Nerdské vlákno (pc hry, konzole, deskovky, fantasy, komiksy....)

06. října 2016 19:43
Offline Sweet Potato
Avatar
34826 příspěvků moje polička 07. října 2016 13:44
Reakce na žluťásek:

Ta knihovna ale vůbec není špatný nápad. V kavárně nevím, kde by nás nechali tak dlouho oxidovat a pařit, možná nějaká čajovna?

Já si Mysterium chtěla hned koupit, ale pak jsem se ovládla, počkám na Ježíška, co ten má chudák pořád vymýšlet.

Offline Mulen
Avatar
4244 příspěvků moje polička 07. října 2016 13:46

A odkud všichni jste? Nebylo by to špatné, takhle zapařit :-) 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33720 příspěvků moje polička 07. října 2016 13:47
Reakce na Sweet Potato:

+ žluťásek

Mystérium dost chválil můj šéf, on je hráč velkej a furt někde s někým hraje.

Offline moora
Avatar
7539 příspěvků moje polička 07. října 2016 13:48
Reakce na Mulen:

A odkud všichni jste? Nebylo by to špatné, takhle zapařit :-) 

já praha

a co šifrovačky? chodíte někdo?

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 07. října 2016 13:52
Reakce na Sweet Potato:

My chodíváme občas hrát do Kumbálu, to je taková sympatická malilinká kavárna kousek od Výstaviště v Praze. Trochu tam vázne obsluha, takže naprosto nevadí, že tam sedíme celý odpoledne. Nikdo nás nevyhazuje a když si objednáš nový čaj v polovině toho prvního, tak akorát ho stihnou uvařit.

Je teda trochu baby friendly, takže hrozí nějaké nenechavé ručičky a bývá docela nacpáno, je to fakt mrňavé, jen pár stolečků. Ale s rezervací by to určitě fungovalo.

A nebo teda klidně i ta knihovna, čaj v termosce bych nám uvařit mohla :)

Offline Sweet Potato
Avatar
34826 příspěvků moje polička 07. října 2016 13:55
Reakce na žluťásek:

Já bych asi dala přednost poklidu před narvanou kavárnou. Občerstvení si doneseme vlastní.

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 07. října 2016 13:57

Proč kolem mě nejsou lidi, co taky rádi hrají deskovky?! Zřejmě se pohybuju ve špatných kruzích :D

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 07. října 2016 14:04

taky se rada na nejake to herni setkani pridam, damy :-D Nemam teda co nabidnout, muzu ale zkusit uplacet cajem a kolacem

Online Potrefenáhusa
Avatar
33720 příspěvků moje polička 07. října 2016 14:06
Reakce na Chemička:

kolem mě taky ne, taky nemám s kým hrát, i když mě to dost baví.

Kumbál je příjemnej podnik, ani jsem nevěděla, že tam nějaký deskovky mají, ale je to tam fakt hodně malinký, jen pár stolečků. Tohle je celá kavárna:

Offline Kajuli
Avatar
64 příspěvků moje polička 07. října 2016 14:07
Reakce na žluťásek:

Já bych byla i pro, ale jsem od Prahy dost daleko. Leda přes Skype konferenci :)

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 07. října 2016 14:10
Reakce na Potrefenáhusa:

Právě že když jsou fajn lidi a dobrá hra, tak mě to i vcelku baví. 

Jo, a jak jsi nemohla chodit k nerdům, když to bylo jedno z nejlepších vláken 

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 07. října 2016 14:11
Reakce na Kajuli:

Tak založíme ostravskou sekci :D

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 07. října 2016 14:18

Ahoj holky, když tu došlo i na deskovky taks e taky ráda přidám do diskuze - Pokemon GO dje bohužel mimo mě, mobil je na to holt zastaralý, sice chytrý ale s operačníms ystémem Symbian, na což nejsou žádné aplikace :D

Co se ale týče deskovek, tak ty miluju. Scházeli jsme se vždycky s kamarády u jednoho z nás a byli jsme schopní prohrát celý víkend :) Kámoš jich měl doma staršně moc, takže ty, co mě bavily a přišly mi super jsem si postupně taky pořídila. Takže teď mám Dominion základ plus skoro všechna rozšíření, Timeline (taky super hra a docela rychlá - skvělá mi přijde i pro děti, protože se tam člověk docela naučí letopočty) - ty mám taky už všechny co vyšly no a teď plánuju pořídit Ticket to Ride, to mě fakt bavilo. No a z dřívějška mám ještě Sankt Petersburg, sice jen pro 4 hráče, ale je to jedna z našich nejoblíbenějších :)

Akorát teď jsme se dostěhovali z ČR, takže mám bohužel herní absťák :( Jinak bych se k hernímu srazu moc ráda přidala i se svýma deskovkama......

P.S. jsem ráda, žes e ke mě dostala adresa tohoto azylu, moc mi většina holek, co odešly z MP chyběla :) Navíc tím, že jsem začala žít mimo ČR (a ještě navíc nejsem zaměstnaná, protože musím nejdřív dopsat dizertaci :( )mi prostě chybí sociální vazby, tak si to alespoň takto vynahrazuju :D

Offline Mulen
Avatar
4244 příspěvků moje polička 07. října 2016 14:19

Héj,  a co Brno? Je tu někdo? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 07. října 2016 14:24
Reakce na Mulen:

samo:-)

Offline Kajuli
Avatar
64 příspěvků moje polička 07. října 2016 14:40
Reakce na Mulen:

Do Brna se klidně dopravím :)

A ostravská sekce by taky byla fajn!

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 07. října 2016 14:46

Jinak by mě zajímalo, když jsme v tom nerdím vlákně, koukáte na Marvelovky? Sleduje tu někdo třeba seriál Agents of Shield? Mě na filmech od Marvelu fascinuje to, jak je celý jejich vyymšlený vesmír propojený a ty seriály tomu právě dodávají takovou třešničku :) prostě promakané do posledního detailu :) Navíc s emi líbí, že ty filmy nejsou jen ejdnoduše superhrdinské ale mají dost velký přesah (asi nejlepší byl v tomhle Kapitán Amerika 2)....

Offline Sweet Potato
Avatar
34826 příspěvků moje polička 07. října 2016 14:46
Reakce na A666:

Ticket to Ride je fajn, dopofučuju spíš Evropu než Ameriku. St Peterburg mi vždycky přišel příliš brzy rozhodnutý.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 07. října 2016 14:52
Reakce na Sweet Potato:

Ticket to Ride je fajn, dopofučuju spíš Evropu než Ameriku. St Peterburg mi vždycky přišel příliš brzy rozhodnutý.

Díky, právě Evropu jsem hrála a mám ji v merku :) Ale teda hráli jsme i jen Německo a vzhledem k tomu, že je to má nová vlast, tak by se to taky hodilo :D Ten Sankt Petersburg jak kdy, ono dost záleží, jaká se hraje strategie. My už hráli fůru her, kde rozhodlo to, kdo má kolik červených a jestli byl v posledním kole červený upgrade nebo ne (a kdo byl zrovna an tahu) :) Je to vždycky sranda, tím, jak se snažíme na tu druhou vyzrát (protože tušíme její strategii) tak je to pokaždé jiné :) Hrajeme to totiž pořád ve stejné sestavě (a teda jen ve třech)

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 07. října 2016 14:56
Reakce na Sweet Potato:

I když je fakt, že jsem jednu dobu dost zvažovala u Ticket to ride tuhle spešl edici :) Ale odradlo mě právě to, že je to USA:

https://www.svet-her.cz/spolecenske-hry/ticket-to-ride-10th-anniversary-edition