Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Online Myrtila
Avatar
3063 příspěvků moje polička 24. července 2021 10:03

Kokoska No, cloveka spis napadne, co za tim asi bylo doopravdy. 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 24. července 2021 10:03

Kokoska Mozna to nekdo muze mit v kategorii nehygienicke a nevedecke. Lidi jsou ruzny. 

Offline Zuzuli
Avatar
2187 příspěvků moje polička 24. července 2021 10:23

Kokoska jako nekdo, kdo cekal na uspesne tehotenstvi skoro dva roky, to asi i celkem chapu. My teda nemeli problem s pocetim, ale s potraty, takze tohle jsem uplne neresila, bylo to vzdycky rychle. Ale kamaradka, ktere otehotnet trvalo skoro rok a pul, behali po vysetrenich, resili ovulaci a pak cileny sex, rikala, ze nechat si sex jen pro zabavu a dite si ten den poridit nejakou jinou cestou, nezavislou na jejich nalade, kondici a chuti, ji vubec neprijde jako blby napad. Ale taky to nakonec zvladli doma

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 24. července 2021 10:44

Evaeva

Myslím že mám vztah s našima celkem normální. Jako žádná idylka,  dospívání bylo těžký a nikdy to nebyli moji důvěrníci, ale mám je ráda a fungujeme celkem v pohodě . Já to že mi to neřekla ani mamce nevyčítám (teď v dospělosti) spíš jiný věci s tím související. Od doby co se narodil mladší brácha,tak jsem se cítila strašně odsunutá na druhou kolej a jak mě cela taťkova rodina moc nebrala a já nechápala proč a mamka se za mě nedokázal postavit. A taky když jsem nejen v dětství ale vlastně i teď v souvislosti s mými dětmi poslouchala jak jsem jako malá byla hrozná, pořád visela na mamce, měla noční můry,  dělala scény, pocuravala se a pak jsem zjistila že moje první dva roky se mamka s mým biologickým otcem pořád rozcházeli, zase dávali zpátky,  chvíli jsme žily s mamkou u něj, chvíli u babičky a mamku ani nenapadne že by to moje chování s tím mohlo mít souvislost a ještě mi to v podstatě "vyčítá " kolik si se mnou užila 

Karja jo měl mě děda rád,  vlastně díky němu umím lyžovat, jezdit na kole pak se teda strašně urazil když jsem jako namotivovana studentka práv žalovala biol. otce o první zvýšení směšně nízkého výživného ,ale i to časem zkousl a začali jsme se pak zase vídat i když už míň.  A mrzí mě že zemřel pár měsíců před mou svatbou a nikdo mi to nedal vědět, zjistila jsem to od uklízečky u nich v baráku, když jsem ho sháněla, jestli přijde na svatbu nebo ne.

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 24. července 2021 10:47
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. července 2021 11:01

Sairon to s dědou je moc smutnéje vidět, že tě měl opravdu rád. Jsem ráda, že máš s rodiči dobrý vztah, ty první dva roky musely být pro tebe náročné, i když si to nepamatuješ.

Offline Sweet Potato
Avatar
34890 příspěvků moje polička 24. července 2021 11:01

Já se to "oficiálně" dozvěděla až skoro ve 30. Tušila jsem to tak nějak, co mi pamět sahá.

Offline Mohučanka
Avatar
6415 příspěvků moje polička 24. července 2021 11:05
Reakce na bram:

Lamicka dokážu pochopit, že jsou silně věřící, výchovu a vliv rodinného prostředí, ale nejde mi na rozum, jak dokázali odfiltrovat ty informace zvenčí. Zvlášť pak ve škole, ať už od spolužáků, tak i z běžné výuky (přírodopis 7. třída). To je fakt překvpivý až nepochopitelný :) 

​Jen k tomu poznámku: chodila jsem na víceletý gympl a celou dobu jsme měli na biologii tu samou profesorku. Dělali jsme několik let buňku, pak několik let trepku velkou a nakonec mineralogii. O zvířatech a lidech nevím z gymplu vůbec nic

Offline Lamicka
Avatar
13382 příspěvků moje polička 24. července 2021 11:18

Myrtila to je teda taky neco Vzdyt to musi zabrat strasne casu. Navic ta vysetreni, hormonalni priprava... 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 24. července 2021 11:19

Sweet Potato a co bylo pro rodiče impulsem ti to v tomto věku říct?

