design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 21:57

No mně třeba přišlo, že včera dělal Tomáš Třeštík nějakou reklamu na pergolu, asi aby měl slevu. Jeho Bejval byl na prozeny.cz.Ale bydlení měl úplně na jiném levlu, to ano, asi si i uklidil;-)

Offline Garfie
Avatar
24026 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 06:54

Karja Jo, ta pergola byla vtipná, to bilo do očí. Ale pochybuju, že Rezková dělá na něco reklamu, leda na ty spoďáry!!!

Lama_z_Lana Hezký to je! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 07:09

Garfie ale zadarmo to taky nedělá. Aspoň doufám

Offline Garfie
Avatar
24026 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 07:17

Evaeva Hele, ale mě by to ani nepřekvapilo, s takovým bytem se každý rád pochlubí, ne?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 07:34

Garfie viděla si druhou řadu Dobré ráno, Brno? (Předpokládám, že spíš ne, že to u vás nejde pustit) Tam byl takový díl, kde protagonisté sháněli byt, protože za to dostanou x tisíc a ještě se tvářili jako pár. Na to si vždycky vzpomenu u těhlech bytů celebrit.

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 07:39

Garfie Jo no, říkala jsem si, jestli mu to stojí za to. Ale třeba nedostal slevu, ale řekli mu "buďto náš dáš pro ženy.cz nebo ti tu pergolu neuděláme":-D. No tak dneska abys šikovné řemeslníky pohledal, tak prostě musíš no:-D

Evaeva často mě pobaví u těch ukázkových bytu, jakože něco o financích, většinou tam je něco jako "tohle okno stálo milion ale museli jsme ho mít" Druhá věta "bohužel, zde nám nevyzbyly finance, máme proto provizorní řešení..."

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 09:05

Magráta brrr Garfieděkuju už to tu začíná být obyvatelny, aspoň nějaká část už je hotová. 

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 09:39

Nemáte někdo trochu přehled v nabídce jídelních stolu? Zalíbily se mi stoly mirek, jak tady kdysi dvě uživatelky dávaly recenzi. Bohužel mnou vybraný model se v daném rozměru nevyrábí, a jinak nejsem plně přesvědčena, pak by to byl spíš už kompromis. Kdybyste mi tady nahodily třeba nějaké značky/stránky se kterými máte zkušenost, budu ráda. Chtěla bych nějaký prostě dubový a spíš levnější, právě ty stoly Mirek jsou finančně dostupnů, stul za 30 mít nemůžu:D

Offline Makara
Avatar
2272 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 09:43

Karja já pro Mirka hlasuju i po 3 letech používání. Byl by problém vzít tedy o něco větší, než máš představu? (Podle mne není stůl nikdy dost velký.)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 09:56

Karja a máš vybrané židle? A mohla bych je vidět?

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 10:05

Evaeva hele židle nemám:-/. Židle jsou velký kámen urazu, protože upřímně, mně se líbí fakt jen ty drahé a to nejde prostě nejen finančně, ale i z pohledu provozu té domácnosti a jejích učastníku koupit. Tak máme zatím Ikea (ale jsem s nimi moc spokojená, jsou pohodlné, a mají i hezkou barvu a leccos se na tom ztratí, lžíce perníkovýho těsta dala tejden bez povšimnutí:D, i mi je pár lidí, co nezná tak detailně ikeu pochválilo:-D

Makara No já je zkouším ukecat at mi to vyrobí na míru, vždyt to stejně dělají všechno jakoby ručně ne? Že jako velikost těch desek k těm a těm nohám mohou měnit.... Ted máme objednaný stul na terasu, velikostně ho zkusim a podle toho se rozhodnu, jaká velikost by šla a či nešla. Mně se ten Mirek taky líbí, je to fakt hezký stul za rozumnou cenu. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 10:08

Karja já si právě v ikei nevybrala, ton je moc drahý, to mi neprojde, ale naše s jysku jsou po pár letech v podstatě na vyhození.

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 10:16

Karjajá bych taky hlasovala za Mirek, podle to levněji už nevymyslis. 

Hlavně bych tu velikost nehrotila, jednak to už nemusí vypadat dobře a i výrobně to nemusí být taková sranda a prodraží se to zbytečně. 

Offline baltik
Avatar
4456 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 10:19

Karja pekne veci maji tady, ale myslim, ze taky nejsou z nejlevnejsich

https://www.wuders.cz/jidelni-stoly/

mivaji teda casto slevy, zrovna ted maji na stoly

jinak my mame TON a byl drahy, kupovali jsme ho, kdyz se jeste TON zucastnovaval dny marianne

bracha ma stul z Bonami, bily a vypada fakt dobre

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 10:47

baltik Díky, no bonami se chci vyhnout, chci fakt něco ozkoušeného, aby mi někdo řekl, "jo, to mám a je to výborný":-D

continuity Jojo, naměřim podle toho terasovýho a pak se rozhodnu, co dál;-). 

Offline eM
Avatar
1381 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 12:00

Karja Máme sedm let dubový rozkládací od Rottdesign. Levný nebyl, ale je krásný a spokojenost velká. 

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 12:07

eM Jako některý ty stoly jsou fakt nádherný, ale k nám to není. Sic se ty masivní věci dají lépe opravit, přeborusit, ale stejně to štve...

Offline Myrtila
Avatar
3036 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 12:29

eM U Rottdesign jsme měli vybraný rozkládací stůl, ale pak jsem otěhotněla a radši jsme objednali ten od Mirka drahý bude třeba ten další. Ale tchýně si ho koupila a je fakt moc krásný! Když teda odkreje ten igelitový ubrus, co na něm pořád má, aby jí ho nezničily vnoučata

Offline eM
Avatar
1381 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 13:27

Myrtila No, co si budem... nějaký stopy po pastelkách a červeném víně se taky vyskytnou. Za těch sedm let je jednou lehce přebroušený a naolejovaný.

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 13:29

Myrtila eM Vy umíte pěkně nahlodat!:-D