Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:34

Potrefenáhusa to tak nemyslim, jenom se to nabízelo, že Naopak si myslim, že kdyby bylo víc lidí soudnejch, nebylo by to na škodu, nemyslim, že by nutně museli všichni umět řídit, v dnešní době tuplem.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:35

Mutziputzi No tak jistěže zrychlí jakékoli auto, když víc šlápneš na plyn. O kolik, je spíš otázkou výkonu motoru. Ale s manuálem je to prostě zábavnější.

​To já si radši vyřídim telefony

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:38

Mutziputzi V automatu se mi z těch našich Toyot kupodivu nejvíc líbilo jedno docela malé auto - Auris, ale zato s dvoulitrovým benzínem, takže to zrychlovalo opravdu slušně, bylo to takové hravé, do města moc dobrý. :)

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:40

Potrefenáhusa snad ne.  Je švýcarka, tak ta francouzská výslovnost je trochu jiná, akcent je na Ba, tak mi to ani jako Vasil nezní.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33832 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:44

nellielovett tak když švýcarka, tak OK, to nebude Vasil

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:46

Pavlena hele já jsem vděčná každýmu člověku, co zhodnotí, že prostě řídit neumí, nebaví ho, bojí se, že za volant nesedá a neohrožuje vystresovanej ostatní účastníky provozu. Takovýhle příspěvky, kde se dotyčný chválí a strašně ho překvapuje, že někdo má něco jinak než on, jsou na facku.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:48

ice Přesně, když vidím některé silniční výkony, říkám si, že mě vlastně od některých odlišuje jen soudnost a schopnost přiznat si, že toto mi fakt nejde. 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:52

Potrefenáhusa akorát teď už se toho nezbavím já, potom, co jsem si to asi 10x za sebou zopakovala.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:52

ice ja jsem treba taky hodne rada za neridice/neridicky, spis me trosku irituji ti/spise ty/ co si stezuji nebo tim nejak otravuji okoli, nedavno mi treba licila pribuzna ze vetsina jejich kamaradek potrebuje na nakup s sebou manzela a ze si nezavisle na sobe -kamaradka i manzel - na to usporadani stezuji. jeho to otravuje a ona je nastvana ze ji honi aby si pospisila. v generaci sve matky to povazuju za rel. bezne, u me a mladsi ponekud zvlastni. jako kazdy at si to zaridi dle sveho, jen proc potom skuhrat

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 29. května 2018 14:56

Pro mě znamená auto volnost. Pořídila jsem si vlastní v době, kdy jsem ho ještě ani nepotřebovala k takovým těm seriózním účelům, jako je převážení dětí, dojíždění do práce apod. Jen jsem s ním jezdila na výlety, většinou jen my dvě, já a psice, a učila jsem se řídit. A bylo to krásné, s psím čumákem za krkem, bez auta bychom nikdy nepoznaly tolik turistických tras a zajímavých míst. :)

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 29. května 2018 15:11

Já jsem teď zjistila, že podélně vpravo zaparkuju v pohodě, páč to dělám každý den před práci. Ale když mám zaparkovat doleva A nejhorší je, když devětkrát zaparkuju absolutně v pohodě a po desáté tam to auto dostávám asi 5 minut. Jak naschvál, vždycky u toho někdo musí být. Onehda už jsem potupně zašla za pánem, co přišel k autu přede mnou a čekal, až zaparkuju, ať odjede, že se toho, že zaparkuju já asi nedočká. Ostuda.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 29. května 2018 15:26

brrr jj, u nasi pediatry se taky parkuje vlevo podel, taktez mi to cinni jiste potize:D A ackoliv ma superb ten bazmek na autoparking, tak nepouzivam. Stve me ze to toci kola na miste, takze kurvi gumy. Ted jsem mela pucenou 2.0 octavu, diesel, stejnej vykon jako superb, najeto asi 4000 km, takze funglovka, oproti nasemu korabu je tak o 1/3 lehci. No zajezdila jsem si jedna radost. Skvele se s tim predjizdelo. Taky jsem na tom za tyden natocila 3 tis :) pro neridici, taky mi vic jak 2 roky po ridicaku trvalo nez jsem se vyjezdila do stavu kde jsem ted, kdy ridim dennodenne. Presto jsem celkem nedavno usla za volantem a orvala auto o svodidla. Cena za opravu by vydala na slusnou ojetinu...holt se stane...taky to mohl byt ten kamion v protismeru:D 

