Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 08. zaří 2014 10:15
Reakce na barbucha:

není to veselá taškařice, ty mají místo jinde.

A Langmajer je tam roztomilej.

Offline barbucha blogger
Avatar
30599 příspěvků moje polička 08. zaří 2014 10:20
Reakce na náťa66:

Tak co to teda je? Scifi tragédie?

Offline Afrika
Avatar
123 příspěvků moje polička 08. zaří 2014 10:22

Mala som snahu Neviditeľných si pozrieť, strašne ma to nudilo.  To radšej 10 x za sebou Jak utopit doktora Mráčka.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 08. zaří 2014 10:34
Reakce na Afrika:

Tiež som to nedala, i keď snaha z mojej strany bola. Toto je ďalší prepadák a celkom zbytočný počin.

dusty
Avatar
08. zaří 2014 10:46

Ja som na to pozerala pri mletí orechov, lebo od piatka máme ďalší televízor - v kuchyni -, bolo tam pár dobrých fórov, páčilo sa mi to rokovanie á la X-files vo vodárňach a kanalizáciách a pochopila som správne, že hlavný padouch získal vodnícku schopnosť náhodne po vypití koktailu z USB kľúčov?

Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 08. zaří 2014 22:07

Dneska ve 23:15 na ČT2 Tři barvy: Červená (moje nejoblíbenější ).

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 08. zaří 2014 22:12
Reakce na luciole:

Miluju je všechny tři (a celýho Kieslowskýho).

Offline Trillian
Avatar
177 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 18:31
Reakce na domenica:

Pridávam sa do klubu, mám jeho filmy ešte na DVD, čo sa už dá považovať za zastaralého nosiča, ale moja láska k nemu už nejaký ten deň trvá.

Inak nezabudnite, zajtra máme 2.diel  Forbrydelsen III , za mňa môžem povedať, že hneď prvý diel splnil moje vysoké očakávania, a bolo príjemné vidieť v ňom Nikolaja ako jednu z hlavných postáv.

Offline barbucha blogger
Avatar
30599 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 19:37
Reakce na Trillian:

První díl vypadal fakt slibně, až na ten tradičně pomalejší rozjezd... ale kdo vydrží, je odměněn 

Jenom mě štve ten týdenní interval, to je děs běs! Abych si aspoň trochu zkrátila čas, pustila jsem si včera Královskou hru (myslím, že jednou to v TV taky šlo) - a královsky jsem se pobavila nad tím, co ti nebozí Dánové považují za vrchol žumpy a politický zločinnosti  Co by natočili u nás?!

Offline Trillian
Avatar
177 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 21:11
Reakce na barbucha:

Kým sa Sara chytila tak to trochu trvalo, ale spadla do toho zas pekne. Niekedy mi je jej aj trochu ľúto, ten jej súkromný život je dosť dobrá katastrofa.

Offline barbucha blogger
Avatar
30599 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 21:20
Reakce na Trillian:

No jo, chudák... jak se skoro doprošovala... ale to je normální, takhle dopadnem všechny. Mladý pán vyletí z hnízda, a je vymalováno.

Pěkně si z toho utahujou na csfd - nová zásoba svetrů! 

Offline Trillian
Avatar
177 příspěvků moje polička 12. zaří 2014 09:08
Reakce na barbucha:

Tie svetre sú už legendárne.  Inak aj Anders je skvelý, toho mám tiež veľmi rada, a Lotte som v jej blonďavom prelive takmer nespoznala. Teším sa na dnes večer. 

Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 12. zaří 2014 09:15
Reakce na Trillian:

Kým sa Sara chytila tak to trochu trvalo, ale spadla do toho zas pekne. Niekedy mi je jej aj trochu ľúto, ten jej súkromný život je dosť dobrá katastrofa.

No bodejť by nebyl. Při tom jejím stylu chování k nebližším by utekl každý. Tedy soudím podle prvních dvou sérií.

Až mě to někdy iritovalo, zdálo se mi to přehnaný a nereálný.

Offline barbucha blogger
Avatar
30599 příspěvků moje polička 12. zaří 2014 09:41
Reakce na Trillian:

Taky se těším. Svetry mi v zásadě nevaděj - jen, jak nosila pořád jeden a ten samej, mi přišlo divný, kdy ho vlastně prala...

Offline barbucha blogger
Avatar
30599 příspěvků moje polička 15. zaří 2014 22:22

Tak jsem se koukla na kus toho Soudce A.K. - a neni to zas taková tragédie. Dokonce bych řekla že to patří k tomu lepšímu, co v televizi vyplodili...

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 09:00
Reakce na barbucha:

Ale mladej Švehlík je tam fajn ke koukání! A su zvědavá, kdy se vychrápe s Čvančarovou, ta je teda votřesná.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 09:01
Reakce na Trillian:

Pridávam sa do klubu, mám jeho filmy ešte na DVD, čo sa už dá považovať za zastaralého nosiča, ale moja láska k nemu už nejaký ten deň trvá.

Inak nezabudnite, zajtra máme 2.diel  Forbrydelsen III , za mňa môžem povedať, že hneď prvý diel splnil moje vysoké očakávania, a bolo príjemné vidieť v ňom Nikolaja ako jednu z hlavných postáv.

Já u obou dílů usla!! Nevím NIC!!

Offline barbucha blogger
Avatar
30599 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 09:17
Reakce na Barbarella:

No že by to byl zrovna můj typ, to není... a Čvančarová je dobrá masařka... ale jde to. Ty jeho vnitřní monology mě nerušej, nakonec bez nich by to bylo celkem k ničemu bych řekla. Páč ten příběh, co jsem viděla včera, nebyl nijak zajímavej a nic se tam neřešilo: bohatej podnikatel se rozvádí a perou se vo haranta - no a co?! Jako poučení z toho žádný nevyplynulo, žádnej konflikt se nevyřešil (myslím s účinkem na diváka). Děj teda dost k ničemu.

Jo ale Kolářová v tý zrzavý paruce je strašná. Na tu postavu se hodí, vo to nic... ale koukat se na ní nedá, br. Ani jsem si nevšimla jestli už si aspoň nechala udělat zuby... asi ne, co? Já to nechápu, dyk se živí ksichtem...

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 09:38
Reakce na barbucha:

Mne se prvni dil nelibil vubec, druhej uz usel a vcera uz se mi to vylozene libilo, takze bud ruzni scenaristi/reziseri, nebo to ma vzestupnou tendenci. Budu koukat dal.

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 09:39
Reakce na Barbarella:

To teda je! I jako psychoterapeutka, mela by vratit diplom.