Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 07:08

Renusatko s končícími smlouvami a pracakem je praxe před lety. To už se pár let nesmí, bylo to zakazano.

Ale fakt to tak někteří ředitele dělali.

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 08:20

tenzie pokud jde dítko do školy za tři roky, nelamala bych si s tím dnes hlavu. Ty silné ročníky jsou teď, za tři roky to bude zas jinak. 

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 10:04

tenzie mestska cast ma povinnost sehnat misto v obvodu, ale muze se stat, ze to volne misto bude daleko od bydliste. Myslim, ze tohle se stalo v ZS Cermaka, kde je bilingvini trida i pro nebilingv.deti, takze je tam velky zajem. 

Kamaradka chtela dostat kluka do nespadove skoly, takze do spadove ani nesla k zapisu. Do nespadove se kluk nedostal, spadova uz mela plno, resila to odkladem. 

Navic se vi, ze z okolnich mest sem rodice prehlasuji sebe a deti, protoze P6 ma kvalitni skoly, tim ten pocet deti opet roste. Jenze se to spatne prokazuje :(.

Na tom namesti je jedna budova, ale 2 skoly - ZS Svoboda (uci programem Zacit spolu) a ZS E.Destinnove, klasicka vyuka, zamereni na jazyky. 

Jestli dite potrebujes do skoly nutne dostat, tak dej jednu prihlasku do nejake vetsi skolky, tam ta sance je vetsi. Nekdy se uvolni mista i behem podzimu, chce to pak obvolat skolky. 

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 10:26

Můj syn má ve škole trochu potíže, taky jsem uvažovala, jestli by nějaká alternativnější verze nebyla vhodnější. Ale zatím to asi nechám, jak je. Má skvělou učitelku, škola je to malá, skoro vesnická, psycholožka v poradně mi ji pochválila. A doporučila mu pravidelný režim a rituály, těžko říct, jestli by mu vlastně nějaký volnější přístup vyhovoval...pro něj by byla asi nejlepší domácí výuka, v kolektivu se špatně soustředí, ale tak to podstupovat nehodlám

Jinak scio v Olomouci necelých šest tisíc měsíčně.

Offline tina
Avatar
5870 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 14:38

Dneska jsem potkala "zjevení" 50+ v tomto

Offline tina
Avatar
5870 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 14:40

Nějak nechápu, co tu paní k tomu vedlo....

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 31. ledna 2020 19:53

Dneska jsem zjistila, že svoji třeskutou pravdomluvnost získal můj manžel po mamince. On je vážně Co na srdci, to na jazyku, bez příkras. Tchyně nám volala, že bychom mohli přijít na neděli na oběd a manžel jí připomněl, že teď nejím lepek. Ona na to, co to přesně znamená, on jí řekl "žádné těstoviny a mouka" a ona, hmm, tak to nevím. Tak my že přijdeme raději na kafe, ať si nedělá starosti, a ona na to, že super, že má v plánu péct štrúdl, takže se na ně kdyžtak budu koukat

Jako jsem si skoro jistá, že do neděle určitě vymyslí něco dobrého i pro mně, ale tyhle okamžité reakce jsou roztomilé...

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 31. ledna 2020 20:17

Tak jsem měla radost, že podlaha v patře je až na jeden pokoj hotová, nalepené lišty, hotové zábradlí atd...tak dnes jsme zacali rozkopávat spodní koupelnu se záchodemjednoho dne mě z toho baráku mrskne! Všechny věci z posledního pokoje jsou roztahané po dalších pokojích, ale spodek je prý urgentní víc

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 31. ledna 2020 22:59

rasaNori a vy jste  predtim nevedeli, ze budete rozkopavat koupelnu?

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 01. února 2020 05:50

Candance ale to vis ze vedeli, ale casova jednotka jednou se to bude muset predelat je dost neurcita vec:D zachod je dole rozkopany uz dobre pul roku, strop odvrtany atd. No a my jedem ted na tyden pryc a prijel tchan a ptal se co je tady nutne udelat a muz na neho tak sundejte kachle

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 01. února 2020 07:27

rasaNori Já te lituju, žít v neustálým stavebním bordelu se dvěma malejma detma musi bejt hrozny, ten prach z toho je strasnej. 

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 02. února 2020 14:56

Potrefenáhusa dik ale neni to takova katastrofa, kupodivu to nejhorsi se tady deje kdyz holky nejsou doma a nejak to davame do kupy:) 

Online Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 04. února 2020 10:24

Přiznám se, že úplně nesnáším, když vstoupím do uzavřených prostor a ucitim takový ten acetonovy (nebo jak to popsat) puch z necich úst. Neni to klasicky smrad zanedbané ústní dutiny nebo kombinace kafe a cigarety, ale takové vydýcháno s příměsí něčeho chemického. Fuj. 

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:18
Reakce na Pinot Noir:

Pro mě "projekty" a "spolupráce v týmu" byly ve škole vždycky noční můra. Obvykle to skončilo tak, že se zbytek na to s prominutím vysral, já udělala všechno, a pak, aby to jako byla práce týmu, tak se do prezentace zapojil i ten největší matla... Nenáviděla jsem to. 

​Ja nemela rada jakoukoliv spolupraci v tymu, protoze jsem mela pocit, ze si vsechno musim udelat sama, protoze to udelam lip. Trpela jsem tim od zs az po vs. Nocni murou by pro me byla treba prace v nejaky reklamce, kde bych musela bejt soucasti tymu, kde kazdej prispeje svoji troskou. A ty ostatni trosky by urcite nebyly podle myho gusta. :D No... asi jsme se dostali k jadru pudla, proc jsem behem jednoho roku odrovnala asi ctyri kameramany :D :D :D

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:30

Krehutka takhle jsou bohuzel nekdy citit diabetici a oni za to nemuzou :(

Online Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:36

razorblade já takhle cítím i lidi, kteří jsou podle testů naprosto v pořádku - a hlavně jsou tak cítit jenom občas. Buďto to pojmenovávám úplně špatně a acetonový dech cukrovkáře je cítit úplně jinak (nemám žádného v okolí, abych mohla srovnat) nebo by ze mě byl dobrý asistenční pes (takový ten jak dokáže vycítit změnu krevního cukru nebo rakovinu).

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:37

Breh nespravnej, ale uz ted se mi tady libi, natoz v lete.

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:39

Krehutka 

Mne nekdy divne smrdi z pusy, kdyz nepiju a malo jim

Offline coralline
Avatar
2157 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:47

Mutziputzi Koukám, že tě mám v sousedství Před pár lety byl zamrzlej a brusilo se tam.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:50

coralline Takze kde tady koupim sushi??