design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 12. října 2016 08:39
Reakce na LennH:

Já tyhle byty taky miluju! Až odchovám děti, asi se tam zase vrátím, ale ne na náměstí, to musí být fakt děsný :-) Já bydlela u Paláce, to bylo bezva, kousek do parku, Dómské návrší....měla jsem to tam ráda. Byt měl čtyřmetrový stropy, starou dřevěnou podlahu, nádhera! 

Offline LennH
Avatar
158 příspěvků moje polička 12. října 2016 08:47
Reakce na Garfie:

No melo to sva specifika... tatinek ma povoleni vjezdu a parkovani v pesi zone, ale musel jezdit jen starou Felicii, protoze cokoli jineho bylo okamzite ukradene nebo znicene. O topeni ve WAWkach jsem psala uz kdysi na Peklo, to bylo velmi dobrodruzne. Nebo kdyz praskly vodovodni trubky z predminuleho stoleti. Kdykoli byla svatecni akce, tak na Hornim namesti byla kultura nebo hraly hvezdy, na Dolnim byl "second stage" a to byly kolikrat hrozne masakry :D A tak. Pro starsi lidi to fakt neni. U Palace je to fajn, tam je to mnohem klidnejsi. Mela jsem i kamarada s bytem na Videnske, to bylo taky velmi stylove a krasne bydleni.

Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 12. října 2016 08:51
Reakce na LennH:

Na Vídeňské bydlela kolegyně, to bylo nádherné. Ale to byl fakt obrovský byt, měla tři děti a ještě tam bydlela babička a kolikrát se ani nepotkali :-D. Říkala, že jejich koberec z panelákového obýváku tam vypadá jako trapná předložka. Co se týká těch trubek, když jsem stavěla koupelnu (protože ten můj byt byl bez teplé vody a koupelny, předchozí majitelé tam měli jen necky - a tehdy i lázně kousek), tak vodař, který měl cca 55 let byl úplně zděšený, protože prý něco takového komplet v olovu sice viděl na učňáku, ale od té doby už ne :-D

Offline Lola
Avatar
97 příspěvků moje polička 12. října 2016 08:57
Reakce na 0zero7:

Ty růžové obklady se mi velice líbí, ale rozhodně bez toho černého pruhu. 

Hemžení světýlek bych si já osobně nenainstalovala, ale do toho interiéru se určitě hodí a vůbec celý tvůj byt je absolutně super, to jsou fotky jak z katalogu 

Offline LennH
Avatar
158 příspěvků moje polička 12. října 2016 09:01
Reakce na Garfie:

:D Je, to taky znam, koupila jsem jeste jako mlada zaba byt na Spalove ulici, tam takove byty "nizsi kategorie" byly, po rekonstrukci to bylo velmi prijemne bydleni. Nakonec jsem ovsem odesla za praci a asi uz se nevratim, loni jsem se tu uvrtala do stavby domu. I kdyz nikdy nerikej nikdy, zejo. :)

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 12. října 2016 09:38
Reakce na LennH:

Ha zdravim olomoucaky, ja bydlela v cinzaku na dobrovskeho :D

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 12. října 2016 09:47

jinak s kupovanim bytu to bylo u me tak, ze dokud se v berline este dalo sehnat neco centralniho za dobry prachy, tak jsem este studovala a zila z ruky do huby a ted, kdy bych se snad i rozhoupala, ceny tak stouply, ze bych si mohla dovolit tak nejakou garsonku hodinu od centra. a vzhledem k tomu, ze momentalne bydlim v levnym najmu v centru, tak jsem cely plan ulozila k ledu.

Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 12. října 2016 10:11
Reakce na Lilly_Ku:

Taky dobre misto, ale velky provoz :-)

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 12. října 2016 10:35
Reakce na 0zero7:

Jeste to tady trochu zaplevelim, mistni esteti, jak se divate na takovy ty zarovicky, retezy, svetylka, nebo jak se tomu nadava. Ja to mela, pak jsem to sundala, ted jsem to zkusmo na naovym zase povesila, libi se mi teda jenom ty bily. Je to des a nebo ok? Me se to teda pozdava, ale jsem subjektivni, co se tyce svetla je to prijemne, nectu pri tom teda, mam i lampu vedle postele. Omlouvam se za rozestlano, zrovna jsem se chystala tam vletet.

