Pravé české i světové peklo

01. prosince 2016 11:05
Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 12:20

Pavlena viktorka_od splavu Pinot Noir ta moje kamaradka rozhodne neni nejaka neupravena mana. Ja si hlavne nemyslim, ze kdyz nekdo nosi outdoor, tak je mene zenou. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 12:23

viktorka_od splavu ale jo no, já teda když bych měla hodnotit co vídám, preferuji děvčátka v olezlém outdooru před růžovkama s mašlí na plešatý hlavě, v šifonovejch sukních a mary jane botkách s flitrovou aplikací

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 12:25

Mutziputzi ted mluvis o matkach nebo o dcerach? jsem se v tom nejak ztratila. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 12:27

Lamicka děvčátka myslim a "děvčátka" tuplem!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 12:32

Mutziputzi no ja naprosto souhlasim, ty outdoor zeny mivaji ta uboha devcatka presne takto vyhastroseny kdyby se na to vykvajzly a jely si svou stokrat lepsi

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 12:34

Ha ha, a co teprv matka v kostymku a dite v zapranym triku a zmolkatych teplacich? Triko se spajdrmenem, teplaky s bleskem, barvy se vzajemne tlucou? To je nas pripad, kdyz jdeme ze skolky. Stojim pak na kraji piskoviste a rikam si, co bych dala za ten outdoor...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 12:37

Gatita no nevim, ja necekam ze budes valet decko v piskovisti ve svatecnim, v cem jinym nez v teplakach?

Offline Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 12:46

Gatita Taky jde o to, co je dítě ochotné nechat na sebe navléct. Synovi to bylo jedno, dcera dostávala od tří let hysteráky už z  pohledu na jedny konkrétní šatičky a trička snesla jen některá. To potom ráno při odchodu do školky je člověk rád za oblečené a aspoň čisté a neuřvané dítě,  jestli něco ladí nebo ne, je až na chvostu.

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 12:58

Gatita kdybys videla, jak ja nekdy vedu syna ze skolky! treba kdyz se vyvali v mokrem piskovisti a na bunde ma pak silnou vrstvu zaschleho prachu

Offline Pinot Noir
Avatar
24439 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 13:08

Gatita Do školky ho většinou vedu pěkně vyladěného, odpoledne mi obvykle vrátí šmudlu v náhradních věcech bez ladu a skladu, ze kterých stihl vyrůst, zatímco tam ležely a čekaly na svůj den Posledně ty tepláky ani nebyly naše

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 13:15

Lamicka jako i outdoor muze byt hezkej, par takovych kousku mam a chodim v nich na vylety, ktery (o hruzo) konci ve meste napr. 

Jenze hezkej outdoor se moc nevida, to co ja videla bylo rozhodne neco jineho..

Mutziputzi ruzovky s flitrama a masli by mi prave k mamynam sly.. ale toto byly vkusne saty, svetle puncosky a tak, proto udiv.

Gatita matka nastrojena a dite oprany prase je presne opacny a uplne pochopitelny pripad, viz ty duvody vyse.

Offline rasaNori
Avatar
7713 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 13:21

Ja bych se treba rada dozila dne, kdy dojdu z venku cista, at uz v outdooru nebo v hodobozovym... Protoze kdyz me neopatla a nezaspini dite, tak me zaspini a ochlupati pes

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 13:29

Kokoska syn ma svuj vkus, no. Mam pro nej spoustu pohodlneho a vkusneho obleceni, ale zamiluje si vzdy ty nejosklivejsi podedene teplaky, idealne z umelych vlaken...

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 16:12

Gatita 

Obrázky rozhodujou, to je jasný. Málokdy je obrázkový oblečení vkusný, bohužel.

Offline Pinot Noir
Avatar
24439 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 16:45

dynda Mně se obrázky na dětech líbí. Spidermani a spol jsou zlo, ale třeba kamarádka oblíká syna jen do jednobarevného, max proužkovaného oblečení, a je pořád takový "malý starý". Proč by si aspoň malé děti nemohly užít obrázků? Kupuju synkovi docela často věci s těmi celoplošnými potisky, něco takového, pro něj teda hlavně vlaky, hasiče, bagry, a vesmírná tělesa Samozřejmě má na sobě vždycky jen jednu takovou věc.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 16:46

Pinot Noir a tak to zas chápu, ze ho oblikaj do toho, co se libi jim, ne?

Offline Pinot Noir
Avatar
24439 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 16:53

Potrefenáhusa Jasně, je rozhodně oblíkanej hezky, občas od nich něco i ráda koupím :) Ale některé ty obrázkové věci se mi fakt líbí, třeba z Lindexu, série s liškami byla krásná, tak je mi někdy toho chlapečka až líto, že je pořád jen jednobarevnej, přestože mu by se to třeba líbilo... Samozřejmě z jejich pohledu si můžu takovou lítost strčit za klobouk, jim to vyhovuje takto. Nechtěla jsem, aby to vyznělo jako kritika.

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 17:43

Pavlena na outdoorovych forech se hadry resi vic nez tady, kolikrat jsem mela pocit, ze i vic nez to cestovani

Je tam rozhodne vic parametru k diskuzi a nekteri jsou schopni to rozebirat do nekonecna, vcetne vhodnych zpusobu prani. 

Pinot Noir obrazkova trika kupuji i muzi Bushman mel povedenou horolezeckou i letadlovou serii, tak to neslo vynechat. 

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 17:47

Pinot Noir Lindex ma krasne veci a i to neco vydrzi, uzij si to s malyma, u tech vetsich je to uz s vyberem trochu horsi.

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 18:49

Pinot Noir lindex ma obcas krasne detske veci. Nedavno jsem tam kupovala takove mekke tmavomodre dziny s medvidkem- nasivkou na kolenou. Detske, ale vkusne (podle me). Syn je nemel ani jednou. Jednou v nich teda s krikem dosel do skolky, odkud jsem si ho pak vyzvedla v pyzamovych kalhotach. Vyresil to po svem