Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:23

Tulipe Máme ten stejný systém.

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:31

Náš systém je už 4 roky starý, v tom možná bude ten problém. Ale těžko říct, tyhlety auta (Toyoty) fasujeme ve firmě, takže jsme vyzkoušeli víc modelů, a i některé další softwarové prvky jsou v nich řešeny dost nešikovně obecně, se mi zdá. No ale služebáku s povolením jezdit kamkoli na zuby nehleď, že... :)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:40

Sme v priznaní takze sa priznám že som nikdy nešoférovala auto s automatom, senzormi, kamerami, autopilotom a ďalšími vychytavkami. Celkom sa na ten upgrade teším aj keď šoférovať viem dobre a parkovanie je pohodička 

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:45

paktofonika Automat-neautomat, to je podle mě fuk, každé má svoje výhody i nevýhody, střídám je (v každém autě máme jedno) bez problémů. Parkovací senzory a kamery dobrý, zvlášť u většího auta - díky nim zaparkuju s velkým autem snadněji než s malým.

Nejdůležitější je pořádný motor a dobrý stereo!

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:45

paktofonika treba ten automat je super kdyz hodne popojizdis po meste,cukani v zacpach atak, je to hrozne pohodlny bez ohledu na to jak dobre ridis. a kdyz ne automat tak snad uz skoro standard je asistent rozjezdu do kopce, bez toho bych na tech nasich krpalech natosup odrovnala spojku. a kdyz se pokazil senzor vzadu tak jsem parkrat malem sejmula nekoho na parkovisti u obchodaku:-) na parkovani jako takovy je nepotrebuju

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:57

viktorka_od splavu Mám teraz staršie auto, kupovala som ojazdené takže mám tak okná v elektrike a klímu :D Automat rozjazdu do kopca nemám a to bola jediná vec s ktorou som mala v autoškole problém. Si pamätám ako som sa nevedela rozbehnúť na Záhradníkovej ulici v Brne no a inštruktor bol zo mňa na prášky, autá ma obiehali, inštruktor kričal ja som pomaly plakala. Potom som sa kdesi v Medlánkach rozbiehala do prudkého kopca z trojky a taký smrad a hluk si ešte nevidela. No a teraz pohodička viem sa rozbehnúť s ručnou aj bez. 

Pri parkovaní pri obchodoch si dávam pozor, inštruktor mi vravel ako jeden jeho kolega takto zrazil deivčatko ktoré čupelo na voľnom parkovacom mieste. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:58

Stará Stanová Kůže To mi řekni, kde má manuál výhody?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2018 10:59

viktorka_od splavu A popojizdeni s manuálom mi nevadí, beriem to ako súčasť šoférovania a neprekáža mi to. 

Online dzizisketa
Avatar
7447 příspěvků moje polička 29. května 2018 11:01

Mutziputzi 

Vidělas někdy Kobru 11?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 11:03

dzizisketa Samozřejmě!...že ne! Tam by mi vysvětlili proč je lepší nemít volnou ruku jo?

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 29. května 2018 11:07

Mutziputzi Si podřadíš a vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!! A vůbec, je to takové kreativnější....

(teda jela jsem v jakýmsi lepším Mercedesu a tam to pěkně zrychlilo i s automatem přepnutým na sportovní režim (nebojakseto v Mercedesech jmenuje), ale tomu našemu automatizovanému japončíkovi k takovému pocitu nepomohou ani jeho dva motory, i když... možná je chyba právě v tom, že to je koncipované jako hybridní rodinné auto a mě baví spíš ty sportovnější modely... :)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 11:09

Stará Stanová Kůže To já mam ten jakýsi lepší, u mě bys mohla podřazovat jak chceš a já jenom ťuknu na pedál...ano, spotřeba 12+ 

Online dzizisketa
Avatar
7447 příspěvků moje polička 29. května 2018 11:09

Mutziputzi 

Že váháš! Honit půl hodiny s meďourem zloducha v patnáct let starém fiatu, přičemž přeskočíš jedoucí vlak, pogumuješ půl města, způsobíš hromadnou nehodu na dálnici, při níž unikne náklad piva z převráceného kamionu, a pak ti stejně padouch umře, protože sjede do řeky... to prostě s automatem nedáš!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 11:10

dzizisketa to potom jo! :-D

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 29. května 2018 11:12

Mutziputzi a co máš, ať mám inspiraci? Já sním o tom starým Porsche, jak měl David Duchovny v Californication. Anebo trojkovým baworáku, ať už jsme aspoň trochu v realitě....

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 11:13
Online dzizisketa
Avatar
7447 příspěvků moje polička 29. května 2018 11:15

Já bych chtěla Millenium Falcon.

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 29. května 2018 11:16

Mutziputzi No to to moje velký auto asi primárně určený pro ženy rozvážející děti po kroužcích, vzadu kočárek, retrívra a týdenní nákup, má spotřebu jen kolem 6 litrů, i po Praze, díky tomu druhýmu elektromotoru. Aspoň nějaká útěcha....

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 29. května 2018 11:16

Se priznam, ze jsem to s tim strihanim tak trosku prehnala. Pozitivni je, ze vsechen nepouzitelnej chemlon je pryc...

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 29. května 2018 11:17

Mutziputzi Tak to se neshodneme, to vůbec není můj typ. Aspoň nemusím závidět. :)