Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 31. prosince 2016 17:17
Reakce na Jehelníček:

Jo, čokoládu.. Takhle na chřipku kdybyste něco měla.. :-D

Tak jeden pro vás..

Offline Jehelníček
Avatar
753 příspěvků moje polička 31. prosince 2016 18:48
Reakce na Dadoo:

 dík.

A vy koukejte být zítra ráno zdravá. A basta! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 02. ledna 2017 19:54

Dneska je novej Sherlock!!! 

"Dvojka" se pochlapila, neb ho budou dávat v neobvykle brzkou hodinu - již v půl desáté! 

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 02. ledna 2017 19:58
Reakce na barbucha:

Já se na něj zrovna chystám, jen co si k tomu ohřeju večeři. Jsem zvědavá teda, co vymysleli. Ten poslení počin byl řekněme zvláštní

Offline domenica blogger
Avatar
7982 příspěvků moje polička 02. ledna 2017 20:03
Reakce na barbucha:

A předtím na "Jedničce" Svět pod hlavou, první díl nového seriálu, který nevypadá špatně, když se podívám na tvůrce, herce a námět. Dneska ze mě bude televizní divák.

Offline Morrigan
Avatar
75 příspěvků moje polička 02. ledna 2017 20:58

Ještě pořád je tam Sherlock nadabovaný tím vysokým hlasem, který se k němu vůbec nehodí?

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 03. ledna 2017 12:32
Reakce na Morrigan:

Bohužel je. Holt dabingová partička z Český televize má přednost (v prznění originálu)... dabing pro AXN (Sherlock - Jan Šťastný a zejména Vladislav Beneš jako Lestrade) byl mnohem lepší. Když už to musí být.

Celkově nedomrlý Dyk se na Sherlocka vůbec nehodí.

A i jinak mě to celkem zklamalo. Očekávání byla asi příliš velká... sice to místama bylo (celkem tradičně) vtipný, ale tak nějak se mi zdálo, že tam ve snaze uvařit dobrej dort nacpali až moc ingrediencí

Offline Vilemina
Avatar
2268 příspěvků moje polička 03. ledna 2017 12:46
Reakce na barbucha:

Souhlas -Dyk je děsnej. A asi jsem taky byla natěšená až moc - místy to bylo  jak rodinné melodrama...

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 03. ledna 2017 22:16

http://www.csfd.cz/film/110497-maigret-klade-past/prehled/

Právě teď skončilo na Primě nové zpracování Maigreta a nebylo to vůbec špatné, spíše naopak. Trochu je třeba si zpočátku odmyslit Atkinsona jako Mr. Beana a přijmout jeho Maigreta, ale je v té roli vážně dobrý. Moc hezky zpracované, film má velmi pěknou atmosféru, Paříž. Příjemné překvapení .

Příští týden http://www.csfd.cz/film/418435-maigret-a-pripad-mrtveho-muze/prehled/. Po dnešku se těším....

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 03. ledna 2017 22:53
Reakce na cinkja:

Já na to chtěla koukat, ale Mr. Bean jako Maigret.. to jsem nedala.

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 03. ledna 2017 22:57
Reakce na cinkja:

No, chci ti věřit... i když pro mě byl asi nejlepší Maigret Bruno Cremer.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 03. ledna 2017 23:05
Reakce na barbucha:

Gabin a pak hned Bruno 

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 03. ledna 2017 23:08
Reakce na Dadoo:

Já mám to pořadí obrácený 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 03. ledna 2017 23:44
Reakce na barbucha:

Taky nechápu tu protěžovanost Dyka. Jeho projev je mi už od začátku krajně nesympatickej(a nemyslím jen dabing).

Jinak co se týče nového dílu souhlasím, ve snaze co nejvíc zaujmout to zase zbytečně překombinovali.

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 00:05
Reakce na wendulka:

No. 

A já se na to těšila jak malý děcko 

Offline domenica blogger
Avatar
7982 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 00:13
Reakce na barbucha:

Já mám to pořadí obrácený 

Taky tak. Bruno Cremer, pak Gabin...  A na Atkinsona jsem zatím nenašla odvahu.

Offline domenica blogger
Avatar
7982 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 00:22
Reakce na wendulka:

Taky nechápu tu protěžovanost Dyka. Jeho projev je mi už od začátku krajně nesympatickej(a nemyslím jen dabing).

Jinak co se týče nového dílu souhlasím, ve snaze co nejvíc zaujmout to zase zbytečně překombinovali.

Dyka mám ráda. Jako muzikanta i herce (a nejen tak ). Má - aspoň pro mě - charisma jako málokdo v našich končinách. Ale s tím Sherlockem je to špatně. Blbej casting. Prostě to nesedí.

A z nového dílu jsem víc než rozpačitá.

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 12:01

Nesledovali jste někdo na streamu seriál Semestr? Mně to přišlo dobré, vtipné a opravdu trefné, včetně focení na bolkoně Tomáše Třeštíka.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 12:05

Mě se Atkinson coby Maigret velice líbil.

A líbil se mi i nejnovější Sherlock.

Pro mě byla původně určitým zklamáním 3. série, ta pro mě představovala zlom, prostě jsem se zařadila mezi ty davy fanoušků, co si po Reichenbach Fall vytvořili zřejmě až nerealistická očekávání a měli své vlastní (mylné) představy, kudy by se měl další děj ubírat… nakonec mě s ní paradoxně smířila ta tolik kritizovaná Přízračná nevěsta. :-)

Od 4. série nic nečekám, beru, co přijde a prostě se bavím. A hle, ono mi to tak funguje. :-D

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 12:12
Reakce na Ellen:

Ono na tom tvém přístupu něco bude. Já měla očekávání, trochu jsem doufala v návrat k začátkům, byla jsem dost zklamaná překombinovaným příběhem, postava Sherlocka mi přišla nevýrazná. Manžel se kouká jen kvůli mě, jinak ho S. nikdy nebavil... no a nový díl se mu dost líbil :-).