Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Samantha
Avatar
1753 příspěvků moje polička 15. března 2019 12:56

Gatita No, kdo chce kam... Myslím, že netřeba kamarádku litovat, je dospělá a svéprávná. A co víš, třeba jí to nakonec vyhovuje.

Líto ti může být spíš určité ztráty kamarádství, ale když píšeš, že se i tak trochu změnila - měly byste si nakonec co povídat?

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 15. března 2019 12:58

Gatita A nemůžeš jí navrhnout vysloveně nějakou dámskou jízdu? Nebo nějakou akci s dětma, kam byste vyjely vy dvě? Já vím, že když neřídí, že je to těžký, ale třeba něco, kam by ji mohl odvést, třeba na víkend na chatu....Já takovou kamarádku taky mám, psala bych to přes kopírák :-/ ale ten její byl aspoň ochotný ji u nás občas vyklopit a pak vyzvednout...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:03

Samantha no, s tim tak úplně nesouhlasim, někdy se člověk nechá oplést manipulátorem, ani neví jak, kor když je na něm závislej, a z toho teda nejsou úplně snadný cesty ven

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:04

Gatita Potrefenáhusa Mám kamarádku s podobným mužem, není to až takový buran, ale ta snaha ji organizovat tam je, boty by jí určitě taky vybral, kdyby se nechala. Je vtipné pozorovat, jak on se jí snaží něco vnutit, ale ona jen zvedne obočí, nic neřekne a udělá po svým. Jsou spolu skoro dvacet let a mají tři děti, evidentně jim to tak vyhovuje. Díky její flegmatické, ale současně pevné povaze ho drží na uzdě, věřím, že kdyby si našel někoho povolnějšího, dopadne to tak, jak to popisujete. Takže on tyhle náznaky má, ale díky jejímu vlivu je to snesitelné, občas vtipné. Jinak si moji kamarádi/kamarádky našli výborné partnery, se všemi si rozumím a mám je ráda. 

Offline Samantha
Avatar
1753 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:07

Potrefenáhusa 

Chápu, že to tak může být. Ale nechápu, že kdyby to někomu opravdu vadilo, tak že by pro změnu nic neudělal.

Proto píšu, že to oné kamarádce to možná tak i vyhovuje.

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:09

Potrefenáhusa Samantha mne to tiež príde, že ona možno moc na výber nemá, zjavne sa jej na každé stretnutie nanominuje a nenechá ju samú a pritom ona by možno aj chcela.(keď ani topánky sama nemôže kupovať) Najhoršie je, keď fakt stratí kvôli nemu všetky kontakty, lebo to fakt pôsobí akoby chcel mať nad ňou kontrolu a vychádza mu to. Gatita  Ja by som sa jej napriamo spýtala ako sa môžeme stretnúť samé bez mužov, kľudne pod zámienkou preberania "ženských" veci. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:10

Samantha vždyť to Potrefenáhusa jasně píše, že z toho nejsou vždycky snadné cesty ven... s čímž teda souhlasím, věřím, že někdy by člověk i chtěl, ale prostě to nejde, není to hned, jsou okolnosti, na které je nutno brát ohled, pokud člověk nechce nebo nemůže si dovolit jít přes mrtvoly...  

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:18

Garfie hele, já si říkám, co toho chlapa může na těch ženskejch hovorech bavit, že u toho musí sedět? Jestli je to fakt nějaká potřeba kontroly a dozoru? Protože pamatuju ty normální chlapy, že jim podobná akce s holkama případně ještě s dětma stačila jednou a příště už se dekovali sami 

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:18

Samantha Taky úplně nesouhlasím....ostatně zrovna ta moje známá, která mi ji připomněla, se teď rozvádí-po více než dvaceti letech a čtyřech dětech, k rozvodu došlo, když nastoupila zpět do práce. Ono to totiž není tak jednoduché, funguje tady princip vařené žáby. Chvilku trvá, než si uvědomíš, že je něco špatně, taky nemáš patřičný ostup, zvlášť když jsi doma a nemáš moc kontaktů s okolím, do toho snížené sebevědomí (které vůbec nemusí mít reálné podklady), popřípadě se kousneš kvůli dětem.... Jako vyhovovat jí to může, ale taky nemusí. 

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:21

Potrefenáhusa Jenomže to jsou normální chlapi  Já myslím, že tihle "trochu ujetí", když už nechci použít rovnou psychopati mají větší potřebu kontroly, i nad tím, co si ty jejich holky myslí nebo co....

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:23

Mrakoplas netroufam si delat analyzu jejich vztahu, do toho nevidim. Ona je hodne rodinny typ a treba ji to i vyhovuje, ze nemusi krom deti nic moc resit. Problem je v tom, ze se to nedozvim, protoze on tam furt oxiduje a je proste takovej divnej;)

Ja ji fakt asi zkusim pozvat nejak vymluvne, aby to bylo bez nej, jen teda moc nevim jak. Par pokusu uz probehlo.

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:26

Gatita jasné, len to na mňa tak pôsobilo, ako manipulátor ale možno mu úplne krvdim a len je natvrdly 

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:29

A tomu chlapovi jste nezkoušely říct, ať vypadne a nechá vás chvíli o samotě?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:33

dzizisketa no a to by asi musela ta jeho žena, ne? nebo jako neumim si moc představit, že přijdu na návštěvu a řeknu někomu, kdo je tam doma, jestli by laskavě nemohl vysmahnout. 

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:42

Potrefenáhusa 

Nepřijde mi nic divného požádat někoho o trochu soukromí při rozhovoru. Mně by nebylo příjemné probírat úplně všechno před někým, kdo mi není blízký, a pokud to nedojde jemu, tak si řeknu sama. Že jsem na návštěvě neznamená, že musím stejnoměrně interagovat se všema, co jsou tam doma, když to není večírek, ale pozve si tě k sobě kamarádka na pokec.

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:50

dzizisketa Já věřím, že bys problém neměla, ale takovýhle typ by stejně nevysmahnul, nejvejš na chvilku, akorát by měl plno dementních machokeců, manželce by to dal sežrat a ona by ho ještě omlouvala.

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 15. března 2019 13:57

Sweet Potato 

Třeba by to na některého z nich zabralo. A kdyby ne, šlo by říct "aha, ale já to před tebou probírat nemůžu, tak my jdem za roh do kavárny, čau"

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 15. března 2019 14:02

dzizisketa kdyz ono se to pokazde sebehne tak nejak blbe, ze opravdu neni vhodne posilat ho na hanbu. Prave jsem pozvala kamaradku na damskou jizdu do kina a pokud pujde i on, hodlam vybrat nejakou tezkou intelektualstinu, neco aspon trihodinoveho a toceneho rucni kamerou, aby to pantatu napriste odradilo;)

Offline Samantha
Avatar
1753 příspěvků moje polička 15. března 2019 14:03

Gatita Pozvi ji do sauny :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 15. března 2019 14:08

Samantha hehe, já jsem s touhle mojí, jak má toho příšernýho chlapa, v sauně byla. Ale my teda nemáme problém se vidět bez něj, spíš že ona pak plánuje různý společný výlety a návštěvy a pro mě je těžko snesitelnej tak nějak obecně.