Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:11

milacka co nějaké zvíře, nechtěla by?

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:25

milacka A proč k vám nechce?

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:25

Karja Tak já jdu v pondělí na test do Vinohradský, na ten drive-thru odběr, vezme mě autem kamarád. Prej se mě nebojí, že ho nakazím

Chtěla jsem si jít počkat do tý UVN, ale zase se mi po jednom dnu, kdy už to vypadalo, že se z toho hrabu, udělalo blbě a teď jsem zas dva dny ležela jak placka. Únava, teplota, bolesti svalů, závratě, kašel furt. Jestli to není covid, tak je to pěkně hnusná chřipka. Tak se mi tam nechtělo jít do tý zimy, co byla v tejdnu, jít čekat.

Dneska teda už mám fakt pocit, že lepší, už mi začíná vadit ten binec, co jsem si tu kolem sebe sama nadělala za ty tři neděle v posteli. Doteď mi to bylo nějak jedno, ale teď už mě to přinutilo vylízt a konat

Takže jestli testy budou ok, tak bych to mohla v úterý vědět a ve středu by šel táta domů.

Jestli nebudou, tak by tam ještě chvilku musel vydržet, než se zneinfekčním.

Ale věřím, že to byla jen kombinace oslabení po operaci, nastydnutí, viróza a tak.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:27

Jennyfor Tak to je kamarad fakt super;-). No jasne, ma to logiku, nelze vsechno svadet na covid, ty jsi toho ted mela hrozne moc! Tak drzim palce;-)

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:29

Jennyfor držím palce!

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:31

milacka Je to těžké, bůh ví, jaké budeme my v jejím věku. Vím už podle sebe, že bych taky nechtěla žít u dětí a překážet jim, a to jsem ještě pohyblivá a optimistická. A jak rádi k nim jedeme, tak rádi se od nich vracíme domů, do svého pohodlí a klidu.

Online milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:34

viktorka_od splavu psíka odmieta, vlastne teraz všetko, zmenila sa.Samota nikomu neprospieva, dupľom starým ľuďom. Magráta sama neviem, asi je na svoj byt a svoje pohodlie naviazaná, má 82 rokov. Údajne nechce nikoho obťažovať. Zajtra má narodeniny, možno ju presvedčím, aby prišla k nám aspoň na minioslavu, priveziem ju a skúsim sa s ňou ešte raz o všetkom porozprávať. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:35

milacka pes je hodně náročný, ale co něco drobnějšího, třeba ptáčka? prostě nějakou živou radost, aby nebyla tak sama

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:36

milacka Mamka má narozeniny jako jáProto jsme sestry

Online milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:37

Korsičanka ja ti rozumiem, ale toto je iná situácia, neviem, ako dlho by bola ešte izolovaná, prešli tri týždne a cítim, že je úplne iná, apatická, sklesnutá

Online milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:38

Korsičanka niečo nás jednoducho spája

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:38

milacka Doléhá to na nás všechny, kor na staré lidi, kteří žijí sami Moc ji pozdravuj!!!

Online milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:39

viktorka_od splavu ona je teraz také vtáčatko v klietke, ja musím niečo vymyslieť, nechcem ju stratiť.

Online milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:41

Korsičanka určite budem a zajtra si pripijem aj na Tvoje zdravie

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:42

milacka to je mi moc líto:-( 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:43

milacka Díky! A já na zlepšení maminčiny nálady a na zdraví!

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:45

milacka Co ji nalakat, ze je to jen na mesic dva, ze bude u vas v dome se zahradou vic na vzduchu? Nebo na ni usit nejakou boudu, ze naopak ty potrebujes s necim pomoct? Nevim jak je aktivni, ale treba kocka nemuze byt doma sama, delas neco na zahradce, deti neco potrebuji, neslo by neco takoveho? Drzim ti moc palce, a souhlasim pro ty starsi to musi byt desne, jsem na jednu stranu rada, ze to moje babicka uz nezazila.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:45

milacka To zní tak smutně. Musí být hrozné vědět, že se snažíš a maminka vlastně pomoc odmítá. Držím palce, aby přijala pozvání na oslavu a přišla na jiné myšlenky a pocítila, jak moc ji máte rádi a pochopila, že určitě nikoho neobtěžuje

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:48

Karja my k babičce teď chodíme tak, že stojíme před panelakem, ona je v okně nebo na balkoně, a povídáme si... ještě že bydlí v 1.patře:-)

Ona je hrozně společenská a ty návštěvy dětí, vnoučat, pravnoučat jí hrozně chybí... už plánuje, že až to skončí, koupí se na chatu sud a opijeme se

Online milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 21:50

Karja zajtra so o to pokúsim, skúsim zabojovať ako sa len dá. 

whiskas je to smutné, ďakujem za podporu. Snáď to zajtra zmením a budeme pekne spolu.