Pravé české i světové peklo

01. prosince 2016 11:05
Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 19:05

Pinot Noir Jo, hlavne jsou z tech obrazku nadseni deti, ze jo;-)' synovci vzdycky tak namachrovane hlasi s cim maji dnes tricko:-D.

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 20:04

Pinot Noir V jednu chvili zacnou deti komiksove postavicky zboznovat a to ani na ty pohadky nemusi koukat. Staci, ze je maji kamaradi ve skolce. Kdyz pak vidis tu radost, tak neodolas. No a kdyz je to navic menici obrazek...

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 20:22

Lamicka Mně je to celkem jedno, když bude chtít Spidermana, bude ho mít. Zatím je mu fuk, co mu obleču, resp. z jeho pohledu je každé oblečení zlo, jen ho k některým věcem (triko s Burákem nebo s raketami) snáz přesvědčím, ale nehodlám mu svůj vkus nějak moc tlačit. Z pyžamových kalhot sice nebudu mít moc radost ( Gatita ), ale co se dá dělat

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 21:59

Pinot Noir 

Já myslela obrázky jako spiderman, mickey, Disney... Většinou jsou gumový a hnusný.

Offline Samantha
Avatar
1766 příspěvků moje polička 26. dubna 2019 10:00

Je mi to dost jedno, co kdo nosí, pokud mě tím neobtěžuje (čti nesmrdí).

Ale přiznám se, že i tak mě strašně zajímá, co si myslí chlápek, který si to ráno metelí na tramvaj a na sobě má  tenké šedivé obepnuté tepláky a tenkou šedivou obepnutou mikinu s kapucí. A bohužel postavu takovou, že pod touto "kombinézkou" to nebyly svaly, co bylo vyrýsováno...

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 26. dubna 2019 10:16

Samantha Tak rovnoprávnost, ne? Však takhle chodí polovina ženských

Offline Catherinne
Avatar
9842 příspěvků moje polička 26. dubna 2019 13:22
Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 26. dubna 2019 19:05

Samantha Jo, takovejch je vidět čim dál tim víc. Asi to chtěj babám oplatit, tu nesoudnost :-)

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 26. dubna 2019 21:43

Ja jsem se chtela dovzdelat, tak jsem si o poledni pauze vygooglovala tu Katerinu Olivovou, jak se tady o ni nekde nedavno diskutovalo. Zlobilo me, ze nevim, o koho jde. No, tak uz tedy vim

Za me je ta dama skutecne pekelna! Fotky, jak se zcela naha vyvaluje nekde v galerii, jakoze umeni, mi malem zkazily chut na obed. To jeste zlate kojeni na verejnosti! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 14:09

MP Marge 

Fakt nechutnej zjev. Přesně ten typ nehezký ropuchy, která to chce uhrát aspoň na tu zajímavost.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 14:48

barbucha 

https://www.hatefree.cz/blo/rozhovory/3048-kaca-olivova

Treba tady vypada docela normalne, teda chci rict, neprijde mi jako ,,nehezka ropucha,, sama o sobe, kdyby tenhle svuj prirozeny vzhled upravila do normalni podoby, tak vypada naprosto prumerne. No vytvari si jinou stylizaci, nevim proc, asi nic jineho lepsiho nevymysli, asi neco podobneho jako ta mlada holka s bobrem co tu probehla.

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 15:56

Karja ja ti nevim... at si dela kdo chce co chce. Ale pani mi pripada vsechno jine, nez vyrovnana s vlastnim telem. Je mi jasne, ze pod umeni se vejde dnes uz temer cokoliv... 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 15:59

continuity 

No to s tebou souhlasim, jen s tim jejim ropusim zjevem nesouhlasim, normalne by byla normalni, ale nestoji vo to:-D. Ke skode okoli teda. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 16:03

Karja to je zajimavej článek, dik

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 16:04

Karja v obliceji je celkem normalni, prumerna holka, ale potrebovala by tak minimalne 20kg sundat.

Oblekat se jako hastros, abych zakryla obezitu, je kazdopadne docela originalni spusob uniku pred realitou. 

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 16:12
Reakce na barbucha:

MP Marge 

Fakt nechutnej zjev. Přesně ten typ nehezký ropuchy, která to chce uhrát aspoň na tu zajímavost.

​Ano, bohuzel. To umeni ji moc neverim. Je mozne, ze ze me mluvi profesionalni deformace, ale me vzdycky napadne narcisticka porucha osobnosti. Nastesti za "umeni" lze dnes schovat v podstate cokoli. 

Ja jsem normalne, jak asi vis, pomerne utlocitna a vetsinou se nevyjadruju k fyzickemu vzhledu, protoze konecne Pambu nam dal kazdemu podle sveho uvazeni, Kelisova, ale kdyz nekdo dela umeni tim, ze se vyvaluje naha na verejnosti, tak holt musi s nejakou reakci pocitat. 

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 16:16
Reakce na Karja:

barbucha 

https://www.hatefree.cz/blo/rozhovory/3048-kaca-olivova

Treba tady vypada docela normalne, teda chci rict, neprijde mi jako ,,nehezka ropucha,, sama o sobe, kdyby tenhle svuj prirozeny vzhled upravila do normalni podoby, tak vypada naprosto prumerne. No vytvari si jinou stylizaci, nevim proc, asi nic jineho lepsiho nevymysli, asi neco podobneho jako ta mlada holka s bobrem co tu probehla.

​Mne se teda v obliceji fakt nelibi, ale za to ona nemuze, to uznavam. Napadlo me, jak by asi vypadala, kdyby se pricetne oblekla a upravila. Myslim, ze "prumerne" to vystihuje, coz ona asi nechce. 

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 16:19
Reakce na continuity:

Karja ja ti nevim... at si dela kdo chce co chce. Ale pani mi pripada vsechno jine, nez vyrovnana s vlastnim telem. Je mi jasne, ze pod umeni se vejde dnes uz temer cokoliv... 

​Mas pravdu, psychologicky to nesedi. Lide, kteri jsou OPRAVDU vyrovnani s vlastnim telem, vetsinou nemaji tendence takhle blbnout. 

No, prejme ji to, porad lepsi, nez kdyby se dala na drogy

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 16:21
Reakce na continuity:

Karja v obliceji je celkem normalni, prumerna holka, ale potrebovala by tak minimalne 20kg sundat.

Oblekat se jako hastros, abych zakryla obezitu, je kazdopadne docela originalni spusob uniku pred realitou. 

​mně to přijde jako originální způsob jak se vyrovnat s blbejma kecama cizích lidí, kterejm do toho nic neni 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 17:26

Potrefenáhusa způsob to jistě je, ale rozhodně není originální

MP Marge tjo já byla náchylná si o ní nemyslet nic, ale jak čtu ten článek... no radši nic, nebudu ti fušovat do řemesla