Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 23. července 2021 20:18
Reakce na mirajo:

Karja Garfie dynda Znam. Ja to vnimam tak, ze mrtvym je snazsi odpustit. Pojitko je laska, mista, spolecne zazitky, i ty mene dobre, geny? nevim. 

​ No jo, ale to vychazis z teorie, že to byla stoprocentně šťastná rodina, kterejch teda moc není. Co když měla s rodici komplikovaný vztah, i byť jen pár let nějakého nepochopení, spousta lidí má s rodiči velice chabej vztah, o to těžší to pak musí byt. Mně by ani nešlo o to zjistit, proč, nebo odpustit, to ne, ale spíš znát tu svou rodinu, puvod a hlavně především sourozence, kteří třeba měli stejný osud, to by mě fakt hlodalo.

Myslím, že dítěti to nerict je hrozně alibisticky, je dobre, že se to teď musí říkat. Ale třeba v okolí mám rodinu, kde prvorozená dcera je nevlastní, je ji 6 a ještě to neví, ale matka to kdaka kdekomu. 

Offline Garfie
Avatar
24050 příspěvků moje polička 23. července 2021 20:30

Renusatko Moji znami, taky silne verici, nemohli dlouho otehotnet, umele oplodneni odmitali z nabozenskych duvodu, ji uz myslim i trochu hrabalo. Nakonec teda umele podstoupili a kdyz melo dite neco malo pres rok, narodila se jim dvojcata. On to pak vzdycky komentoval, ze je Panbu potrestal za tu zkumavku.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 23. července 2021 20:39

KarjaVychazim spis z toho, k cemu se clovek vraci, kdyz uz rodice par let nezijou a aspon neco stastneho v te rodine bylo. Stoprocentni stesti bych to urcite nenazvala. Pro me je to odpusteni docela dulezity tema, polovicni sourozenci od otce, tam nikdy neni jistota, ze neexistuji;)

O adopci rozhodne rict, o tom vubec nepochybuju. Premyslim teda, jak a kdy vysvetlit, pokud je dite z ciziho vajicka/spermie. 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 23. července 2021 20:42

Garfie Ja potkala pani s detmi cca 3 a 10 mesicu, porad mi to hlava nebrala a ona ve chvili, kdy proces adopce byl u konce, zjistila, ze je tehotna. 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 23. července 2021 21:04
Reakce na Karja:

Myslím, že dítěti to nerict je hrozně alibisticky, je dobre, že se to teď musí říkat. Ale třeba v okolí mám rodinu, kde prvorozená dcera je nevlastní, je ji 6 a ještě to neví, ale matka to kdaka kdekomu. 

​já to zjistila v asi 13,když jsem našla svůj rodný list

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. července 2021 21:23

Sairon ty jo, fakt? To muselo být hodně těžké, ne? Zrovna v tomhle věku.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 23. července 2021 21:41

Evaeva já to tak nějak tušila, protože jsem měla dědu, který nebyl ani od jednoho z rodičů a brával si jen mě a ne bráchu, ale i tak.... A bylo to v blbým období, zpětně myslím že mě to nepěkně ovlivnilo co do sebevědomí a vztahu k sobě.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. července 2021 22:24

Sairon a jaký máš vztah s rodiči? Tohle si fakt neumím představit. Vašim přece muselo být jasné, že se to dozvíš.

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 23. července 2021 23:44

Sairon Ty jo, to muselo být těžký, a asi zbytečně těžký, že ti to mohli rodiče trochu ulehčit. Ale děda ten té teda asi měl hodne rád, vid? 

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 23. července 2021 23:47

mirajo No jo,poloviční sourozenci od otce, to je furt poloviční, ale někde ti moji celi, taky třeba ve stejné situaci, zo vědomí, že jsme se mohli spolu znát, to by mě štvalo. 

Offline Kan
Avatar
7098 příspěvků moje polička 24. července 2021 07:34
Reakce na dynda:

Lamicka 

To víš, neposkvrněné početí asi má v určitých kruzích dost silnou propagaci .

​Tak tím spíš, že vědí, co to neposkvrněné početí je, by měli být v obraze. Navíc pří svátosti manželství slibuješ,  že se nebudeš bránit dětem a přijmeš každé. To nebudou fanatici, tam bude zakopaný pes jinde.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. července 2021 07:52
Reakce na Potrefenáhusa:

mirajo mne teda přijde, ze to musí byt naprostá krize identity, uplny selhání toho, na čem měl člověk svůj život postavenej - a čím později se to stane, tím hur, protože ten život "někoho jinyho" už je odžitej

​presne, to musi byt neskutecne tezka situace

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. července 2021 07:53
Reakce na Lamicka:

​ja uz to tu mozna psala, mame kamarada gynekologa a prisla za nim pani, ze nemuzou mit s muzem dite a pak zjistil, ze spolu nikdy nespi. Tak treba i proto. 

​pokazde se najde neco, co me prekvapi 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 24. července 2021 08:59

Lamicka dokážu pochopit, že jsou silně věřící, výchovu a vliv rodinného prostředí, ale nejde mi na rozum, jak dokázali odfiltrovat ty informace zvenčí. Zvlášť pak ve škole, ať už od spolužáků, tak i z běžné výuky (přírodopis 7. třída). To je fakt překvpivý až nepochopitelný :) 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 24. července 2021 09:04

bram já to povazuju za urban legend někdy z doby 1.republiky, kamaradka měla na chalupě knihu něco typu Ženský lekár spomína a tam tahle historka byla taky 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 24. července 2021 09:08

Jinak my si teď dali debatu o adopci u snídaně a muž  absolutne nechápe, proč by se to mělo tomu diteti říkat, kamaradka chodila na nějaký predadopcni kurz a rikala, ze byla překvapena, kolik takových lidi, co by to zkusili utajit, je. 
myslim, ze je dobře, ze se to dětem rika nejpozdejc před nástupem do školy. 

Offline 711990
Avatar
17188 příspěvků moje polička 24. července 2021 09:13

Potrefenáhusa desny 

Offline Myrtila
Avatar
3063 příspěvků moje polička 24. července 2021 09:17

No, jeste jedna realna historka o poceti, jeden par, misto aby spolu meli sex, radsi chodil v dobe ovulace na IVF kliniku na inseminaci, pry na sex nemeli cas a tohle se jim vic hodilo do rozvrhu. Vztahy jsou proste ruzne, no. 

Offline Zuzuli
Avatar
2187 příspěvků moje polička 24. července 2021 09:42

bram ja takovou historku slysela taky, ale neslo o to, ze by spolu nemeli intimnosti, jen nevedeli, ze je treba penetrace, ze pouze treni organu o sebe a kopulacni pohyby nestaci. Proste se snazili, ale presny mechanismus jim zustal utajen. Kolik je na tom pravdy, netusim. 

Online Kokoska
Avatar
28418 příspěvků moje polička 24. července 2021 09:47

Myrtila to by me zajimalo, kolik casu by venovali sexu v dobe ovulace, ze by to zabralo vic casu nez cesty na kliniku a vsechno kolem toho.