Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 24. března 2019 11:20

tak já jsem včera dopoledne dělala něco na zahradě a odpoledne ušla 13 km a večer mě bolelo i ležet... obávám se že v osmdesáti už tu dávno nebudu.

​A to ja zase hej, vyplním gauč, nepohnem sa odtiaľ a budem komandovať všetkých naokolo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. března 2019 11:21

Jiná Realita To se ke mě prosim tebe případně teleportuj a hoď na mě deku, kdybych měla tendence řádit s mladejma po posilovnách

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 24. března 2019 12:05

Mutziputzi 

...proč.?

Třeba je to prostě baví, mají pak ze sebe dobrý pocit. A třeba jsou také zvyklé se hýbat celý život, a nebo se k tomu dostaly jinak a chytlo je to.

Nemyslím si, že by ve svém věku se nechaly od svých dětí, vnoučat násilím spoutat, dovláčet do fitka a nutit ke cvičení, a to ještě tak, že jsou na nich vidět výsledky...

Nebo, že by to dělaly kvůli nějakýmu dědouškovi.? A i kdyby.

Podle mě je super, že kašlou na svůj věk a dělají to, co je nějak uspokojuje. Podle mě

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. března 2019 13:22

Miru Ja to nikomu neberu, ale osobne se do toho zcela jiste nepohrnu

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 24. března 2019 13:34

Mutziputzi 

...jasný

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. března 2019 14:02

Mutziputzi v sedmsedáti, lepší? chuchuchu 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. března 2019 14:09
Reakce na Jiná Realita:

Mutziputzi v sedmsedáti, lepší? chuchuchu 

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 24. března 2019 15:39
Reakce na Mutziputzi:

Jiná Realita ale jo no, ve mě nějak nevyvolá obdiv, ale lítost, měla by luštit křížovky a štrykovat

Tak 60 nám sice ještě není, ale věk báby+dědka už teda máme a zrovna jsme přišli z fitka. Křížovky ani jehlice doma nevedeme, abych vyrazila do obchodu  

Online Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 24. března 2019 18:01
Reakce na Mutziputzi:

Jiná Realita ale jo no, ve mě nějak nevyvolá obdiv, ale lítost, měla by luštit křížovky a štrykovat

​Haha, uvědomuješ si, že to si zrovna říká nějaká šestnáctka o tobě? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. března 2019 18:03
Reakce na Garfie:

​Haha, uvědomuješ si, že to si zrovna říká nějaká šestnáctka o tobě? 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. března 2019 21:41
Reakce na Miru:

Mutziputzi 

...proč.?

Třeba je to prostě baví, mají pak ze sebe dobrý pocit. A třeba jsou také zvyklé se hýbat celý život, a nebo se k tomu dostaly jinak a chytlo je to.

Nemyslím si, že by ve svém věku se nechaly od svých dětí, vnoučat násilím spoutat, dovláčet do fitka a nutit ke cvičení, a to ještě tak, že jsou na nich vidět výsledky...

Nebo, že by to dělaly kvůli nějakýmu dědouškovi.? A i kdyby.

Podle mě je super, že kašlou na svůj věk a dělají to, co je nějak uspokojuje. Podle mě

​Ano 

Jestli se takového věku dožiju, chtěla bych být stále schopna pohybu většího, než abych si došla z postele na záchod.  Fitko sice není moje hobby, ale dlouhé procházky a jógu bych ráda zvládala i ve vyšším věku.

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 25. března 2019 05:41

Dalia 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. března 2019 06:21

Garfie No jasně, myslim, že jsem tady i psala, že si vzpomínám, jak jsem si říkala, když mámě bylo kolem 35, že si zbytečně kupuje hadry, že už je to jedno

Offline stes
Avatar
7345 příspěvků moje polička 25. března 2019 07:58
Reakce na Jiná Realita:

Mutziputzi v sedmsedáti, lepší? chuchuchu 

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 25. března 2019 11:59
Reakce na Mutziputzi:

Garfie No jasně, myslim, že jsem tady i psala, že si vzpomínám, jak jsem si říkala, když mámě bylo kolem 35, že si zbytečně kupuje hadry, že už je to jedno

​jojo, všude stejné. Jen v mých 35 dcera ještě byla malá, přišlo to později. Kritika všeho komplet  no pubertu jsme obě přežily a dneska si běžně půjčujeme mnohé oblečení, takže moje nákupy za zbytečné již nepovažuje  Výhodou jsou synové, těm je naprosto šumák co matka na sobě má

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 25. března 2019 12:37
Reakce na Lamicka:

Jiná Realita ja potkavala pri behani tak osmdesatileteho dedu. Pak me jednou predbehl... 

​mě běžně na závodech předbíhá můj bývalý tchán :-) (teď mu může být tak 75)

Online Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 25. března 2019 13:07

Magráta Lamicka Nepřejte si vyprávět, jak jsme minulý týden s kamarádkou dobíhaly na autobus z hospody... Trochu nás omlouvá alkohol a podpatky, ale stejně to bylo komické číslo (a ujel).

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. března 2019 14:08

sedím v čekárně v autoservisu, pořád tu vrčí tv, a teď najednou hledím, umřel daniel nekonečný 

ne že bych ho někdy sledovala nebo to byl můj typ zábavy, ale nějakou představu jsem měla a přiznávám, že mě to nějak pro mě překvapivě šokovalo. měl svůj styl.

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 26. března 2019 14:12

Jiná Realita Zrovna jsem viděla koláž od TMBK.

Daniel Konečný.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. března 2019 14:23

Sweet Potato tak ten byl teda rychlej