Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline Myskamauska
Avatar
58 příspěvků moje polička 01. října 2014 08:54
Reakce na Henri:

Jasny, takze takova Vrazda v Orient Expressu po cesku. Asi v tom mel prsty i ten Menzel, takze asi i kvuli Vondrackovy to nechal plavat. Diky za info.

Není zač.

Tady si to můžeš stáhnout. kdybys měla zájem:

http://www.uloz.to/xaTtTot7/setkani-v-praze-s-vrazdou-09-dvbt-cz-romin-avi

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 03. října 2014 17:14

6.10. v 20.20 na sl. Jednotke  Jana Eyrová s Michaelem Fassbenderem. Klasika, dívat!  Fassbender je nejpřitažlivější Rochester.

Offline Nahema
Avatar
21 příspěvků moje polička 03. října 2014 21:43
Reakce na Ronna:

6.10. v 20.20 na sl. Jednotke  Jana Eyrová s Michaelem Fassbenderem. Klasika, dívat!  Fassbender je nejpřitažlivější Rochester.

Jo, myslím, že je to povedená adaptace, Fassbender se mi v té roli moc zamlouvá. Ciarán Hinds( Jana Eyrová 1997) taky není špatný - takový sršatý Rochester. A nejhorší byl v téhle roli určitě Timothy Dalton.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 03. října 2014 22:57
Reakce na Trillian:

Tak já mám dost, další díl pryč a nejsme o moc dál. Že by měl vymyšlený náhradní plán, aby si mysleli, že ji zastřelil? No uvidíme za týden.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 03. října 2014 22:58
Reakce na Nahema:

Sršatý?

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 03. října 2014 23:55
Reakce na Trillian:

V seriálu hrají hned dva herci z filmu Otevřená srdce (Sonja a Nikolaj), filmu, ve kterém jsem si zamilovala Madse. Jak se tam bezhlavě zamiloval, to se mi moc líbilo. Film je strašně drsný, viděla jsem ho párkrát, vždycky na mě silně zapůsobil, nemám na takové filmy moc nervy, ale když to dávají, musím se dívat kvůli panu doktorovi.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 04. října 2014 08:28
Reakce na Ronna:

Sakra, to nechytnu...

...no jo, ale není pro změnu Mia Wasikovska na Jane Eyre moc pěkná? V tomhle nedám dopustit na Charlotte Gainsbourg, to byla naprosto parádní volba.

Offline Trillian
Avatar
177 příspěvků moje polička 04. října 2014 09:32
Reakce na Ronna:

Nikolaj je famózny, na toho som sa od začiatku tešila, Open hearts je neskutočný film, silný ako všetky filmy Dogmy 95. Inak aj Andersa mám veľmi rada, tiež hral vo výborných dogmáckych filmoch: Mifune, Taliančina pre začiatočníkov.

Včera po skončení dielu som mala chuť ísť sťahovať ďalšie diely, bolo to fakt dobré, nemyslím si, že Emily je mŕtva, tak uvidíme.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 04. října 2014 11:03
Reakce na Hoolinkah:

Mia je přesná, udělali ji šedivou, ale výraznou. Moc se mi líbí. Film má pro mě jedinou chybu, přála bych si víc scén těch dvou.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 04. října 2014 11:18
Reakce na Ronna:

Tak já mám dost, další díl pryč a nejsme o moc dál. Že by měl vymyšlený náhradní plán, aby si mysleli, že ji zastřelil? No uvidíme za týden.

Tak má to deset dílů, cos čekala? Že to vyřešej hned? 

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 04. října 2014 11:35
Reakce na barbucha:

  No dobře. To temno je děsné, jak tam tak můžou žít. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 04. října 2014 11:41
Reakce na Ronna:

Ta tma je fakt votravná... na druhou stranu, točit to v létě, za slunečního jasu a mezi rozkvetlými záhony, nemělo by to tu pravou atmošku, přece . Ale fakt je, že divák o tom Severu může získat poněkud zkreslenou představu 

Offline Trillian
Avatar
177 příspěvků moje polička 04. října 2014 12:48

Sára včera nemala chybu, keď strihala ten mŕtvy stromček.  Sofie ju hrá výborne, priznám sa, že kým som nevidela Forbrydelsen, tak som ju nemala moc vo filmoch rada, a to som ju videla hrať často, proste nesedela mi. Až Forbrydelsen to zmenil - a to som sa bála, aké to bude, keď tam hrá ona, chvíľu mi trvalo, kým som si zvykla, ale už ju žerem. 

Tie legendárne Sárine svetre sa páčia aj Camille.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 04. října 2014 14:12
Reakce na Ronna:

Pro mě osobně zůstane nejpřitažlivějším Rochesterem Orson Welles a i jedním z nejlépe zahraných společně s M. Fassbenderem, Tobey Stephensem, ale i naším Janem Kačerem.

Je teda fakt, že on pak s přibývajícím věkem ztloustnul a už to nebylo ono, ale tady je skvělý. Je škoda, že tu nedostal tolik prostoru. tahle Jana Eyrová je snad nejosekanější, přesto kvůli němu si tenhle film ráda pouštím opakovaně i tuhle.

Ale i na tuhle Janu Eyrovou na slovenské televizi ráda kouknu znovu.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 04. října 2014 16:22
Reakce na wendulka:

Tuto verzi vůbec neznám. Dávají ji někdy?

Dnes v noci (bohužel) skvělý historický film s Rudolfem Hrušínským, občas dávají, ráda se dívám. Je to ta kategorie - polorozbořený hrad či hradiště, na dvoře bordel a hlavně všude blato. Ale doporučuji. Kdysi to prý získalo cenu v Benátkách a pak putovalo do trezoru. ČT2 23.40

http://www.csfd.cz/film/805-cest-a-slava/

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 04. října 2014 16:42
Reakce na Ronna:

Dávala ji Česká televize, ale už je to 5 let zpátky. Já si jí naštěstí nahrála. Bohužel v dabingu ji teď nikde nemůžu najít, ale jestli ti nevadí angličtina, tak tady .

Offline Nahema
Avatar
21 příspěvků moje polička 04. října 2014 17:23
Reakce na Ronna:

Sršatý?

No ba. Významově- zlostný,popudlivý,vznětlivý.... Oproti Hindsovi je Fassbender o dost milejší Rochester.

Offline luciole
Avatar
1092 příspěvků moje polička 05. října 2014 17:49

Dneska ve 20:20 na ČT art  Deník komorné s mojí oblíbenou Jeanne Moreau.

Offline Afrika
Avatar
123 příspěvků moje polička 06. října 2014 11:27
Reakce na Ronna:

Tak to budem určite kukať, vďaka za upozornenie (ale len kvôli Fassbenderovi).

Offline luciole
Avatar
1092 příspěvků moje polička 09. října 2014 20:18

Dnes ve 20:20 na ČT art  Lautrec.