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 29. května 2018 15:44

ice Přesně tak. Kvůli tomuh neřídím, byla bych nebezpečná sobě i okolí a vím to o sobě prostě...Kamarádka je stejný typ jako já a řidičák udělala asi až napočtvrté. Sice řídí naprosto výjimečně, ale jednou jsem měla tu čest a byla jsem zelená hrůzou ještě týden potom...

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 29. května 2018 15:45

ice Přesně tak. Kvůli tomu neřídím, hrozně se bojím a byla bych nebezpečná sobě i okolí...Kamarádka je stejný typ jako já a řidičák udělala asi až napočtvrté. Sice řídí naprosto výjimečně, ale jednou jsem měla tu čest a byla jsem zelená hrůzou ještě týden potom...

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 29. května 2018 15:49

tak ono dost záleží na živnotním stylu, ale obecně je to určitě užitečná dovednost...  

Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 29. května 2018 16:52

moninika Ty jo, hned je mi nejak lip, jsem te povazovala za takovou super zenu, co nalozi ty rozjiveny decka a prejede pul Evropy a ani nemrkne. Hned se citim lip, ze to taky nejak zvladnu. Taky na sobe budu muset zapracovat, ridim, ale velky mesta a dalnice fakt nerada a vymyslim x veci, abych se tomu vyhla, pritom maly auto do mesta I vetsi rychlejsi mimo mesto mame, sice bez senzoru a automatu, ale jsou to v pohode auta, takze vinu na vozovy park prehazovat nemuzu. A pritom ridim prej dobre. S detma nebo pro hledani prace je to klicova vec! Tak si uzivej tu nezavislost! Zavidim ti!

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:10

Mně coby obyvatelce širšího centra Brna připadá teda vysoce praktický auto nevlastnit. K práci ho nepotřebuju, všude kam potřebuju si dojdu pěšky nebo mě tam doveze šalina, děcka co bych musela vozit do školy nemám (ale třeba moje mamka stejně jako já taky vůbec nemá řidičák a přežila). Už jsem mockrát přemýšlela o tom si ten řidičák udělat jen tak abych měla splněno, ale co pak s ním, když auto fakt vůbec nepotřebuju... To už mi přijde logičtější se do toho pustit když ta potřeba nastane (pokud někdy), abych teď neválela x let papíry v šuplíku a pak stejně mazala na kondiční jízdy, až na to přijde. Jako udivovat se nad tím, jak někdo může proboha neřídit!!!, to mně přijde vysoce humorný. :)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:35

Karoleena No v Brne mi bolo auto treba iba keď som išla do Ikei, rozumej plne auto somarín  Tu v menšom meste kde je to s MHD bieda a hlavne cez víkend a vo večerných hodinách by som to bez auta nedala. Keď som bývala v Krakowe tak tam auto za trest furt každý deň korek a keď sme išli v piatok z mesta tak aspoň tak o 12 aby sme do 16 stihli minút cedulku Kraków. W Prahe neviem tam som nejazdila ale pobavila ma kamarátka ktorá si sťažovala že ju priateľ nechce voziť na ôsmu do prace (z Vinohradov na druhú stranu mesta) 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 29. května 2018 17:56

paktofonika Ikea :D No jasne, ono staci bydlet i jen mimo centrum nebo v MHDckem hur obsluzovane casti a hned je to o necem jinym, vsak proto se taky zdraham prijmout pritelovu nabidku odstehovani se do jeho baraku co je kousek za Brnem, tam uz by si clovek bez auta ani normalne nenakoupil, bus tam jezdi 2x do hodiny kdyz moc a v miste je jen pidi vecerka s tim nejzakladnejsim sortimentem. No pro mestskou holku jako ja co je zvykla ze vsude dojde pesky asi ne moc dobra volba. Zatim teda. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. května 2018 18:19

Karoleena takze kdybys mela ridicak, mohla bys bydlet s pritelem, jenze ridicak na nic nepotrebujes