V naší databázi nejdete celkem 102244 vůní od 7911 značek a 1435 parfumérů

Vanderbilt Gloria Vanderbilt

Vanderbilt
pro ženy pro ženy
složení:
HLAVA: aldehydy, ananas, pomerančový květ, levandule, zelené tóny, bergamot
SRDCE: karafiát, tuberóza, kosatcový kořen, jasmín, ylang ylang, růže
ZÁKLAD: santalové dřevo, skořice, oppopanax, pižmo, cibetka, vanilka, vetiver
Tito uživatelé vůni: Mají (28) Chtějí (1) Chtějí zkusit (0)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (6):
Avatar
15. březen 2019 razorblade píše:

Když cítím tuhle vůni, vybaví se mi Blažena ze Slunce seno. Přesně takovou vůní se Blažena musela vonět, když nosila ten svůj červenej overálek a poslouchala z tranzistoráku Michala Davida. Pro mě je to esence konce osmdesátek

Avatar
28. červenec 2017 wendulka píše:

Je důkazem, že i přes nekonečné množství nekončících slaďáren či svěženek, je možno i v běžných drogériích najít kvalitní klasiku za pár korun. Vanderbilt je květinová aldehydovka z rodiny L´Air du Temps. V tomhle případě aldehydy s příjemně svíravým bergamotem doprovází i pár kostek nezralého ledového ananasu a kytici hřebíčkových karafiátů zase jasmín se zelenými výhonky, tropický ylang a ovocná tuberóza, vedle níž leží truhlička ze santalového dřeva, která uvnitř ukrývá sadu líčidel (směs kosatcového a růžového pudru s vanilkou a bílým pižmem).

Avatar
21. únor 2017 Ellen píše:

Cesta časem.

Lahodná.

Dáma s karafiáty, zapudrovaná bílým hebkým tuberózovým pudrem, vlasy jí vlají ve větru, ale ne divoce, spíš tak ve vlnkách povlávají na čerstvém vzduchu, který voní sladce po květech. Dáma je celá taková hebká a ladná a voňavá, ve vanilkově světlých rukavičkách svírá oblou kabelku s držadlem ze santalového dřeva, na nohou vysoce elegantní lodičky, ve kterých se přes všechnu tu parádu dá skutečně chodit. Umí se pohybovat a umí se nosit, ale není to žádná křehotinka a do fifleny má také velmi daleko. Je to lady neurčitého věku, cokoliv od mladé, netuctové slečny až po bělovlasou paní s jiskrou, a ve všech těchto podobách je krásná a šik. Myslím, že to jediné slovo, které hledám, je "vyrovnaná".

Avatar
13. říjen 2015 slniecko píše:

Sladké aldehydy, americká klasika, k tomu šumienka a záhony a záhony kvetov.

Avatar
27. březen 2015 Fleur píše:

Pro mě úžasné retro, návrat do - náctiletého období. Něžný karafiát, pudrová vůně líčidel a maminčin vějíř ze santalového dřeva, půjčený na ples. A někde pod tím vším rozdrcená skořice. Takhle v 80. letech voněly přípravy do tanečních. Možná je to sentimentem, ale i dnes mi Vanderbilt připadá jako elegantní jemná pudrovka. Nadčasová i přes zpracování květin, které ji jednoznačně vřazuje po bok parfémů ze 70. a 80. let (například specifičtější Anais anais od Cacharel).

Avatar
31. leden 2015 andry píše:

Květinová žvýkačka na dřevitém podkladě s pudrovým nádechem, v úvodu přibarvená decentním karafiátem, a s bílým pižmem lehkým akorát jako dech zahřívající studené ruce. Je to záhadně umělé/růžově plastikové a přitom to tak zjevně má být a nijak to není na škodu. Je to hrozně povědomé. A docela sladké. Výdrž i intenzita velmi solidní, ale není to žádný omamný bolehlav, kdy vás zavalí hromada květin. Nebýt toho, že se nepřenesu přes tu pro mě už přílišnou sladkost, velmi vážně bych o ní uvažovala, protože to je jeden z těch kousků, kdy za málo peněz dostanete docela hodně muziky (zejm. v porovnání s některými dražšími výlevy).

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Zoologist Perfumes
od: teena-s, 21.březen 2019
Stéphane Humbert Lucas 777
od: blackviolet, 21.březen 2019
Atelier Cologne
od: ModestMourek, 21.březen 2019
Une Nuit Nomade / Une Nuit à Bali
od: ModestMourek, 21.březen 2019
Hermès
od: Fleur, 21.březen 2019
Amouage
od: jerry, 20.březen 2019
Serge Lutens
od: jerry, 20.březen 2019
Tom Ford
od: wendulka, 19.březen 2019
Hiram Green
od: ModestMourek, 19.březen 2019
Yves Saint Laurent
od: Yvraine, 18.březen 2019
Nejnovější novinky
20. březen 19

Dnes jsem byla prozkoumat novinky ve Vavavoom a jsem nadšená. Právě naskladnili bytové vůně od…

komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…