame Magdalenu v rodine. Kde si to pocula? (Region)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 09. června 2019 19:01

Mrakoplas bratislava.

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 09. června 2019 19:45

Jiná Realita tak to moze byt len v rodine a potom sa to rodinne meno nejak prenesie dalej ku kamaratom.

Offline MP Marge
Avatar
5793 příspěvků moje polička 09. června 2019 19:54
Reakce na barbucha:

​Já jsem stará (a chytrá ) a doteď mě nenapadlo se ohrazovat proti jakýkoliv používaný variantě jména - a že teda jich je, resp. pomalu každej mě oslovuje po svým... doma jinak, kamarádky jinak, partička taky, o práci ani nemluvě. Slyším na všechno a nic mi nevadí, pokud mi neříkají debile

​Napodobne

Jako kdybych nemela v zivote horsi problemy, nez jak mi nekdo rekne.... 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 09. června 2019 20:17

Prý kdo chce vyhrát volby, musí mít podporu téhle dámy..

Offline Gatita
Avatar
7168 příspěvků moje polička 09. června 2019 20:38

Ounz ja se predstavuji jako Magdalena, ale vetsinou me pak stejne oslovuji Magdo. To se mi nikdy moc nelibilo, a prestoze mi tak zhruba od prvni tridy vetsina lidi rika, nejak na to porad neslysim;) A kdyz me nekdo oslovi Madlo, tak at to zni jakkoli divne,  je hned jasne, ze je to nekdo, s kym se znam minimalne od skolky. Je to takove prehledne.

Offline Ounz
Avatar
19845 příspěvků moje polička 09. června 2019 20:49

Gatita jasne

Offline razorblade
Avatar
8183 příspěvků moje polička 09. června 2019 20:50

Ja nemam rada, kdyz mi nekdo rekne Michalo, to si fakt pripadam, jako bych neco provedla. To svy e tam proste musim mit. Nejvic jsem trestila oci, kdyz mi jednou kolegova manzelka rekla “Miší”