A jeste pridam obyvak ted v pondeli, strasne si rochnim kolik mi tam jde slunicka, cely den, ze az ja magor na svetlo, jsem musela zatahnout zaluzii, abych videla na tenhle web. Kabely roztahany jsou od laptopu, zdejsi aktivita me donutila ho vytahnout po sto letech.

tie okná v tej obývačke !!!!

Inak v spálni by som neriešila, ak svetielka vyzerajú, ale či sú príjemné mne. Ty tam spíš.

Offline LennH
Avatar
158 příspěvků moje polička 12. října 2016 10:58
Reakce na Lilly_Ku:

+ Garfie a jeste Agentka, ze? Olomoucky klub. :D

Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 12. října 2016 11:13
Reakce na LennH:

Myslim ze jeste nekdo, ale nick uz si nevybavim :-( A Esmee z Prostejova bychom vlastne taky s primhourenyma ocima mohly prihodit.

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 12. října 2016 11:25

teda dámy, vy mi dáváte. na jaře hodlám předělávat obývák, máme ho už deset let, tajovej ten klasickej základ z ikea, černý čtvercový policový systém, plnej knížek a hraček. hnus. chci jednoduchý bílý zasklený knihovny, hračky se pokusím přesunout do detských pokojů....

a ty orientální koberce se mi děsně líbí a asi si ho doma prosadím. i když ten náš zvěřinec 

Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 12. října 2016 11:35
Reakce na martek01:

Hračky to je mor, vloni jsem nebyla schopná udělat ani tu minimální vánoční výzdobu, úplně se mi příčilo přinést do toho chaosu další věci a barvy :-) Pak chceme foto!

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 12. října 2016 12:07
Reakce na Garfie:

miliony hraček je mor. a hrajou si s desetinou. všechno půjde do pokojíčků, ale bude boj, u koho bude vláček, u koho lego. ale to mi už bude jedno. chci mít konečně obývák a ne hernu. 

manžel o té změně ještě neví, měla bych začít zpracovávat

akorát nevím, co se sedačkou. naše je funkční, ale dvě děti a dvě kočky se na ní dost podepsali. jenže děti jsou ještě pořád malý a kočky stejný. tak jestli ještě chvíli vydržet a nebo pořídit něco kočko-vzdornýho. což netuším, co je

Offline AuroraBorealis
Avatar
23 příspěvků moje polička 12. října 2016 12:15
Reakce na 0zero7:

tie okná a to svetlo v obývačke sú úžasné. 

svetielka v spálni sú fajn, v inej miestnosti by som si ich nevedela predstaviť.. možno ešte v obývačke v nejakej tej veľkej váze, ale na jeseň a v zime ako niekto spomínal.

Online Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 12. října 2016 13:58
Reakce na 0zero7:

Světýlka jsou super, já je miluju. Měla  jsem to tak v minulém podnájmu. Teď mám takovou "světýlkovou lampu".

A celkově máte bydlení nádherné ;)

Offline dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 12. října 2016 14:08

Já jsem taky zastánce světýlek, i drobných klidně celoročně, nic vyloženě vánočního na nich neshledávám. A dala bych si je klidně i na WC :D

Online Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 12. října 2016 14:13

Hmm..začínám přemýšlet, jak nainstalovat světýlka do svýho prosklenýho botníku.

Online Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 12. října 2016 15:35
Reakce na jinx:

Vize koupelny zni dobre, doufam, ze bude po akci foto. Segra ma doma betonovou sterku a libi se mi to hodne, akorat kazda druha navsteva se pta, kdy to jako budou dodelavat 

@Garfie - vypada to pekne, ale ja bych tam asi zmrzla. Tyhle uplne otevreny koncepty snesu jenom v tropech.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46118 příspěvků moje polička 12. října 2016 16:43
Reakce na martek01:

+ Garfie hracky sou mor, ale vydrzte, nepotrva to vecne. za par let decka nebudou chtit vylezt z tech pokojicku, uzivejte si dokud jeste chteji byt s vami