VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Ounz
Avatar
19845 příspěvků moje polička 08. června 2019 15:09

Mutziputzi Yrena

Offline baltik
Avatar
4439 příspěvků moje polička 08. června 2019 15:26

My jsme v praci ted meli 2 josefy, tak jsme pro odliseni jedomu rikali jozka a druhemu pepa. 

Offline Černá kočka
Avatar
1324 příspěvků moje polička 08. června 2019 15:41

Můj dědeček měl bratra Jana a vždycky mu říkal Jane, to se mi hrozně líbilo.

A přidávám se k těm, kteří nesnáší koncovku -ča. Znám, ale dost žen, které se tak samy představují např. Verča, Danča, Monča nebo Marťa (=Martina). Možná jim to připadá víc přátelské..

Offline MP Marge
Avatar
5793 příspěvků moje polička 08. června 2019 17:10
Reakce na Jiná Realita:

Bowle já znám dvě margarety a obě jsou to zlé babizny. žádnou jinou jsem nepotkala, proto jsem k tomuto jménu velmi předpojatá.

​Dovol!? 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. června 2019 17:44

MP Marge no tebe jsem právě nepotkala

Offline Kokoska
Avatar
28376 příspěvků moje polička 08. června 2019 19:12

Mutziputzi přítelkyně moji matky Irena byla krásná, vysoká a štíhlá žena, vždycky hezky upravená, i ve vyssim věku vkusně a moderně oblečená

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 08. června 2019 19:26

Černá kočka Přesně ... .

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 08. června 2019 19:29

Kokoska Myslím, že ani Irena Kačírková nebyla k zahození .

Offline Kokoska
Avatar
28376 příspěvků moje polička 08. června 2019 19:32

whiskas to byla krásná ženská! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30661 příspěvků moje polička 08. června 2019 19:34
Reakce na Jiná Realita:

nellielovett akorát ferdinandovi bude každý říkat ferdo

​Můj strýc Ferdinand byl odjaktěživa Ferdinand a hotovo dvacet! 

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 08. června 2019 20:22
Reakce na Mutziputzi:

ani nevim jak se vyjádřit...

​...nejspíš jsem se vyjádřila nepřesně. Resp. to byly příklady jmen, která mě napadla jako první, u kterých jsem si vybavila, mně známé tváře. Nikde tam ale nepíšu, zda bych já osobně to jméno případně díteti dala či ne.

Např. znám krásnou Simonu, ale jméno se mi nelíbí, je pro mě pocitově tvrdé. A pak třeba znám Romanu, Petru - jsou to přemoudřelé snobky, Ivetu - vztahovačnou citlivku a mučednici. To ale pro mě neznamená, že všechny Romany, Petry, Ivety jsou stejné...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33767 příspěvků moje polička 08. června 2019 20:32
Reakce na Bowle:

Mně se líbí jméno Margareta. Dceru bych tak ale pojmenovat nemohla, protože přítel má tak echt české příjmení, že by to byl podobný pasvil jako Vanesa Nováková

​no tak jsem skoro dopadla já, tata původně prosazoval Margittu po svoji matce, která k tomu měla za svobodna i maďarsky příjmení, vyvdala ale k tomu echt český (který mám i já)...nastesti byla při vyberu moje mama tvrdší 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33767 příspěvků moje polička 08. června 2019 20:33

MP Marge a ses margareta nebo Markéta? Já mám kamarádku Markétu, která zije v USA a říká si radši Marky

Offline Candance
Avatar
5353 příspěvků moje polička 08. června 2019 20:53
Reakce na Mutziputzi:

Vémola u mě dost zabodoval!

Na gratulaci k dítěti nám Vémola zaskočeně odpověděl: „K jakému?“ 

Brzy nato se MMA bijec rozepsal více. Vyjádřil své nepochopení nad chováním Lely na Instagramu.

„Nevím, co Lele hrabe a že těm lidem něco k tomu nenapíše. Asi ji baví ta jejich pozornost a že je středem zájmu. Asi by ho (dítě) chtěla. Kdyby nějaké bylo, bylo by fajn to říct nejprve mně. Já žádné mimino momentálně nechci a ani neplánuji,“ svěřil se Vémola.

Jeho partnerka je ale jiného názoru. Nedávno zasněně vyprávěla o tom, že by měla ráda dceru a má pro ni už i vymyšlené jméno.

„Dokud se sebou nezačne něco dělat, nebude (dítě) nikdy,“ překvapil zápasník.

Vémola poté vysvětlil, co mu na partnerce tolik vadí.

„Dva roky je už nezaměstnaná a nedělá vůbec nic. Slíbila, že půjde do práce. Jestli to chce řešit tím, aby nemusela nic dělat a šla na mateřskou, a já se musel starat jak o ni, tak o dítě, na to ať zapomene,“ říká bijec.

„Já chci někoho, kdo se mnou bude království budovat, ne ho rozebírat. Takže ať napřed ukáže snahu a pak budou děti,“ zakončil Vémola.

Oslovili jsme i jeho partnerku Lelu. Ta byla poněkud zaskočená a nejprve ani nemohla uvěřit tomu, že by Karlos něco takového řekl.

„Nevím, co k tomu říct. Toto slyším poprvé. Všechno mezi námi je v pořádku, bydlíme spolu,“ sdělila nám sexbomba.

​A dneska je  v bulvaru, ze potvrdila tehotenstvi. Tak to byl asi prekvapeny. A ona asi opravdu nebude tak blba, jak jsem myslela.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. června 2019 21:05

Candance no, tak pokud potvrdila bulváru těhotenství, o kterém on nevěděl, tak možná není blbá, ale kráva to je.

(samozřejmě to může  být úplně jinak, třeba strategie ke zvýšení zajímavosti obou, kdo ví)

Offline Candance
Avatar
5353 příspěvků moje polička 08. června 2019 21:07

Jiná Realita vsechno je mozne. Dnes pisou, ze i on se vyjadril, neco ve smyslu, ze se postara.. Uz si to nepamatuju presne.

Mozna se to dovedel po tom svem vyjadreni.

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 08. června 2019 22:35

Candance :-D:-D Je to prca!

Offline MP Marge
Avatar
5793 příspěvků moje polička 08. června 2019 22:56
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Marge a ses margareta nebo Markéta? Já mám kamarádku Markétu, která zije v USA a říká si radši Marky

​Ja jsem Margaret, takze skvele zapadnu

Offline MP Marge
Avatar
5793 příspěvků moje polička 08. června 2019 22:58
Reakce na Potrefenáhusa:

​no tak jsem skoro dopadla já, tata původně prosazoval Margittu po svoji matce, která k tomu měla za svobodna i maďarsky příjmení, vyvdala ale k tomu echt český (který mám i já)...nastesti byla při vyberu moje mama tvrdší 

​Muj tatinek prozasoval Lauru, to by se mi libilo

Offline Kokoska
Avatar
28376 příspěvků moje polička 08. června 2019 23:10

MP Marge podle mého tatínka jsem měla být Vít