design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 10. října 2017 23:40
Reakce na 0zero7:

to prnví je takový hnusný proto, že jsou tam očividně naprosto neosobní věic, hlavně to zabíjí ta šipka a ten nápis a písmeno. taky je divné věšet vedle sebe fotky dítěte a nějaké mapy...prostě to neladí ani obsahem, ani vzdáleně.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 10. října 2017 23:41

překlepy 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 10. října 2017 23:42
Reakce na Unnamed:

Hele, jas se tady toci to nove se starym, tak jsem narazila na tohle, je to teda udelany nemecky precizne do detailu. Nektery veci mi prijdou zajimavy, vylozene se mi to teda moc nelibi, ale mrkla bych se tam. Podlahy a okna krasny, uplne vidim toho excentrika co tam asi bydli, kuchyn mi prijde vtipna.

http://honestlywtf.com/home/old-meets-new-in-berlin/

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 10. října 2017 23:44
Reakce na Jiná Realita:

JJ souhlas, schvalne jsem vybrala desnej priklad no. Ty gallery walls se fakt musej umet.

Hele a tady skandinavec jak ma bejt.

http://honestlywtf.com/home/the-scandinavian-home-of-my-dreams/

ne jak ta instapani

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 10. října 2017 23:59
Reakce na 0zero7:

tlustice - nejznámnější crassula ovata, ale je jich hodně druhů

je to sukulent, do toho stromečku to roste roky a pak se to zaštipuje, jak člověk chce, ale i když jsou velký, nestěhuje to z bytu

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 11. října 2017 00:04
Reakce na Potrefenáhusa:

aha jo! ty jsou bozi, dekuji za osvetleni, asi nejakou potrebuju!!

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 11. října 2017 05:58
Reakce na 0zero7:

ad instapani, no jo, ma proste showroom, protoze jak zbesila nakoupila vse, co by teoreticky mohlo spolecne dobre fungovat, ale ouha, zapomnela na neco osobniho a podle me interierum tohohle stylu taky pomuze, kdyz nejsou uplne superultraperfektni. A taky to proste tak uplne neumi. 

a diky za pochvalu. Cesta za cervenym ventilem byla trnita  je to trochu kompromis, ale zase byl jeden za asi 8 eur. Ten, co jsem opravdu chtela, se mi nepodarilo sehnat, ale co neni, muze byt...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 11. října 2017 05:58
Reakce na 0zero7:

double post

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 11. října 2017 06:03

jinak diskuse o obrazech je zajimava. Nemam v novem byte zatim nic. Mam jen Amber oprenou o radiator, tu mam uz snad 17 let a nechce se mi ji zbavovat. A pak mam jeden foto original od Terezy z Davle. Je to vetsi fotka oprena o stenu. Coz mam mmch rada, kdyz ne vse visi. 

Nekdy v prosinci bych mela mit gauc, tak cekam, az bude na miste a pak zacne hledani a shaneni. Ale celkem se na to i tesim, trochu predstavu mam, tak jsem zvedava, jak to dopadne. Fajn je, ze to neni nic akutniho, je mi celkem jedno, jak dlouhou to bude trvat a vlastne je dobry, ze to bude takovy postupny proces. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 11. října 2017 08:48
Reakce na 0zero7:

vidim ze tema obrazu mas v malicku, tak se optam na nejake tipy, pripadne teda kdokoliv jiny - jedinou volnou zed mame nad posteli v loznici, protoze mam trochu obavu aby to nedopadlo jaktakovy ty prababickovsky loznice s velkym svatym obrazkem nad celem postele:-) nijak me to nepali ale casem bych tam neco chtela, jen nevim jestli jeden velky (viz obava vyse:-) nebo vic mensich, tam je zas potiz jak zacit, muselo by se to poridit naraz pac jeden dva maly obrazky by se tam ztracely. zed je bila 4 m dlouha po stranach jen bile police

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 11. října 2017 09:07
Reakce na Potrefenáhusa:

tu chci! :)

Offline dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 11. října 2017 10:36
Reakce na 0zero7:

Hele, ze to sem taham, ja ted docitem a tohle je teda desny. Taky mi to prijde tim vsim neosobni a studeny jak psi cumak. Asi snaha byla, ale dre to velmi, uff. Nema to zadnej charakter a do dobryho skandinavskyho stylu to ma myslim daleko, (jakoze co je bily (s cernou a drevem) je scandinavian uff) Nelibi se mi dost ta podlaha taky, vypada to jak lamino.

Naopak se mi mic libi tvoje lampa (taky vaza a cerveny kolecko u topeni) cili charakter :)

kdyz srovnam teda tohle (doufam, ze to sem muzu dat?)

a tohle - tak myslim, ze skandinavskej design neznamena bila, cerna, drevo, seda, striktne. Ale spis lehkost v designu samotnem, svetlejsi barvy ano, ale v kombinaci s necim, co je "vase", nemyslim jen a pouze starozitnost po babicce, spis neco co se libi vam atd (klidne stul po babicce), jde hlavne o cit. A hodne svetla, oken atd.

Tydlety volně ložený koberečky v cestě jsou děsně zrádný - párkrát jsem na jednom předrahém orientálním z 19. století uklouzla a málem jsem to napálila do renesanční kredence dekorované holandským stříbrným servisem po babičce Karolíně. Od té doby nejen tento, ale všechny ostatní koberečky obcházím a domů si je nepořizuji.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 11. října 2017 11:16

Ta diskuze o obrazech mi jde docela do rány, protože tu mám pár podle mě neslučitelných kusů, který bych ráda měla pověšený (asi tři olejomalby od praděda + černobílou fotku babičky ve svatebním + nějaký zarámovaný drobný grafiky po mámě), ale zatím vůbec nevím, jak by to mohlo dohromady fungovat :-). 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 11. října 2017 11:18
Reakce na Zina:

já bych to podle popisu asi nedávala všechno k sobě, podle mě funguje buď podobný k podobnýmu nebo totální chaos, ten je ale fakt ošemetnej.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 11. října 2017 11:19

jinak ty totální stěny nejsou nic novýho, já na to mám návod v nějaký knize o bydlení snad ze 60. let (to jen jak tu někdo psal, jak je to teď moderní)

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 11. října 2017 11:19
Reakce na dzizisketa:

pod ty koberecky se prodavaj takovy specialni protiskluzovy podlozky, bez nich je to fakt trochu vo hubu :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 11. října 2017 11:21
Reakce na Lilly_Ku:

podložky dobrý, ale pod tyhle pletený nanic, ozkoušeno:-)

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 11. října 2017 11:24
Reakce na dzizisketa:

No, k tomu volně loženýmu koberci..taky sem kdysi jeden měla, měla sem dlouhou chodbu, tam se vyjímal; než sem si pořídila kocoura, kterej na něm s oblibou surfoval 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 11. října 2017 11:30
Reakce na Ounz:

no.....nebo zalejzá pod to...i se to blbě luxuje teda

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 11. října 2017 11:30

fakt? ja mam takovej filc lepivej z obou stran a drzi suprove...