Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 08:55

Jak to tu tak ctu, miluska aka zena je laska by z vas mela radost, kdyz i na narizeni hodin volate opravare

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 11:14

ice

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 11:18

Ja som mala doma opravára iba na pokazený touchpad na notebooku. A ešte bol zadarmo :) 

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 13:49

Máme asi chytrou pračku, na špatně zavřené dvířka reaguje a pípne na mě.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 17:23

Catherinne No ale keď ma niekto práčku 10 rokov tak tá asi nepípa. Sa to tak rýchlo mení, že sa čudujem, že práčka ktorú sme mali tak pred 8 rokmi vôbec prala, pretože v porovnaní s tou čo máme teraz bola strašne hlúpa. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 18:41

ice  miluska by doufam naridila tehdejsimu panu tvorstva at se mi okamzite omluvi!

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 22. listopadu 2019 11:15

Catherinne Moje pračka je taky blbá a taky nepípá. Ale zrovna tuhle "závadu" jsem si už několikrát opravila sama. Otevřít a znova zavřít dvířka mě napadne jako první, když nepere.

Zato nedávno jsem se regulérně vyděsila, mačkám Start a nic... znovuzavření dvířek nepomohlo. Už jsem se fakt psychicky připravovala, že budu kupovat novou (není nejmaldší) a pak mi došlo, že jsem nevybrala žádnej program Jako trvalo mi to docela dlouho, naštěstí jsem nestihla nikomu volat, byla bych za debila taky.

Offline Garfie
Avatar
23921 příspěvků moje polička 22. listopadu 2019 12:17

coralline  taky dobrý!!

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 24. listopadu 2019 22:22

Tak moja sestra po jednej silvestrovskej noci u spolužiačky zúrila, že sa im pokazil vysávač a tak rozsypané arašidy musela zametať. 

Keď mala všetko ako tak hotové, zistila, že by bolo fajn ho zapojiť do siete

Offline Liesel
Avatar
1438 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 08:54

Asi po měsíci co jsme se nastěhovali do domu (cca uz je to asi 18 let) nám přestalo svítit venkovní světlo u dveří. Elektrikář přijel, zkontroloval vypínače, rozvadeč, rozebral krabičky ve zdi a nakonec zjistil, že je prasklá žárovka

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 13:40

Liesel to mi připomnělo moji anabázi se světlem v koupelně v novým bytě. Začala v něm blikat žárovka, až jednoho dne zhasla úplně. Já prcek jsem se asi půl hodiny snažila na schůdcích skoro na špičkach sundat kryt. Zkoušela jsem šroubovat, tahat, hledala jsem čudlík nebo páčku, nic nefungovalo. Zkoušeli to pak ještě 2 další lidi. Nic. Naštěstí bylo v koupelně ještě druhý světlo nad umyvadlem, sice malý, ale aspoň jsem se nesprchovala potmě. Pak jsem tam vylezla znova, nasraná, že to prostě půjde dolů, i kdybych to měla servat. A prvním chvatem byl kryt dole (Fígl byl v tom, že se muselo zatáhnout na správným místě, teď už to poznám.) Tak vítězně vyšroubuju žárovku, prohlížím ji, připadá mi v pořádku. Zašroubovala jsem ji do lampičky, normálně svítila. Zašroubovala jsem ji zpátky do koupelny, svítila. Ta mrcha byla byla jenom uvolněná. Akorát netuším, jak to pod krytem udělala...

Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 15:40

To jsou příběhy ale hádejte, kdo tady nedávno 3x vypral v pračce, která tančila po čtverci 2x2 m, pak na ní seděl a pak si řekl, jestli tam přece jenom teda nejsou ty přepravní šrouby? ještě že se pračce nic nestalo, a teď už je jako beránek.

Jako lepší, kdyby bez jejich vyndání prostě vůbec neprala. Tzv. trottelfest výrobek.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 15:53

Ohledně tý elektřiny - když jsem pracovala na havárce, tak 30 % výjezdů elektrikářů spočívalo v tom, že nahodili jistič. Přitom to, jestli volající nahodil hlavní jistič, byla první věc, na kterou jsme se ptali :-). 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 16:01

Zina Ja som raz vyhodila poistky v byte a hlavné poistky boli na chodbe, vedela som to, suseda ma to učila. Len namiesto nahodenia našich som vyhodila poistky od výťahu a zostal tam zrovna domovník. Mala som asi 13 a tak som sa bála, že som zaliezla do bytu a nikomu o tom nikdy nepovedala. Keby sa to dozvedeli naši...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 16:03

paktofonika no a tyhle nahazovací pojistky jsou pohoda, ale já pamatuju jako malá ty porcelánový válečky a to bych asi nedala

Offline Aleanor
Avatar
53 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 16:03

Zina To zní jak z IT Crowd :D

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 16:05

Potrefenáhusa Tie som si musela vygooglit pretože ich nepoznám. Tie sa nejako stláčali? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 16:10

paktofonika já ti nevim, ale měli jsme náhradní doma v pytlíku a ty vypálený se nějak musely vyměnit

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 16:15

Potrefenáhusa Aha. Ja som minule kamarátku učila, ako vymeniť poistky v aute a že doma jej chlap neveril :D jednoduchá vec toto oproti taky porcelánovým. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 16:33

Potrefenáhusa Ty jsme měli v jednom starým domě, ve kterým jsem bydlela, a prostěs to vyšroubovala a zašroubovala novou.  Ale hodně lidí v bytech neví, že má i nějaký jističe na chodbě. To docela chápu, co jsem ale nechápala, že se tam nešli podívat, když jsme jim o tom řekli.
Možná je to tím, že některý lidi mají před vším, co nějak souvisí s elektřinou, takovou posvátnou úctu.