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 24. července 2021 11:23

Evaeva jo používám to teď jako takovou výmluvu sama pro sebe že jsem taková psychomatka co všechno řeší .  Sama za sebe jsem krkavčí matka co by je v roce strčila do jeslí a věnovala se práci a svým zálibám, ale zároveň mám takovou schízu z toho že se by se mohli cítit nemilovaní, že s nima nejspíš budu spát v posteli až do doby než mě tam vystřídá nějaký jejich partner

Offline Sweet Potato
Avatar
34890 příspěvků moje polička 24. července 2021 11:24

Sairon To raději nenapíšu. O mrtvých...

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 24. července 2021 11:26

Sairon Sweet Potato

Je zajimavy to tak nejak jsem to tusila. Jak deti vyciti mnohem vic, nez si dospeli jsou ochotni pripustit. 

A taky si myslim, ze to i v dnesni dobe zataji pomerne dost lidi. Protoze se to zda pohodlnejsi, nevi jak na to, boji se, je to neprijemny. Proto me napadla i ta otazka IVF a cizi geny, nahradni deloha, to je u nas sice relativne vzacne a pravni ramec to nema, ale existuje to. Jestli rict a kdy. To prvni kvuli dedicnym nemocem, to druhe kvuli tomu, ze to nejde uplne utajit a muze se pak najit soused, kamaradka, teticka, co jednoho dne maji nutkani to diteti rict. 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 24. července 2021 11:27
Offline Sweet Potato
Avatar
34890 příspěvků moje polička 24. července 2021 11:34

Ještě doplním, že jsem s tím nikdy problém neměla a nemám. S tím, proč mi to máma řekla, jo, ale jinak ne. A potřebu pátrat po biologických příbuzných taky ne, aspoň zatím. Samozřejmě, to, že neznám rodinnou anamnézu, je někdy blbý.

Online letfenixa
Avatar
8088 příspěvků moje polička 24. července 2021 11:49
Offline Kokoska
Avatar
28418 příspěvků moje polička 24. července 2021 12:27

Zuzuli to chapu, mne prislo divny to "nemame cas na sex". Absolvovala jsem ty trable kolem IVF se snachou 2x, vozila jsem ji mockrat na procedury a casu to teda spolklo hafo.Ono to neni jen ten odber a oplodneni, ale i hormonalni priprava, spousta vysetreni a kontrol... tak jsem se musela pousmat.

Offline Mohučanka
Avatar
6415 příspěvků moje polička 24. července 2021 12:28

Sairon Sweet Potato tyjo, to je teda!!

Mně jednou starší ségra hrozně tajně prozradila, že ta mladá paní, která k nám docela často chodí, je taky ségra. Mně bylo divný, proč říká mému dědovi dědo, a mému tátovi tati, ale když jsem se zeptala, řekli mi Na to jsi moc malá, to tě nemusí zajímat, stejně bych to nepochopila, atd.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 24. července 2021 12:48

mirajo 

Je to zajímavý. Dítěti ale stačí strašně málo. Pamatuju si, že když bylo v rodině něco, o čem se nemluvilo, tak mi od celkem útlého dětství stačila jedna klidně nesouvisející malá poznámka někde zachycená a už jsem běžela se vyptávat. Taky když ti něco připadá nějak divný, zeptáš se, a když tvému malému mozečku odpověď nějak nesedí, už to hlodá.

Proto dětem nelžu, i když někdy je to těžký. Tuhle se syn ptal, proč zahradu u jeho oblíbeného souseda seká jiný pán Tak jsem se snažila mu nějak vysvětlit rozchod a asi ho ta odpověď nějak neuspokojila nebo nevím, asi to ještě neumí pobrat. Pro něj by něco takového asi znamenalo rozpad jeho vesmíru, tak to možná vytěsňuje.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. července 2021 13:30

Saironvůbec nejsi krkavčí matka! Já myslím, že skoro každý by roční dítě strčil do jeslí:) Touhle schízou trpí asi každý.