Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 18:23

No to já musim mít v telefonu/fotaku ztlušťovák

V zrcadle si dycky řikám, že to neni tak zlý, pak se vidim na fote, ty ruce, břicho a prdel a k tomu malá hlava

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 18:33

Lama_z_Lana Ja mám v telefóne násobič brady, sa vždy pekne zľaknem :D

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:00
Reakce na Sweet Potato:

Korsičanka Zde tě musím odkázat na diskuzi v jednom sousedním vlákně. S věkem to bohužel nesouvisí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:03

když se fotím v zrcadle, tak vypadám jako idiot kříženej s blbečkem, ale přední kamera... to je teda mazec. a už i vím, čím to je. všichni máme lehce asymetrický obličej, já teda ne jen lehce. ale tím "jedním směrem" jak se vidím v zrcadle, na to jsem zvyklá, to je můj normální xicht. ale jak se to fotkou otočí

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:07

viktorka_od splavu Asi nemáš nainstalovaný ten správný filtr .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:09

whiskas když tak v reálu opravdu vypadám, tak filtr ve foťáku mi nijak nepomůže

Online Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:19

viktorka_od splavu mně ta přední kamera strašně zvýrazňuje některý rysy, strašně zvětšije nos, vrásky, rejhy  a šedý vlasy, třetí brady, fakt je to jak pohled do vánoční ozdobičky

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:21

Potrefenáhusa Tak říkáte, že to není vopravdový? To co tam vidím? Uf, to je úleva

Online Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:23

Jennyfor ne, protože by myslim fakt lidi na ulici s hrůzou utíkali 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:28

Potrefenáhusa Trochu jsi mě uklidnila, můj foťák se totiž chová naprosto stejně . Můj předchozí telefon s horším foťákem byl mnohem přátelštější.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:31

Já teď s tatínkem komunikuju přes FaceTime. Nějak to zvládá na tabletu líp, než normální telefon. A když se tam teda oba připojíme, tak musím říct, že já vypadám mnohem hůř, než ten 92 letej táta. Úplně se vždycky leknu. Ten podbradek, velkej nos, vrásky, zelená barva, pytle pod očima. Strašný

A táta reda moc nekomunikuje, já jen zkontroluju, jak se cíti, jestli je ok a pak ten rozhovor vázne.

Ale teď jsem se naučila používat ty bláznivý filtry, co se tam dají nastavit, tak ze sebe dělám mimozemšťana, chodidlo, přidám si barevný vlasy nebo rovnou psa na hlavu a tatínek se hrozně baví, už se to taky naučil a taky dělá blbiny a tak se 10 minut smějeme takový blbosti a i když nevedeme "důležitý" řeči, vždycky mi to zvedne náladu. Takže chvála technologiím.

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:33
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:34

Jennyfor 

❤️

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:36

Jennyfor to je super:-) 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 20:42

Jennyfor ty hovory jsou těžký, zvlášť, když nejsou ty podněty zvenku, jak ani jeden nikam nechodíte, případně ty informace zvenku jsou jaký jsou, to jsou králičí uši skvělej způsob. 

Jinak s naší babičkou to začalo váznout, když začala špatně slyšet, ona to maskovala a předstírala, že slyší, tak nám to chvíli trvalo, než jsme ji odhalili

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:02

Potrefenáhusa Právě. Co taky furt říkat, já v posteli, on zavřenej. Ale tohle je fakt výborný. Jsme spolu, smějeme se, ví, že na něj nezapomínám. A nekterý ty filtry jsou fakt srandovní a ještě se mi to tam mění, ta nabídka, tak je to i překvapení.

A synek je s dědou ještě dál, pouštějí si ty aplikace, takže třeba chytají oba do pusy padající hamburgry. Prostě super vychytávka, když slova nejsou potřeba

edit: Jj, taky začal špatně slyšet, tak si myslím, že proto nechce používat ten mobil.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:04

Jennyfor to je hezky.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:07

Jennyfor To je tak hezky!

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:08

Všímam si, ako sa mení moja maminka. Dennodenne viackrát telefonujeme. Vitálna veselá žena, ktorá všetko zvládala ľavou zadnou a ešte aj nám pomohla, sa mení na smutnú starú pani. Bolí ma, že jej neviem pomôcť, v malom byte žije sama, volám ju k nám do rodinného domu s veľkou záhradou, mala by u nás aj vlastnú izbu, odmieta, akýkoľvek pokus rozveseliť ju stroskotáva. Upadá.

Bojím sa o jej zdravie, ak bude väčšinu dňa polihovať, stratí zbytky svalstva.

A táto epidémia tak skoro neskončí. 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:08

Jennyfor Jo a vlastne, jak to vypada, kdy tak by tatinek mohl byt doma?