design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Lola
Avatar
97 příspěvků moje polička 12. října 2016 16:50

Přesně tak :) Mě děsně baví je pozorovat, jak se pokouší vysublimovat zpoza domovních dveří rovnou do pokojíčku, pokud jsem dřív doma než oni, aby mě nemuseli potkat a odpovídat na otázku, co bylo ve škole.

Ano, já naprosto chápu, že je to ten bezkonkurenčně nejotravnější dotaz ever a můžu mluvit o velkém štěstí, že mě ještě něčím nevzali po hlavě, ale když mě fakt zajímá, co v té škole bylo, no...

Offline Hatta
Avatar
2 příspěvků moje polička 12. října 2016 17:03
Reakce na Garfie:

Myslim ze jeste nekdo, ale nick uz si nevybavim :-( A Esmee z Prostejova bychom vlastne taky s primhourenyma ocima mohly prihodit.

Já se prosím taky hlásím do olomouckého klubu :-)

Offline Garfie
Avatar
24022 příspěvků moje polička 12. října 2016 17:11
Reakce na Hatta:

No super, ani jsem netušila, že je nás tu tolik :-) Ale tebe jsem taky nemyslela, ještě je tu někdo :-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 12. října 2016 17:18
Reakce na Lola:

ano, tento jev lze u nas take pozorovat:-)

Offline Garfie
Avatar
24022 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:01

Já vím, uvědomuju si to, proto je ani moc nevyháním....ale ty hračky mě fakt vyčerpávají :-D

Ozero7 tak jsem dneska vběhla k mamince-a ona měla zavřeno!!! Asi polední pauza, musím si to příště líp načasovat!

A když už jsem se kvůli jinému vláknu prohrabovala v japonských fotkách, přidám nějaké vlastní úlovky

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:08
Reakce na 0zero7:

Koupelna je dost pidi, ale jak to bude komplet, pokusím se to nějak příčetně vyfotit.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:44
Reakce na Lola:

ty obklady jsou sedo bezovy, vyfotila jsem to znovu :) me se taky ten mozaikovej pruh nelibi, ale jsem v najmu. Ono tady jsou hezci koupelny problem, bud je to novej moderni byt za mnoho dolaru nebo koupelna spis nic nez moc, tak jsem za tuto celkem rada. 

Svetylka necham, koule v obyvaku moc nesviti a uz nic davat nebudu. Asi koupim tuhle lampu. Zalezi jak bude vypadat ve skutecnosti. Jednu podlahovou uz mam a dve stolni, ale klidne bych dala dalsi, svitim tim radeji nez stropnim svetlem. 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:49
Reakce na jinx:

Jo tak to chapu, alergie neni legrace. Ja sero obcas taky, vyhovuje mi, ze to muzu zmanipulovat, mam v oknech ty papirovy (nebo co to je) harmonikovy zaluzie co jdou vytahnout od shora nebo od spoda a jsou moc hezky, kremovy. Tak to muzu nastavit jak chci, je to bezva, kdybych delala nejaky u sebe, chci ty samy. Akorat je to celkem darda myslim. 

Koupelna zni paradne. Kamaradka v Pze ma beton taky a je to moc hezky, se drevem. Ulozny prostory jsou orisek, to znam. Aesop jeste nemam, mam nahoardovanejch strasnejch veci, tak mam zakaz az neco konecne dopotrebuju. To bude trvat, sakrys.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:54
Reakce na Setare:

Vize koupelny zni dobre, doufam, ze bude po akci foto. Segra ma doma betonovou sterku a libi se mi to hodne, akorat kazda druha navsteva se pta, kdy to jako budou dodelavat 

@Garfie - vypada to pekne, ale ja bych tam asi zmrzla. Tyhle uplne otevreny koncepty snesu jenom v tropech.

jako nerikam a priori, ze ne, ale to je v opravdu projekt v delsim casovem horizontu. Jinak ad navstevy, no, co na to rict, asi nekdo musi byt za osla   

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:56
Reakce na LennH:

Olomouckej gang haha. Ja jsem vyrostla vevelikym byte z 50 let naproti aleje v parku. Parada.

To mel teda tatinek zapeklity na tom Dolnaku. 

Garfie - na domsky jsem chodila do skoly jeden cas. Moz hezky.

Dekuju vsem za pochvaly bytu, jsem tu moc spokojena, teda az na tu rozchvistanou polivku vsude dneska, grrrr. Sice jsem se vzdala velke terasy, ale balkon je porad na jih a par lidi se tam vejde. Velky je to akorat a domaci jsou bezva, plus domaci vajicka, ze jo, to uz jsem taky nekde inzerovala :) Jeste potrebuju kinej koberec, police, mozna tu lampu a skrin, plus nejaky blbosti. 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:57
Reakce na Garfie:

chceme to pak videt!

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:58
Reakce na 0zero7:

Ta lampa je hezka, prozradis odkud?

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:01
Reakce na AuroraBorealis:

Dekuji, mela jsem stesti, na byt napsalo behem pul hodiny 40 lidi, tak to domaci stahli z netu, ja byla osma, posledni, kdo se prisel podivat a vylozene jsme si sedli, pres muziku a desky az po vareni. Byl u me na navsteve kamarad z LA a rikal, ze tam by to stalo 2500-3000 za mesic, podle lokality, tady nastesti platim min nez 2500, ale i tak teda staci haha.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:03
Reakce na 0zero7:

Teda Vy máte krásnej byt, tuším klid a tak..

jinak světýlka ve mě těžce vzbuzují vánoční atmosféru, aspoň ty první teda, takže by ve mě vždycky 'jakoby štěstím hrklo' nebo jak to napsat. Mám to od dětství a to přes to, že posledních 12 let na vánoce pracuju a doma sem až pak, stejně je miluju :) čistě esteticky se mi to ale líbí..

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:06
Reakce na Lola:

Ha ha, vysublimovat, na to byl expert bracha vzdycky, jednou vysublimoval tak, ze neprisel do skoly 6 mesicu, rano vzdycky vyrazil na kkole se svacinou a po "skole" prijel domu, akorat tam teda nidky nedorazil, tak to musel dodelavat o prazdnichach, po telefonatu ucitelky domu, ze co se tomu Jakubovy stalo hehe. Maminka malem pustila sluchatko.

Jo a prosim, OT, jsem koukala na ten Vas Bvlgari, maj tady napsany, ze je damskej? Myslela jsem ze panskej, nicmene to je jedno, moc se mi libi slozeni, jakej z nej mate dojem? 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:17
Reakce na Garfie:

Sakrys, asi tam nejaka pauza je, pul hodky nebo tak neco. Nevim z hlavy. Maminka je tam 3x tydne celej den a dvakrat nebo trikrat pul dne myslim. Zbytek shani zbozi :)

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:20
Reakce na Setare:

Ta lampa je hezka, prozradis odkud?

Lampa je Ikea. Jmenuje se Vidja myslim, docela se mi taky libi, ze je jednoducha. Musim zmerit jestli se mi vejde vedle tech polic co jeste nemam :)

edit spatne jmeno lampy

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:22
Reakce na Ounz:

Dekuju, fakt jsem mela stesti :)

Haha to je vtipny s tema svetylkama! Nic, jdu do jinyho tematu nebo to tady zaflakam hrozne.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:44
Reakce na 0zero7:

nechooď:-) tuhle lampu jsem si kdysi koupila do obyváku a teď ji máme v ložnici. strašně se mi líbila a pak se blbě skládala a navíc je v ní strašně moc žárovek, byl to teda boj - a nakonec jsem zjistila, že ten vystavený kus, který mě tak zaujal, a podle kterého jsem ji koupila, měl namontovanou jen půlku těch žárovek - každou druhou. jenže znovu to celý rozdělat? ani náhodou. takže doteď jsou tam všecky:-))

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:45
Reakce na 0zero7:

Diky, nedavno jsem tam byla a nevidela jsem ji tam, tak jsem bud blbe koukala nebo ji nemeli. Chci ji do pokoje pro hosty, takze Ikea je ideal, beztak to stehovaci pri dalsim stehovani zase znici.